موج مهربانی

موج مهربانی


بخش عصرگاهی با رویکرد تلطیف روحیه مخاطب و کاهش تنش‌ها و ایجاد انبساط خاطر در کنار تقویت روح مهرورزی تعریف شده است. استفاده از زبان طنز، ضرب المثل های ایرانی در مقوله های فرهنگی و اجتماعی مورد تأکید بخش عصرگاهی است.

برنامه موج مهربانی یک برنامه عصرگاهی است که به مخاطب نگاه دقیق دارد؛ واین برنامه هر روز ساعت 16:15  پخش می‌شود . نگاهی طنز به رویدادها دارد و در تلاش است به جذب مخاطب خود مطالبی شنیدنی و مفید را ارائه دهد. در این برنامه قسمت‌های مختلفی گنجانده شده است که شامل مطالب طنز، شنیدنی، علمی و...است. گوینده های توانمند این برنامه با نگاهی جدید به رادیو بر آنند تا فضایی گرم و صمیمی و با نشاط ایجاد کنند.

Loading the player...
عوامل تولید:

تهیه کننده: حمید تالهی

 

تاریخ تولید: 1399
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


موج مهربانی

موج مهربانی


برنامه موج مهربانی یک برنامه شاد عصرگاهی است که در قالب نمایش با هدف فرهنگ‌سازی و ایجاد سرگرمی و تفریح هر روز ساعت 18:30 به صورت زنده از رادیو همدان پخش می‌شود.

این برنامه با بخشهای نمایشی  بچه ناف همدان (به صورت طنز و با لهجه همدانی ) - فال گیر (در این نمایش خانمی فالگیر برای گرفتن فال به سراغ افراد مختلف رفته و واکنش های افراد در شغل ها و موقعیت های اجتماعی با این پدیده می‌تواند جالب باشد ) - تاکسی دربست (روایت کسی است که ماشینش خراب شده و آن را در تعمیرگاه گذاشته و فعلا مجبور است از وسایل نقلیه عمومی استفاده کند و چون منتظر شدن برای اتوبوس او را کلافه کرده از تاکسی دربست استفاده می کند و هر بار راننده ، شخصیت جدیدی را رو می کند ) - مملی در سرزمین عجایب - آپارتمان آرام و بخشهای دیگری از جمله داستان کوتاه ، مصداق‌های ادبی داستان، کاریکاتور، مثل‌های ایران و جهان و ترانه لحظات شادی را برای شنوده فراهم می‌کند.

 

Loading the player...
عوامل تولید:

تهیه کنندگان: منیره جعفر پور - حمید محسنی

تاریخ تولید: 1398
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


موج1 (Copy)-1.jpg

برنامه شاد عصرگاهی با هدف فرهنگ‌سازی

رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


موج مهربانی

موج مهربانی


پرداختن به برنامه های عصر گاهی یکی از اولویت های کاری و رسانه ای صدای مرکز همدان است.صدای مرکز همدان عصرها با برنامه ای تحت عنوان موج مهربانی شنوندگان زیادی را با خود همراه کرده است .برنامه موج مهربانی برآن است تا با پخش برنامه های متنوع و شاد و پرداختن به مسائل مربوط به استان همدان در قالب طنز و جدی صدای همه مردم در این برنامه باشد .

برنامه موج مهربانی با اجرای خوب همکاران گوینده و دیگر عوامل برآن است تا لحظات شاد و فرحبخشی را در لحظات و ساعات پایالنی روز به مخاطبان ارائه کند.

Loading the player...
عوامل تولید:

تهیه کنندگان :  منیره جعفر پور -آقای محسنی

نویسنده: منیره جعفر پور

گویندگان : عفت مظاهری-خانم والا مقام

گزارشگران : بهروز سرگزی

 

تاریخ تولید: 1396
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


جواب‌های شاخه ای نویسنده تاریخ

موج مهربانی

موج مهربانی


در عرصه گسترده فناوری رسانه، برنامه‌سازی برای شنوندگان رادیو از پیچیدگی و ظرایف خاص برخوردار است. تاثیرپذیری، الگوگیری و انس با رسانه شاید در ظاهر ساده باشد، اما کار دشواری است. باید شنوندگان با نقش‌ها، شخصیت‌ها و موقعیت‌ها همذات‌پنداری کنند، بیاموزند و تجربه کسب کنند. به همین دلیل ارتباط عاطفی شنوندگان با رادیو باعث می‌شود که براحتی گفته‌ها و پندها را بپذیرند.

