اقتصاد مقاومتی؛ تولید - اشتغال | یک‌شنبه، ۳۰ مهر ۱۳۹۶

چرخ و فلک - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

مجله ورزشی

نقش و اهميت فعاليت‌هاي بدني ديرزماني است كه در ميان افراد كم تحرك شناخته شده است. اين مسئله باعث شد تا افراد جامعه تمايل پيدا كنند نسبت به تأثيرات مختلف فعاليت‌هاي بدني حساس شوند و تلاش نمايند تا دانش و اطلاعات خود را توسعه بخشند. در اين مورد، رابطة بين ورزش، آمادگي جسماني و بهداشت (تندرستي) با تضادهاي آن در شكل زير به خوبي ترسيم شده است.

طول عمر زياد = تندرست= ورزيدهفعال

طول عمر كوتاه = بيمار= غير ورزيده =  بي‌تحرك

بدون ترديد آرزوي هر فردي بهبود كيفيت و طول عمر زندگي‌اش مي‌باشد. با اين همه، نكاتي كه باعث پيشبرد موضوع مورد بحث ما مي‌شود همچنان ناشناخته باقي مانده است. حتي تعاريف ابتدايي مربوط به ورزش (تمرين)، آمادگي جسماني و تندرستي نيز همواره مورد بحث و مجادله است.

بعضي، فعاليت بدني يا تمرين را تحرك بدن همراه با انقباض عضلاني و مصرف انرژي تعريف مي‌كنند. بنابراين از آمادگي جسماني نيز به عنوان يك سري از شاخص‌هاي تعيين‌كنندة ظرفيت در اجراي فعاليت‌هاي بدني نام مي‌برند. تندرستي هم بود يا نبود بيماري نيست، بلكه تندرستي شاخصي است كه تمامي مراحل مختلف حيات جسماني از آغاز تا پايان زندگي را در بر مي‌گيرد.

برنامه مجله ورزشی نام برنامه ای رادیویی است که به بیان فواید ورزش و فعالیت ورزشکاران و هیات های ورزشی استان همدان می پردازد.

Loading the player...
عوامل تولید:

تهیه کننده:عصمت عبدلی

گوینده :موسی طالبیان

نویسنده: فرحناز اسکندلو

گزارشگر:سعید ایلخانی

صدابردار:جلیل عربی

کارشناس:آقای ترکمان

تاریخ تولید: 1396
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


ویژه برنامه ولادت امام رضا (ع)

از ولادت حضرت معصومه (س) تا یازدهم ذی القعده سالروز ولادت حضرت ثامن الحجج امام رضا (ع) دهه کرامت نامگذاری شده است . در طول این ده روز سیمای مرکز همدان با انتخاب موضوعات متناسب در تمام برنامه ها در بزرگداشت این دهه نقش بسزایی ایفا کرد . تبیین سیره و زندگی امام رضا و حضرت معصومه (ع) و آثار و برکات وجود ایشان در ایران عزیز ، ارائه برنامه های شاد و مفرح ، مباحث کارشناسی ، به تصویر کشیدن شور و نشاط مردم استان در مراسم مختلف ، نمایش سینمایی و میان برنامه های مرتبط ، کلیپ و سرودهای بسیار زیبا از جمله برنامه های سیما دراین این ایام با برکت است . در روز ولادت ثامن الحجج (ع) نیز شبکه همدان با ارائه برنامه ها و موضوعات متناسب این روزبزرگ را جشن میگیرد . ویژه برنامه ولادت امام رضا (ع) با آیتم ها و مباحث مرتبط در این روز تقدیم مردم عزیز استان میشود .

Loading the player...
سال تولید: 1396
عوامل تولید:

تهیه شده در صدا و سیمای مرکز همدان 

رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


ویژه برنامه شهادت امام محمد باقر (ع)

هفتم ذی الحجه سالروز شهادت امام باقر (ع) است . شبکه همدان توجه خاصی به مناسبتهای مذهبی و برنامه سازی متناسب برای این ایام دارد . در نظر گرفتن گروههای سنی مخاطبان ، ارائه آیتم های کارشناسی و گزارشی و معرفت افزایی در امور مذهبی از اهداف تولیدات مناسبتی سیمای مرکز همدان است . مهربونی این شبها با توجه بیشتر به مخاطبان جوان و نوجوان در ایام  شهادت ائمه (ع) با قسمتهای متنوع و مناسب از جمله مداحی ، کلیپ ، سرود ، مباحث کارشناسی و به تصویر کشیدن ارادت و عزاداریهای مردم استان تقدیم میشود . حضور پررنگ جوانان در این برنامه و بصیرت افزایی در زندگی اهل بیت (ع) از شاخصه های خوب این برنامه است . سیمای مرکز همدان ضمن تسلیت به مناسبت شهادت امام باقر (ع) مهربونی این شبها ویژه شهادت آن امام همام را تقدیم مردم دارالمومنین همدان میکند . 

