حمایت از کالای ایرانی | یک‌شنبه، ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۷

نمایش محتوای تلویزیون

 

 

محتوا با برچسب برنامه ورزشی.

سیمای ورزش

        ز نیرو بود مرد را راستی                                ز مستی کجی آید و کاستی

سیمای مرکز همدان همواره یار ورزش و ورزشکاران استان بوده است. برنامه های سیمای ورزش با رویکرد توجه خاص به ورزش همگانی و قهرمانی استان،معرفی ورزشکاران،پیشکسوتان و نخبگان ورزشی ،بررسی و پوشش رویدادهای ورزشی هر هفته در استان ،بیان مشکلات و کمبودهای ورزشی استان تعامل و ارتباط با مسولان،تشویق اقشار مختلف مردم مخصوصاً جوانان و نوجوانان به ورزش ،توجه به ورزش بانوان و کشف استعدادهای مردمی هر هفته تقدیم مردم و ورزشکاران استان می شود.

این برنامه جذاب و خوش ساخت  با ارایه آیتم های متعدد ورزشی و تعامل خوب  با ارایه آیتم های متعدد ورزش و تعامل خوب با ورزشکاران و مسولان توانسته است در راستای توسعه و ترویج ورزش قهرمانی و همگانی استان گام های موثری بردارد.

Loading the player...
سال تولید: 1396
عوامل تولید:

تهیه کننده :حسام ثمری 

کارگردان :حسن روحی 

دستیار تهیه : سید محمد موسوی  

تصویر بردار : حسام ثمری 

مونتور :پور شعبانی 

گزارشگر : احمد جلیلوند 

 

رای شما
میانگین (3 آرا)
The average rating is 5.0 stars out of 5.


استعدادیابی زمینه‌های ورزشی در جوانان

مدیرکل ورزش و جوانان همدان

استعدادیابی زمینه‌های ورزشی در جوانان

 

 

مدیرکل ورزش و جوانان همدان بابیان اینکه باید به کیفی سازی خدمات ورزشی ارائه شده به جوانان توجه شود، گفت: طی سال گذشته ۲۴۶ عنوان برنامه ورزشی در همدان برگزار شده است.

به گزارش خبرنگار مهر، رسول منعم در جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان بابیان اینکه جوانی فرصت بی‌بدیل زندگی است و باید لحظه‌لحظه آن را مغتنم شمرد، گفت: جوانان باید موردتوجه مسئولان استان قرار گیرند.

مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان تاکید کرد: با توجه به معضلات و مشکلات در سطح جامعه که به جوانان آسیب‌های فراوانی می‌رساند، باید روی این موضوعات حساس شویم تا زمینه رشد و بالندگی در استان فراهم شود.

وی با عنوان اینکه باید از اوقات فراغت نهایت استفاده را برد و نباید صرفاً در راستای پر کردن وقت باشد، گفت: باید برنامه‌هایی اتخاذ شود تا علاوه بر کیفی سازی خدمات جوانان از امکانات ورزشی بیشتر استفاده کنند.

رسول منعم با اعلام اینکه در زمینه‌های ورزشی باید استعدادیابی صورت گیرد ادامه داد: باید برای مراسم ورزش صبحگاهی برنامه‌ریزی صورت گیرد و این برنامه به‌صورت مستمر در طول سال انجام شود.

وی از اجرای ۲۴۶ برنامه ورزشی در سال گذشته خبر داد و گفت: در سال ۹۴ دو سهمیه المپیک و دو سهمیه پارالمپیک داشته‌ایم و در حال پیگیری سهمیه دو نفر از ورزشکاران دیگر در زمینه بوکس و والیبال هستیم.

وی عنوان کرد:۷۶۰ عنوان قهرمانی در سطح کشور و ۸۸ عنوان در سطح فراملی، آسیایی و جهانی داشته‌ایم.

مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان گفت: در روزهای گذشته همایشی در راستای توسعه اخلاق و تربیت ورزشکاران برگزار شد که در این مراسم از ۷۰ نفر تقدیر شد و ۵۰۰ نفر از جامعه ورزشی حضور داشتند.

رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


پربازدیدترین ها

محتوا با برچسب برنامه ورزشی.

جدیدترین تولیدات

محتوا با برچسب برنامه ورزشی.