حمایت از کالای ایرانی | دوشنبه، ۴ تیر ۱۳۹۷

نمایش محتوای تلویزیون

 

 

محتوا با برچسب اطلاع رسانی.

اخبار استان

اطلاع رسانی سریع و به موقع و ارایه تحلیل و تفسیر دقیق و موشکافانه مبتنی بر حقیقت یکی از وظایف رسانه ملی است . بدیهی است بزرگترین سرمایه رسانه ملی یعنی اعتماد به عمومی مخاطبان ،در راستای صداقت و ارایه اخبار و اطلاعات دقیق و به موقع ایجاد شده است .

در همین راستا معاونت اطلاعات و اخبار مرکز همدان با تلاش مستمر گروه های خبری و با ارائه دو بخش خبری در سیما و دو بخش خبری در صدای مرکز وظیفه اطلاع رسانی و آگاهی بخشی به هم استانی های عزیز را در همه عرصه های خبری به نحو احسن انجام می دهد.

Loading the player...
سال تولید: 1396
عوامل تولید:

تهیه شده در معاونت اطلاعات و اخبار مرکز همدان 

رای شما
میانگین (12 آرا)
The average rating is 3.0 stars out of 5.


جواب‌های شاخه ای نویسنده تاریخ

سالی پر ازنشاط انتخاباتی در صدا و سیمای مرکز همدان

به گزارش روابط عمومی صدا و سیما

سالی پر ازنشاط انتخاباتی در صدا و سیمای مرکز همدان

نقش رسانه ها به ویژه صدا و سیما در برگزاری شکوهمند و پر نشاط انتخابات امری انکار ناپذیر است. به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز همدان ، مدیرکل صدا و سیمای مرکز همدان با اشاره به اهمیت برگزاری انتخاباتی پر نشاط و موفق در اردیبهشت ماه امسال خاطرنشان کرد: صدا و سیمای مرکز همدان با تهیه برنامه های مختلف و آگاه سازی مردم از طریق رسانه ملی در مراحل مختلف تبیینی، تشریحی و تهییجی در تلاش است رسالت خود را در زمینه  آگاهی بخشی و اطلاع رسانی به انجام برساند.

مهندس حسین میسر با اشاره به برنامه ریزی های انجام شده در صدا و سیمای مرکز همدان افزود : در سیمای مرکز همدان با پخش برنامه هایی چون شکوه الوند(ویژه انتخابات) با ساختار ترکیبی به مدت 20 دقیقه در هفته، برنامه انتخاب به مدت 45 دقیقه با ساختار میزگرد ، برنامه امروز(صبحگاهی) هر روز با پخش آیتم های ویژه انتخابات از جمله اخبار انتخاباتی ، حضور مسئولان اجرایی انتخابات در برنامه ها و ارتباط تلفنی با مسئولان انتخاباتی استان همدان با ساختار ترکیبی استودیویی، ایوان الوند(شبانه) یک روز در هفته با ساختار ترکیبی و گزارشهای انتخاباتی از جمله برنامه هایی است که دردوران تبیینی و تشریحی تا 15 اردیبهشت ماه از سیمای همدان پخش می شود.

وی با اشاره به اینکه صدای مرکز همدان هم برنامه های ویژه ای برای این ایام تدارک دیده است گفت: برنامه هایی چون فرصتی برای همه به مدت 45 دقیقه با ساختار میزگرد ، مسیر پیشرفت به مدت 30 دقیقه با ساختار ترکیبی ، گفتمان به مدت 55 دقیقه با ساختار میزگرد و پرداختن در برنامه های زنده با موضوعات انتخاباتی در برنامه هایی چون باغ زندگی، موج مهربانی، جوانان سلام ، دریچه ، رادیومحله و ماوشان عصرگاهی تنها بخشی از فعالیت های صدای مرکز همدان در ایام انتخابات است.

وی افزود: در معاونت خبر مرکز همدان هم علاوه بر پخش اخبار مربوط به ستاد انتخابات استان و شهرستان های همدان و هیات های نظارت بر انتخابات استان در چند برنامه گفتگوی ویژه خبری موضوعات مربوط به انتخابات اطلاع رسانی خواهد شد، تهیه دو مستند گزارشی درباره مشارکت مردم در انتخابات مختلف ریاست جمهوری و شوراها، هفت برنامه تریبون آزاد با نام انتخاب و گزارش هایی  با موضوع اعلام آمادگی مردم شهرستان های نه گانه استان برای حضور در انتخابات از دیگر برنامه های این معاونت  خواهد بود.

 

رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


خبرنگار باید جامعه را به سوی مسیر هدایت سوق دهد

رئیس شورای شهر همدان

خبرنگار باید جامعه را به سوی مسیر هدایت سوق دهد

رئیس شورای شهر همدان باتاکید بر اینکه رسالت اطلاع رسانی، امانتی سنگین است که در اختیار خبرنگاران قرار گرفته، گفت: خبرنگار جامعه را به سوی مسیر هدایت سوق می دهد.

به گزارش خبرنگار مهر، علی اکبر نظری در صحن شورای اسلامی شهر همدان با اشاره به هفته خبرنگار در همدان اظهار داشت: خبرنگاران به عنوان موثرترین افراد در ایجاد آرامش و امنیت در جامعه نقش دارند که باید وظیفه خود را به خوبی به انجام برسانند.

وی با تاکید براینکه رسالت خبرنگاری و اطلاع رسانی، امانتی سنگین است که در اختیار برخی اعضای جامعه قرار گرفته، افزود: به طور حتم این رسالت عنایت خداوند است که این افراد عهده دار چنین مسئولیتی شده اند.

رئیس شورای شهر همدان با افزودن این نکته که بسیاری از تحولات در جامعه نتیجه اقدام خبرنگار است، عنوان کرد: اگر نگاهی عمیق به تاریخ بیندازیم خبرنگاران نقش عمده ای در رویدادهای تاریخی داشته اند.

نظری با اشاره به اینکه گاهی اصحاب رسانه مطالبی بیان می کنند که منجر به نقطه عطفی می شود، افزود: خبرنگار می تواند جامعه را به سوی مسیر هدایت سوق دهد.

وی بر اینکه مسئولین بتوانند زحمات اهل رسانه را ارج نهند تاکید و ابراز امیدواری کرد: اصحاب رسانه با قلم های خود روشنگری کنند.

نظری در ادامه سخنان خود در جمع مدیران بانکها با تاکید براینکه نشست اعضای شورای شهر با آنها به دلیل تقویت تعامل و نزدیکی بیشتر با بانکهای همدان است، گفت: برگزاری چنین جلسه ای به شناخت بیشتر مشکلات و ارائه راهکارها در قالب مصوبه ها در جلسات تخصصی کمک خواهد کرد.

وی به قدمت تاریخی و دیرینه شهر همدان اشاره و عنوان کرد: همدان به لحاظ تاریخی، فرهنگی، سیاسی و مذهبی زبانزد است.

رئیس شورای شهر همدان با افزودن این مطلب که در بسیاری از موارد به دلیل قدمت و پتانسیل های متعدد استان، همدان به عنوان پایلوت در پروژه های کشوری انتخاب می شود، گفت: آوازه همدان در همه حوزه ها وجود دارد اگرچه از نظر اقتصادی کمی ضعیف است.

رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


پربازدیدترین ها

محتوا با برچسب اطلاع رسانی.

جدیدترین تولیدات

محتوا با برچسب اطلاع رسانی.