جهش تولید | جمعه، ۱۵ اسفند ۱۳۹۹

نمایش محتوای آرشیو سیما

 

 

محتوا با برچسب جنگ.

معبر چهلم 1399/09/27

معبر چهلم 1399/09/27


دانلود

معبر چهلم

رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


lufv.jpg

معبر چهلم و شهید مفتح ره

رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


معبرچهلم 1399/10/04

معبرچهلم 1399/10/04


دانلود

معبر چهلم 

رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


معبر.jpg

معبر چهلم و دفاع مقدس

رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


ویژه برنامه تشیع پیکر شهید سردار حسین همدانی

ویژه برنامه تشیع پیکر شهید سردار حسین همدانی


شهید بزرگوار سردار سرتیپ پاسدار حسین همدانی، سردار فداکار اسلام و فرزند برومند ایران در راه مبارزه با گروهک تکفیری و تروریستی داعش در جوار حرم بانو زینب کبری (س) به دیدار معبود شتافت و پاداش فداکاری و خدمت صادقانه خود را دریافت کرد. و جهان اسلام  را داغدار کرد.

تاریخ دفاع مقدس سرشار از حماسه‌های ماندگار مردمی و قدرت فرماندهی سردار همدانی بود که شهادت به حق زیبنده و شایسته او بود.

این شهید بزرگوار از فرماندهان پر سابقه و پرافتخار جنگ بود. وی از کسانی بود که هم بصیرت نافذ سیاسی و هم دلاوری برای عمل در عرصه مقابل با دشمن و هر فتنه‌گری دیگری را داشت.

سردار همدانی فقط یک رزمنده میدان جنگ نبود، در عرصه جنگ نرم هم هنر تبیین و روشنگری و هنر ارتباط با همه اقشار به خصوص نسل جوان را داشت و بسیاری از واقعیت‌های مربوط به جریان تکویری و آمریکایی را با حوصله بیان می‌کرد .

سردار حسین همدانی فرمانده‌ای دلاور و خردمندی بود که بعنوان مستشار ارشد نظامی ایران به کمک محور مقاومت یعنی دولت و ارتش سوریه رفته بود و خدمات ارزشمندی برای نجات مردم سوریه از تروریست‌ها و جنایتکاران داعشی انجام داد که بخش عمده‌ای از این خدمات قابل توصیف نیست.

به مناسیت تشیع پیکر این شهید بزرگوار ویژه برنامه ای در صدا و سیمای مرکز همدان تهیه شده است .

Loading the player...
سال تولید: 1394
عوامل تولید:

تهیه شده در صدا و سیمای مرکز همدان 

رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


جواب‌های شاخه ای نویسنده تاریخ
خوشا به حالش، روحش شاد خدایا توفیق شهادت در راه... نیما همدانی ۱۳۹۴/۰۷/۲۱ ۰۹:۰۹

نیما همدانی
خوشا به حالش، روحش شاد
خدایا توفیق شهادت در راه خودت رو نصیب ما هم بکن
0 (0 آرا)
پست شده در ۱۳۹۴/۰۷/۲۱ ۰۹:۰۹

نقطه سر خط

نقطه سر خط


  دفاع مقدس برگی زیبا از تاریخ پر شکوه انقلاب اسلامی ایران است.برگی که تا همیشه در افکار و اذهان ماندگار است.در دفاع مقدس شاهد رشادت ها و جوانمردی های کسانی هستیم که تا پای جان برای حفظ و اعتلای میهن اسلامی نبرد کردند.در این میان هنرمندان کشورمان نیز با تهیه و ساخت کارهای فاخر و ارزشمند در رسانه ملی به یاد آن روزها تنها گوشه ای از مردانگی ها و زیبایی های خلق شده در آن دوران را به نمایش می گذارند.

صدای مرکز همدان نیز با ساخت نمایش نامه ای با عنوان نقطه سر خط داستان جوانی را حکایت می کند که حاضر نشد دست از حمایت میهنش بردارد و با غیرت و شجاعت تمام با وسوسه های شیطانی سردمداران کفر و نفاق ایستاد.

کاظم نام جوانی است که با بی رضایتی به جنگ آمده و دوست دارد کنار خانوده اش بماند اما به جنگ فرستاده می شود .در این میان مردی به او وعده می دهد که می تواند او را از کشور خارج کند و او می پذیرد...

برای دانستن پایان ماجرای کاظم شما را به شنیدن این نمایش دعوت می کنیم.

Loading the player...
عوامل تولید:

                        

                                                  نویسنده و کارگردان: بابک ابراهیمی

                                                       تهیه کننده:بابک ابراهیمی

                                             صدابردارو دستیار تهیه کننده: محمد ابراهیم سامعی

                                                         افکتور: احمد رضا جلیلوند

                                           تعزیه خوان ها: حبیب اله فرزین نوا و میثم فرزین نوا

                                      بازیگران:بابک ابراهیمی-خانم چشمه قصابانی-حسین حمزه ای-حمید ترابیان-

                                                                  حسین اسفندیاری

تاریخ تولید: 1394
رای شما
میانگین (1 رای)
The average rating is 1.0 stars out of 5.