Loading the player...
سال تولید: 1396
عوامل تولید:

تهیه کننده : رضا پیله وریان 

کارگردان : میثم رفاه 

تصویر بردار : حمید سراج پویا 

 

رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.

ویژه برنامه ولادت امام هادی (ع)

پانزدهم ذی الحجه سالروز ولادت امام علی النقی (ع) ملقب به هادی است . مردم همدان ارادت خاصی به این امام همام دارند چرا که مدفن فرزند بلافصل ایشان حضرت حسین بن علی النقی (ع) در همدان میباشد. مدفن شاهزاده حسین (ع) در میدان امام (ره) همدان واقع شده و زیارتگاه عاشقان اهل بیت (ع) است .سیمای مرکز همدان در این روز پر برکت با برنامه های جذاب و مفرح با رویکرد معرفت افزایی و شناخت بیشتر امام هادی (ع) در خدمت مردم استان است .سخنرانی ، کلیپ ، مداحی مباحث کارشناسی و میان برنامه های متنوع از ویژه برنامه های شبکه همدان برای این روز مبارک است . برنامه مهربونی این شب ها نیز با محوریت توجه به مخاطبان جوان و نوجوان و ارائه آیتم های متنوع به طور خاص به این موضوع میپردازد  .شبکه همدان ضمن تبریک ولادت امام هادی (ع) مردم عزیز استان را دعوت به تماشای این برنامه ها میکند 

Loading the player...
سال تولید: 1396
عوامل تولید:

تهیه کننده : سعید مسکنی 

کارگردان : محمد شاخصی 

تصویر بردار : حمید موسوی 

 

رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.

جشن بزرگ عید غدیر خم

سیمای مرکز همدان با ویژه برنامه عید غدیر خم این روز پربرکت  را جشن میگیرد . این برنامه با حضور پرشور مردم و مشارکت دستگاههای استان در شب عید غدیر در پیاده راه بوعلی سینا برگزار میشود .جشن بزرگ عید غدیر بعد از نماز مغرب و عشا به صورت زنده مفرح و شاد تقدیم مردم عزیز استان میشود . این برنامه با آیتم های متنوع مانند خوانندگی ، نمایش های طنز ، حضور میهمانان ویژه ، مسابقه و پلی بک های جذاب و شاد ارائه میشود . شبکه همدان ضمن تبریک این عید بزرگ عید ولایت و امامت از مردم عزیز استان دعوت میکند با حضور پرشور خود در این برنامه میثاقی دوباره با آرمان های امامت و ولایت داشته باشند .

Loading the player...
سال تولید: 1396
عوامل تولید:

تهیه کننده : روح الله امیری 

کارگردان : محمد شاخصی 

تصویر بردار : رسول نظری 

رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


فرکانس سیمای مرکز همدان

 

رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


تعامل با مخاطبین

رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


دوره آموزشی استاپ موشن (انیمیشن عروسکی)

به گزارش روابط عمومی صدا و سیما

دوره آموزشی استاپ موشن (انیمیشن عروسکی)

دوره آموزشی استاپ موشن (انیمیشن عروسکی) در همدان در حال برگزاری است.

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز همدان، دوره آموزشی استاپ موشن (انیمیشن عروسکی) از 24 مهر ماه تا 27 مهر ماه امسال در همدان برگزار می شود.

در این دوره آموزشی که به صورت منطقه ای است فراگیران از استانهای همدان،کرمانشاه ،کردستان،قم و خوزستان در این دوره به یادگیری موارد مختلف این دوره با تدریس استاد مهدی خرمیان را فرا می گیرند.