برنامه‌هایی که در ساعات عصرگاهی از رادیو پخش می‌شوند چه خوب و موفق باشند و چه نباشند این توانایی را دارند که حس همگرایی جمعی را میان شما و دیگران بویژه در وسایل نقلیه عمومی همچون تاکسی به‌وجود بیاورند. امروزه در همه جای دنیا رادیوهای عمومی که مخاطب تعریف شده آنها عموم مردم هستند، به این مهم رسیده‌اند که باید در ساعات عصرگاهی لحظات مفرح را برای مخاطبان خود فراهم کنند.

برنامه‌های عصرگاهی رادیو دارای خصوصیات و ویژگی‌هایی است که آنها را از دیگر برنامه‌های این رسانه متمایز می‌کند. این خصایص و ویژگی متاثر از ریتم و آهنگ زندگی ایرانی است.

بخش عصر گاهی صدای مرکز همدان با عنوان موج مهربانی با رویکرد تلطیف روحیه مخاطب و کاهش تنش ها و ایجاد انبساط خاطر در کنار تقویت روح مهرورزی در صدای مرکز همدان تهیه شده است  .در این برنامه با استفاده از زبان طنز ، ضرب المثل های ایرانی در مقوله های فرهنگی و اجتماعی مخاطبان زیادی را جذب این برنامه کرده است.یکی از جذاب ترین بخش های این برنامه قسمت طنز آن است که مخاطبان زیادی دارد.

Loading the player...
عوامل تولید:

 تهیه کننده: آقای محسنی-خانم جعفرپور

نویسنده:خانم اسکندرلو-آقای محسنی

 گزارشگر:آقای سرگزی

 گوینده: خانم والا مقام-خانم مظاهری

تاریخ تولید: 1395
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


جواب‌های شاخه ای نویسنده تاریخ
خیلی ممنون از رادیو همدان خصوصا برنامه موج... مسیحا کردلو ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ ۱۹:۰۳
سلام جشن رادیو محله خیلی عالی بود از شما تشکر... مهدی ۱۳۹۵/۱۲/۱۸ ۰۹:۵۴

مسیحا کردلو
خیلی ممنون از
رادیو همدان خصوصا
برنامه موج مهربانی
ممنون از خانم والامقام
0 (0 آرا)
پست شده در ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ ۱۹:۰۳
مهدی
سلام جشن رادیو محله خیلی عالی بود از شما تشکر میکنم واقعا انژی گرفتیم
0 (0 آرا)
پست شده در ۱۳۹۵/۱۲/۱۸ ۰۹:۵۴

موج مهربانی

موج مهربانی


مهربانی‌های کوچک زندگی، حرف جدیدی نیست. سنتی است که سالهاست در همه‌ جای دنیا رایج است. محبت کردن به کسانی که الزاماً نمی‌توانند محبت ما را جبران کنند و حتی شاید هرگز ما را نبینند و نشناسند تا برایمان کاری انجام دهند.

وقتی مهربان هستیم همیشه به دیگران تسلی، شهامت و قدرت پیشرفت می دهیم. در واقع مهربانی یعنی رشد جامعه و نبود آن نابودی جامعه است.

افرادی که مهربان هستند، اثرات بسیار خوب آن را می شناسند. مهربانی اثری بسیار عمیق روی زندگی افراد می گذارد و کسانی که به دیگران محبت می کنند، می دانند که به خود آنها نیز احساس خوبی دست می دهد. تحقیقات علمی اثرات بسیار خوب محبت کردن به دیگران روی سلامت جسم و روح را ثابت کرده است.

مهربانی یکی از مهم ترین عاداتی است که ما می توانیم در خود ایجاد کنیم. مهربانی برای موفقیت و بهبود شرایط هرجامعه ای بسیار ضروری است.