جواب‌های شاخه ای نویسنده تاریخ
سلام منتظر شنیدن نمایشهای خوب رادیو همدان به... الف ۱۳۹۵/۰۶/۲۲ ۱۴:۳۶
سلام.هیچ وقت نمی تونم خودمو جای کاظم بذارم چون... حسن رضایی ۱۳۹۴/۰۸/۱۱ ۰۹:۱۰

الف
سلام منتظر شنیدن نمایشهای خوب رادیو همدان به مناسبت هفته دفاع مقدس هستیم
0 (0 آرا)
پست شده در ۱۳۹۵/۰۶/۲۲ ۱۴:۳۶
حسن رضایی
سلام.هیچ وقت نمی تونم خودمو جای کاظم بذارم چون تونست از آرزوهاش بگذره و بر ترس از مرگ غلبه کنه .خوش به حال آدم هایی که آخرش عاقبت بخیر می شن.از تهیه کننده نمایش و نویسندش ممنونم.یاد سردار همدانی بخیر
0 (0 آرا)
پست شده در ۱۳۹۴/۰۸/۱۱ ۰۹:۱۰

sardarhamedanishahid5-2.jpg

دوشنبه 20 مهر ماه از ساعت 8 تا 12 صبح و 15تا 17 بعدازظهر از سیمای مرکز همدان

رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


ایران مذاکرات را بر قدرت های پوشالی جهان تحمیل کرد

ایران مذاکرات را بر قدرت های پوشالی جهان تحمیل کرد


رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) کشور

ایران مذاکرات را بر قدرت های پوشالی جهان تحمیل کرد

رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) کشور با بیان اینکه دشمنان متوجه شدند نه با جنگ و نه با تحریم نمی توانند از ایستادگی ایرانیان بکاهند، گفت: ایران مذاکرات را بر قدرتهای پوشالی جهان تحمیل کرد.

به گزارش خبرنگار مهر، پرویز فتاح در آیین بزرگداشت روز تویسرکان و گرامیداشت مقام ۳۸ شهید این شهرستان در عملیات غرور آفرین مرصاد، این عملیات را برگ زرین دفاع مقدس دانست و گفت: منافقین کوردل  می خواستند با استفاده از اصل غافلگیری نظام را براندازند اما به همت دلامردان و رزمندگان ایرانی چنان ضربه ای خوردند که هم اکنون نیز از آن زخم خورده کینه به دل دارند.

وی با اشاره به ایستادگی ملت ایران در تمامی عرصه ها درمقابل دشمنان نظام، اظهار کرد: این وحدت، ایستادگی ها و انسجام ملت ماست که عزتمندی ایران اسلامی را رقم زد و سبب شد تا مذاکرات بر کشورهای مدعی ابرقدرت جهان تحمیل شود.

رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) کشور افزود: دشمنان انقلاب اسلامی متوجه شدند نه با جنگ و نه با تحریم نمی توانند از ایستادگی ایرانیان بکاهند به این علت در مقابل ایرانیان سر فرود آوردند و این ایران بود که مذاکرات را بر قدرت های پوشالی جهان تحمیل کرد چرا که وزیر امور خارجه آمریکا به صراحت گفته بود ما دیگر با جنگ نظامی و تحریم نمی توانیم جلوی ایران را بگیریم.

فتاح با تأکید بر تداوم مقاومت ملت و دولت ایران در برابر دشمنان، عنوان کرد: درس گرفتن از عملیاتی همچون عملیات غرور آفرین مرصاد نقشه راه مقابله با دشمنان است و این ایستادگی رمز پیروزی است.

وی با بیان اینکه منافقین با عملیات فروغ جاویدان می خواستند از غرب کشور و از تنگه چهارزبر از سمت غرب کشور به داخل کشور نفوذ کنند و در نهایت با تصرف تهران سبب سقوط نظام شوند، افزود: به خداست و همت رزمندگان ولایی ایران، دشمنان شکست خوردند

نماینده مردم تویسرکان در مجلس شورای اسلامی نیز در این مراسم فداکاری مردم تویسرکان در عملیات مرصاد را قابل تقدیر دانست و با بیان اینکه مردم تویسرکان در عملیات مرصاد ۳۸ شهید تقدیم انقلاب کردند، گفت: ایستادگی و رشادت رزمندگان در هشت سال دفاع مقدس الگوی ملل جهان محسوب می‌شود.

محمدمهدی مفتح عملیات مرصاد را یادآور وحدت مردم ایران دانست و با تاکید بر اینکه اهمیت و عظمت عملیان مرصاد به عنوان یک افتخار بزرگ بر همگان آشکار است، گفت: فداکاری جوانان تویسرکان در عملیات مرصاد در روزشمار دفاع مقدس همانند نگینی درخشان خودنمایی می‌کند.

وی با اشاره به نامگذاری پنجم مرداد به نام «روز تویسرکان» گفت: این روز به منظور معرفی توانمندی‌ها و ظرفیت‌ها، رفع عقب‌ماندگی‌ها و رسیدن به جایگاه در خور شأن تویسرکان نامگذاری شد.

امام جمعه همدان نیز برگزاری یادواره‌ها را تجدید عهد با شهدا دانست و گفت: پیروزی عملیات مرصاد و ناکام ماندن دشمنان برگی از افتخارات ملت ایران است.

آیت‌الله غیاث‌الدین طه‌محمدی با اشاره به اینکه رشادت و ایثار ملت ایران الگویی برای ملل آزادی‌خواه شده گفت: شهدا با خدا معامله کردند و جاودانه شدند.

وی با تاکید بر اینکه مقام و منزلت شهدا در نزد خداوند و اولیا الهی بسیار عظیم است، ابراز کرد: امام(ره) و شهدا در زندگی خود به وجه‌الله نظر کردند.

رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


تازه‌های پخش

محتوا با برچسب جنگ.

هیچ نتیجه ای وجود ندارد