در این دوره آموزشی مراحلی چون ایده،فیلنامه،طرحی کاراکتر،ساخت عروسک استاپ موشن،ساخت آکسوار ،دکور ،متحرک سازی و انیمت عروسکی و خرجی نهایی آموزش داده می شود.

همه مراحل آموزشی به صورت کارگاهی و عملی توسط هنرجویان انجام گرفته و در آخر هر یک از هنرجویان یک فیلم در حدود سی ثانیه خواهند ساخت.

رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


فرکانس صدای مرکز همدان

رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


پنج راه ساده برای کسب درآمد اینترنتی

تحلیل و تفسیر خبر

پنج راه ساده برای کسب درآمد اینترنتی

در این گزارش، پنج راه برای کسب درآمد آنلاین که نیازی به صرف زمان زیاد و کاهش برنامه های روزمره ندارند را به شما معرفی خواهیم کرد.

به گزارش گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان، همچنان که مردم به تقلا زدن در رکود اقتصادی جهانی ادامه می دهند، افکاری هم برای کسب درآمد اضافی به طور دائم از مغز انسان ها عبور می کنند.
البته، شما برای افزایش درآمد ماهانه ی خود، می توانید روی اضافه کار و یا یک شغل دوم حساب باز کنید. با این حال، فرمول قدیمی "زمان برای پول" کمی فراتر از واقعیت است، علی الخصوص زمانی که این فرمول به قیمت از دست دادن مهمانی ها و گردش های آخر هفته با خانواده تمام شود.
اینترنت فراتر از یک منبع خبر و شایعات سرگرم کننده است. امروزه، ده ها میلیون دلار از طریق انبوهی از فعالیت های قانونی در حال تبادل هستند. ما در اینجا، پنج راه را برای کسب درآمد آنلاین که نیازی به صرف زمان زیاد و کاهش برنامه های روزمره ندارند، به شما معرفی خواهیم کرد. روی این 5 راه به عنوان منابع درآمد مکمل فکر کنید، پنج راه بالقوه ای که حتی در مواردی می توانند پا را فراتر از یک درآمد مکمل ظاهر شوند.
1. وبلاگ و یا وب سایت تجاری خود را راه اندازی کنید
حضور مستمر در تار جهان نمای وب یا همان WWW را با راه اندازی وب سایت خود مورد توجه قرار دهید. از وب سایت خود برای اشتراک گذاری سرگرمی ها، نظرات و علاقه مندی های خود با دیگران استفاده کنید و از صفحه ی خود برای برقراری ارتباط با مردم بهره ببرید. با انجام این کار، شما در موقعیتی قرار می گیرید که بتوانید از طریق جذب آگهی آنلاین (به عنوان مثال گوگل ادوردز)، همکاری در فروش (توضیح کامل در پاراگراف بعدی) و همچنین از طریق لیست کاربران، یک درآمد ثابت برای خود ایجاد کنید.
2. همکاری در فروش
حتی اگر شما هیچ محصول یا خدمتی را برای ارائه ندارید، "همکاری در فروش" این فرصت را به شما می دهد تا بتوانید از طریق فروش محصولات یا ارائه خدمات سایر شرکت ها، کمیسیون خوبی را دریافت کنید. فروشندگان آنلاین، برای شما یک وب سایت همکاری در فروش تدارک می بینند و پشتیبانی بازاریابی را نیز به عهده می گیرند و تمام کاری که شما باید انجام بدهید، این است که محصولات یا خدمات شرکت مد نظر را به وسیله ی لینک در شبکه های اجتماعی، موتور های جستجوگر و در حالت ایده آل، در وب سایت خود معرفی و تبلیغ کنید.
3. نشر آنلاین (کتاب الکترونیک)