درواقع مهربانی چیزی بیش از یک نعمت است ومی توان با این رفتار جامعه را به سمت شکوفایی و موفقیت رساند. هر جامعه ای برپایه روابط بین افراد، خانواده ها، محل کار و انجمن ها ساخته شده و دنیای ما متشکل از جوامع مختلف است.

مهربانی قلب هایمان را مجددا به هم متصل می کند و هرچه بیشتر با قلب مان در ارتباط باشیم، بیشتر خود را میان جمع می بینیم.

موج مهربانی عنوان برنامه ای است که هر روز به صورت زنده از صدای مرکز همدان پخش می شود.این برنامه با طرح موضوعات مختلف بهبیان سبک زندگی سالم در جامعه می پردازد.

Loading the player...
عوامل تولید:

 

                                                   تهیه کننده: آقای محسنی-خانم جعفرپور

                                                    نویسنده:خانم اسکندرلو-آقای محسنی

                                                       گزارشگر:آقای سرگزی

                                                گوینده: خانم والا مقام-خانم مظاهری

تاریخ تولید: 1394
رای شما
میانگین (1 رای)
The average rating is 4.0 stars out of 5.


موج مهربانی

موج مهربانی


بدون ترديد، خوب زيستن و رسيدن به سعادت، آرزوي هر انساني است.آدمی هميشه در پی دستورات و فراميني بوده ‌است كه بتواند با عمل به آنها، مناسبات خود را با ديگران شكل بخشد، تا از اين طريق عمر خود را بگذراند و بقاي حيات خويش را تضمين کند. از اين رو، آدمی نيازمند نظام ارزش‌ها بوده است؛ نظامي كه خوب و بد را براي او معين كند و در پيچ‌ و‌‌خم زندگي راهنماي او باشد. اخلاق وسيله‌ای مؤثر براي بهتر زيستن است، پس فراگيري آن، لازمه حيات بشري است.

انسان ، موجودی اجتماعی است  كه ارتباط و انس با دیگران از ضروریات زندگی او به شمار می رود.

 احساس نیاز به معاشرت صمیمانه و همدلی و همراهی با دیگران، علاوه بر این كه یكی از جلوه های زندگی اجتماعی به شمار می رود، ندایی برخاسته از اعماق وجود انسان است.

انسان بعد از تولّد در محیط های مختلف قرار می گیرد. هر محیطی به گونه ای در رشد و شكوفایی استعدادهای انسان مؤثر است. اجتماع یكی از این محیط ها به شمار می آید.

هیچ انسانی با قطع پیوندهای دوستانه و گوشه گیری احساس آرامش نمی كند. انزواطلبی نوعی بیماری است كه اسلام پیروانش را از آن باز داشته است.

بدون ارتباط با ديگران،بخشی از استعدادهاي انسان  شکوفا نمی شود.آداب رابطه با دیگران،بروزدهنده ی شخصیّت و اخلاق افراد است. و انسان بدون آکاهی از اخلاق و اداب  اجتماعی  وعمل به آنها  زندگی تلخ، نا موفق  و اسیب پذیری دارد .

رادیو همدان هماره به دنبال نهادینه کردن اخلاقیات و مناسبات صحیح اجتماعی است که این امر محقق نمی شود جز با تهیه و پخش برنامه های مختلف اجتماعی که هر کدام با پرداختن به مسائل مختلف اجتماعی و روزمره که همه ما به نوعی با آن برخورد دارند.

موج مهربانی برنامه ای است که هر روز زنده  از این رادیو پخش می شود.در این برنامه سعی می شود  موضوعات مختلف جامعه  بیان و با بهره گیری از مشارکت های مردمی مباحث مخلف واکاوی و بیان شود.

Loading the player...
عوامل تولید:

 

 مشخصات برنامه:

تهیه کنندگان:منیره جعفر پور-حمید محسنی

نویسندگان:منیره جعفر پور-حمید محسنی

گویندگان:نسرین والا مقام-عفت مظاهری

گزارشگران:بهروز سرگزی -مهدی جعفری

 

 

تاریخ تولید: 1393
رای شما
میانگین (2 آرا)
The average rating is 5.0 stars out of 5.


آخرین تولیدات

هیچ نتیجه ای وجود ندارد