محتوا با برچسب صبح الوند.

صبح الوند

صبح الوند


این برنامه که با هدف اطلاع‌رسانی و آگاهی بخشی و ایجاد شادی و نشاط در بین هم استانیهای عزیز در صدای مرکز همدان تهیه می‌شود، با بخشهای مختلف از جمله گزارش روز، دکه، چیلتیک، رویداد روز، ترانه، هواشناسی، ارتباط با مسئولین و ... سعی می‌کند در زمینه های مختلف اجتماعی و اقتصادی و رویدادهای روز اطلاعات مناسبی به مخاطب ارائه دهد.

Loading the player...
عوامل تولید:

تهیه کنندگان: زهره جلیلوند - فاطمه طالبی

 

تاریخ تولید: 1398
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


صبح الوند3 (Copy)-1.jpg

این برنامه با هدف اطلاع رسانی و آگاهی بخشی و ایجاد شادی و نشاط برای مخاطب تهیه می شود.

رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


صبح الوند

صبح الوند


برنامه صبحگاهی صبح الوند ، روزهای شنبه تا پنجشنبه ساعت 7:15 الی ۸:۰۰ صبح از رادیو همدان به صورت زنده برای شنوندگان رادیوهمدان و دیگر شنوندگان از سراسر کشور پخش می شود.برنامه صبح الوند با هدف ایجاد نشاط صبحگاهی در مخاطبان با محورهای مختلف از جمله گزارش ، دکه، آیین شهروندی، قرار دل و.......هر روز از رادیو همدان پخش می شود.بخش صبحگاهی با رویکرد اطلاع رسانی و ایجاد امید و نشاط و تقویت روحیه کار و تلاش ، تقویت حس همدلی و همبستگی ، تقویت روحیه خدمتگزاری و اهمیت دادن به روابط انسانی و ارزشی با توکل به خداوند سعی دارد تا موجبات تقویت و رشد و تعالی مخاطبان خود را فراهم آورد . استفاده از موسیقی های فاخر و متونی با موضوعات مختلف مثل فرهنگی ، هنری ، علمی و ... فضایی فرحبخش برای مخاطب این برنامه ایجاد می کند .

 

Loading the player...
عوامل تولید:

تهیه کننده: زهره جلیلوند -خانم احمدوند و خانم عبدلی

گوینده : معصومه حسنی-آقای سماوات-آقای سرگزی -خانم متقی

نویسنده: فرحناز اسکندرلو

گزارشگر: سعید ایلخانی

 

 

تاریخ تولید: 1396
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


صبح الوند

صبح الوند


خیلی‌ها برای این‌که صبح‌ها خواب از سرشان بپرد و روز خوبی را شروع کنند، به برنامه‌های رادیویی گوش می‌کنند. آنها بعد از مدتی در انتخاب رادیو و برنامه موردنظرشان خبره می‌شوند و آگاهانه موج رادیو را روی برنامه‌ای تنظیم می‌کنند.

هر شبکه رادیویی با توجه به ماموریت‌هایش می‌تواند با پخش برنامه‌های متنوع، صبح متفاوتی برای مخاطبان رقم بزند.رادیو همدان که از شبکه های استانی موفق در بین مراکز صدای کشور نیز هست برنامه های صبحگاهی خود را با برنامه های متنوع صبحگاهی آغاز می کند. یکی از این برنامه های شاد و مفرح صبح الوند است. اطلاع‌رسانی درباره رخدادهای روز، انتقال شادی و نشاط به مخاطبان، مهم‌ترین ویژگی برنامه‌های صبحگاهی رادیو همدان و به ویزه صبح الوند است.
  برنامه صبح الوند که هر روز صبح از ساعت شش و 30 دقیقه از رادیو فرهنگ پخش می‌شود، یکی از موفق‌ترین برنامه‌های صبحگاهی رادیو همدان  به شمار می‌آید.
اگر برای مدتی برنامه‌های این شبکه را گوش کنید، متوجه خواهید شد عوامل برنامه تلاش زیادی برای تولید برنامه داشته و تلاش دارند برنامه‌ای جذاب به شنوندگان ارائه کنند. شناخت لحظات و ثانیه‌های اجرا در یک برنامه صبحگاهی رادیو اهمیت زیادی دارد و عوامل برنامه‌ساز صبح الوند هم به این مساله توجه دارند.

Loading the player...
عوامل تولید:

نام برنامه:صبح الوند

تهیه کنندگان: خانم عبدلی-خانم جلیلوند

نویسنده: خانم عبدلی-خانم جلیلوند

گوینده:خانم حسنی-آقای سماواتی

گزارشگر:آقای ایلخانی

بخش دکه:آقای سرگزی

تاریخ تولید: 1395
رای شما
میانگین (1 رای)
The average rating is 1.0 stars out of 5.


جواب‌های شاخه ای نویسنده تاریخ
برنامه صبح الوند رو هر روز تو تاکسی گوش میکنم لطفا... سارا ۱۳۹۵/۰۶/۱۸ ۱۴:۲۰
سلام لطفا در برنامه صبحگاهی از وضعیت راه ها و جاده... فاطمه ۱۳۹۵/۰۹/۱۵ ۰۸:۲۵

فاطمه
سلام لطفا در برنامه صبحگاهی از وضعیت راه ها و جاده های استان هم اطلاع رسانی کنید در ضمن در کانال تلگرامی رادیو هم از وضعیت هوا اطلاع بدید .با تشکر
+1 (1 رای)
پست شده در ۱۳۹۵/۰۹/۱۵ ۰۸:۲۵
سارا
برنامه صبح الوند رو هر روز تو تاکسی گوش میکنم لطفا راجع به مشکلات و سختی کار رانندگان محترم تاکسی هم صحبت کنید با تشکر .
0 (0 آرا)
پست شده در ۱۳۹۵/۰۶/۱۸ ۱۴:۲۰

آخرین تولیدات

محتوا با برچسب صبح الوند.

هیچ نتیجه ای وجود ندارد