بدون توجه به سبک زندگی و شغل کنونی شما، احتمالاً کتابی درون شما در حال فریاد کشیدن است تا راهی به بیرون پیدا کند. پلتفورم نشر مستقیم کیندل یا همان KDP (Kindle Direct Publishing) شرکت آمازون به هزاران نفر این فرصت را داده تا کتاب های الکترونیکی نوشته ی خود را به فروش بگذارند و به کسب درآمد بپردازند. البته از این راه نیز می توانید به عنوان راهی برای جلب توجه ناشران سنتی به سمت کتاب خود بهره ببرید.
4. نظرسنجی آنلاین
نظرسنجی آنلاین، یکی از آسان ترین راه های کسب درآمد اضافی است. شرکت های تجاری و شرکت های تحقیقات بازار به شدت به دنبال نظرات مردم در مورد محصولات و خدمات خود هستند و پاداش خوبی را به شرکت کنندگان در نظر سنجی پرداخت می کنند. بسته به میزان پیچیدگی نظرسنجی ها، شرکت در هر نظرسنجی می تواند 5 یا 10 دلار و یا حتی بیش از این مقدار ارزش داشته باشد.
شرکت های معتبر بسیاری وجود دارند که می توانید آنها را انتخاب کنید اما احتمالاً ترجیح می دهید که در ابتدای کار، فقط در 3 الی 5 نظرسنجی شرکت کنید.
5. فری لنسینگ (Freelancing) آنلاین
اگر مهارت های روزنامه نگاری و نویسندگی خاصی دارید، فری لنسینگ (کار به عنوان فری لنسر) می تواند به منبع درآمد دوم شما تبدیل شود. شرکت ها برای انجام برخی از تکالیف خاص خود، به طور فزاینده ای در حال حرکت به سمت استفاده از منابع بیرونی هستند و اگر بتوانید خود را ثابت کنید، کارهای بسیاری برای انجام شدن، انتظار شما را می کشند. حتی شما با داشتن مهارت های ساده ای مانند ورود داده ها و اطلاعات، می توانید بین 5 تا 10 ساعت در هفته برای این کار، زمان صرف کنید.
یک کامپیوتر متصل به اینترنت و یک اراده برای گردآوری مشتریان قابل احترام، تمام چیزی است که به آن نیاز دارید. شانس های زندگی همین فرصت هایی هستند که به شما اجازه می دهند تا مهارت ها و تجربیات ارزشمندی را کسب کنید که کسب و کار فعلی و سابقه ی شغلی شما را پر بار و گرانبهاتر از همیشه می کنند.
توضیح مترجم: فری لنسینگ (Freelancing) گونه ای از قرار داد کاری است که طبق آن فرد متعهد می شود که کاری را در ازای دستمزدی مشخص برای کارفرما انجام دهد. فریلنسر (Freelancer)، کسی است که بدون تعهد بلند مدت به کارفرما و معمولاً به صورت روزانه یا پروژه ای، به انجام مسئولیت می پردازد.
کسب و کار آنلاین خود را همین امروز آغاز کنید!
روی این موضوع فکر کنید، زمانی که شما ذهن خود را به اهداف درآمدی خاصی معطوف می کنید، کسب درآمد آنلاین به طرز شگفت آوری ساده و آسان می شود. این فعالیت ها، سرگرم کننده و شکوفا کننده استعدادهای شما هستند و ارزش وقت گذاشتن را دارند و البته درآمد عادلانه ای را هم برای شما به ارمغان می آورند.
همراه با رشد و توسعه اینترنت، درآمد آنلاین تمام وقت و اضافه کار نیز افزایش پیدا می کند. تعریف مفهوم کار در یک اقتصاد اطلاعات محور، همراه با محو شدن شغل های تمام وقت سنتی به علت اتخاذ تصمیمات مختلف، در حال بسط و گسترش است. با توجه به این موضوع، یک امتحان ساده در این مورد می تواند گزینه های کسب و کار و شغلی جدیدی را پیش روی شما قرار دهد.

رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


عکاس همدانی

Loading the player...

عکاس همدانی با به تصویر کشیدن جاذبه های همدان و دیگر استانها رنگ و بویی دیگر به بینندگان خود داده است .

رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


ماجرای سفری به سرزمین خون و خاکستر

Loading the player...

دانلود

موضوع: پزشکی

تهیه کننده و کارگردان: تورج علوی

نویسنده: مهدی امامی

13 قسمت 11 دقیقه ای

تکنیک کات اوت کامپیوتری تولید شده است برای تهیه گزارش خبرنگاری به اسم مایکل به غزه سفر می کند و از نزدیک با شرایط سخط و دشوار مردم مظلوم غزه آشنا می شود.

رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


ماجرای آقای او

Loading the player...

دانلود

تکنیک: دو بعدی کات اوت

تهیه کننده و کارگردان : مهدی شاد

13 قسمت 1 دقیقه ای

پرداخت به موضوعات اجتماعی و محیط زیست در قالب طنز

رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گل لبخند

Loading the player...
مدت: 1:46 دقیقه
خواننده: رویا کریمی منسوب
نام اثر: گل لبخند
آهنگساز: کمال مدنی
تنظیم کننده: کمال مدنی
شاعر: -
موضوع: اجتماعی
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


دیار امید

Loading the player...
مدت: 2:39 دقیقه
خواننده: -
نام اثر: دیار امید
آهنگساز: مهدی نجفی
تنظیم کننده: مهدی نجفی
شاعر: -
موضوع: خراسانی
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


نقشه

 

رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


تعامل با مخاطبین

رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


بنر تولید ویژه

                   
                 
                   

 

رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


اطلاعیه قطعی آب

اطلاعیه

اطلاعیه قطعی آب

روابط عمومی آب و فاضلاب استان همدان در اطلاعیه ای اعلام کرد:

به اطلاع می رساند به دلیل انجام تعمیرات در بخشی از شبکه آب شهرستان ملایر امروز دوشنبه 24 مهر ماه آب مناطق میدان امام حسین ،بلوار بسیج،چهارراه صدوقی از ساعت 10 تا 13 قطع می باشد .

رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


سیمای ورزش

        ز نیرو بود مرد را راستی                                ز مستی کجی آید و کاستی

سیمای مرکز همدان همواره یار ورزش و ورزشکاران استان بوده است. برنامه های سیمای ورزش با رویکرد توجه خاص به ورزش همگانی و قهرمانی استان،معرفی ورزشکاران،پیشکسوتان و نخبگان ورزشی ،بررسی و پوشش رویدادهای ورزشی هر هفته در استان ،بیان مشکلات و کمبودهای ورزشی استان تعامل و ارتباط با مسولان،تشویق اقشار مختلف مردم مخصوصاً جوانان و نوجوانان به ورزش ،توجه به ورزش بانوان و کشف استعدادهای مردمی هر هفته تقدیم مردم و ورزشکاران استان می شود.

این برنامه جذاب و خوش ساخت  با ارایه آیتم های متعدد ورزشی و تعامل خوب  با ارایه آیتم های متعدد ورزش و تعامل خوب با ورزشکاران و مسولان توانسته است در راستای توسعه و ترویج ورزش قهرمانی و همگانی استان گام های موثری بردارد.

Loading the player...
سال تولید: 1396
عوامل تولید:

تهیه کننده :حسام ثمری 

کارگردان :حسن روحی 

دستیار تهیه : سید محمد موسوی  

تصویر بردار : حسام ثمری 

مونتور :پور شعبانی 

گزارشگر : احمد جلیلوند 

 

رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


پربازدیدترین ها

« بازگشت

چرخ و فلک

Loading the player...

{besps}slidshow/charkhofalak{/besps}

چرخ و فلک عنوان برنامه ای است ویژه کودکان و خردسالان که از سیمای همدان پخش می شود .این برنامه با اجرای شاد و موسیقی آواز در کنار مهمانان کودک لحظات شادی را ایجاد می کند.آقا ارژنگ چرخ و فلکی، چرخ و فلک خود را در گوشه ای از محله و کنار خانه ای که در آن ننه مراد و نوه اش زندگی می کنند مستقر کرده تا مشتری پیدا کند.در ادامه بچه های مهمان حاضر در استودیو را سوار چرخ و فلک می کند.

او که از این محله خوشش آمده قصد می کند در این محله بماند و با دستمایه ای از شیطنت ها ی کودکانه ی مراد و نصایح و دلسوزی های ننه مراد و اطلاعات دانسته های خود ویژه  برنامه کودک و نوجوان را اجرا نماید. در این برنامه سعی شده تا با اجرای فضای دکور جذاب و یک چرخ و فلک که کودکان سوار آن می شوند در هر قسمت به یک موضوع آموزنده مرتبط با گروه کودک در کنار مجری برنامه  آقا ارژنگ و عروسک برنامه بپردازد.

عوامل این برنامه:

تهیه کننده :گیتی محمود

کارگردان :عباس دوست قرین

مجری بازیگر : وحید فلاحی

صدابردار :سید مهدی موسوی

تصویربرداران :حسام ثمری،مجید سمواتی،مجید بیات

خانواده های گرامی برای شرکت کودکان و خردسالان عزیز خود در برنامه می توانند به آدرس زیر رفته و در آنجا ثبت نام نمایند.