حمایت از کالای ایرانی | دوشنبه، ۴ تیر ۱۳۹۷

نمایش محتوای تلویزیون

 

 

محتوا با برچسب برنامه کودک و نوجوان.

عصر وارونه

در راستای فرهنگ سازی و ارتقا سطح آگاهی و توسعه سلامت عمومی جامعه با در نظر گرفتن اولویت های سلامت واحد انیمیشن سیمای مرکز همدانی مجموعه عصر وارونگی را با رویکرد توجه جامعه به خطرات دخانیات مخصوصا بیان مضرات استعمال سیگار و قلیان تولید کرده است . این مجموعه انیمیشن بسیار زیبا و جذاب در هر قسمت با  زبان طنز و شخصیت های کمیک  ، مخاطبان را با مضرات دخانیات آشنا میکند و در راستای افزایش سلامت جامعه گام برمیدارد . تعدد شخصیت ها ، نویسندگی و قصه پردازی قوی ، محتوای علمی و جذابیت بصری از ویژگی های انیمیشن عصر وارونگی است . این اثر در جشنواره بیطارموفق به کسب جایزه ویژه هیئت داوران شد.

Loading the player...
سال تولید: 1396
عوامل تولید:

تهیه کننده : مریم خوش اقبال 

کارگردان : هادی امیری -رها فرجی 

رای شما
میانگین (1 رای)
The average rating is 5.0 stars out of 5.


جواب‌های شاخه ای نویسنده تاریخ
تولیدات انیمیشن در فرهنگ سازی عمومی خیلی تاثیر... معصومه ۱۳۹۶/۰۸/۳۰ ۱۳:۰۰

معصومه
تولیدات انیمیشن در فرهنگ سازی عمومی خیلی تاثیر دارن انیمیشن عصر وارونه رو در زمینه های دیگر هم تولید کنید
پست شده در ۱۳۹۶/۰۸/۳۰ ۱۳:۰۰

چمن گل ویژه نوروز

نوروز بیشتر از همه برای بچه ها خاطره دارد . سیمای مرکز همدان برای ثبت خاطرات کودکانه ،هنرمندانه و خلاقانه تلاش می کند . هنرمندان سیمای مرکز همدان در سال 95 با برنامه چمن گل شور و شادی را تقدیم بچه ها ی استان می کنند. در ایام نوروز چمن گل هم نوروزی می شود و با برنامه ای جذاب و موزیکال مهمان بچه هاست .چمن گل یاد آور محله های قدیمی همدان است . محله ای با مغازه ها و همسایه های دوست داشتنی هر کدام حرفی و خاطره ای دارند . در چمن گل بچه های همدانی آموزش می بینند ،تربیت می شوند ،اعتماد به نفس پیدا می کنند با استعداد خودشان آشنا می شوند و به شغل آینده فکر می کنند . دکور جذاب و نوروزی با محیط پررفت و آمد ،حضور هنرمندان عرصه نمایش ،نویسندگان کودک ،بازیگران و از همه مهمتر کارگردانی و تهیه کنندگی عالی این برنامه مایه افتخار است . همه بچه های خوب استان را دعوت می کنیم در ایام نوروز با این برنامه همراه باشند .

Loading the player...
سال تولید: 1395
عوامل تولید:

تهیه کننده : علی رضا فرجی

کارگردان تلویزیونی : میثم رفاه

مجریان برنامه : حمید رضا کاظمی و حمید رضایی منش 

رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


اتل متل یه قصه

برنامه اتل متل یه قصه  ویژه گروه سنی کودک و خردسال با بخش های مختلف و متنوع جذاب تهیه شده است .مجری برنامه عمو حمید و عروسک برنامه مارمیزک هر بار موضوعی را برای مخاطب کودک انتخاب و مطرح می کند.  مسابقه تلفنی ، نقاشی های کودکان ، پیامک های ارسالی و کارتون از بخشهای دیگر این برنامه است. عمو حمید با اجرای موسیقی های شاد و کودکان سعی می کند فضایی شاد و مفرح و آموزشی برای کودکان بوجود آورد. یکی از بخش های بسیار جذاب برنامه اجرای نمایش کوتاه توسط عمو حمید  به اتقاق بازیگر است که سعی می کنند موضوع برنامه را به زبانی کودکانه به تصویر کشند .یکی دیگر از بخش های برنامه مسابقه تلفنی است . بخشی دیگر از برنامه به معرفی مشاغل به زبانه کودکانه و به صورت نمایشی می پردازد . در هر برنامه بخشی نیز به صورت گزارشی وجود دارد که به موضوعات مرتبط با این گروه سنی می پردازد .  این برنامه روزهای زوج ساعت 8:30 از شبکه استانی پخش  می شود .

بچه هایی که قصد دارند در برنامه شرکت کنند می توانند از طریق سایت صدا و سیمای مرکز همدان و یا شماره پیامک 30000812 ثبت نام کنند تا ترتیب حضور آنها در برنامه داده می شود .

Loading the player...
سال تولید: 1395
عوامل تولید:

تهیه کننده : مجید مضیفیان

نورپرداز و تصویربردار: مهرداد صفری

تصویربرداران 2 و 3 :سماواتی-قاسمی

صدابردار: سلیمان زاده 

عروسک گردان: آذر اعظمی

صدا پیشه :رضوان اسادات مشعریان

مجری: حمید رضایی

بازیگر و گزارشگر : حمید کاظمی- وحید فلاحی

دستیار تهیه : مجید بابالو- عاطفه رجبی

مونتور : نجاریان 

 
رای شما
میانگین (1 رای)
The average rating is 1.0 stars out of 5.

این کیف مال کیه

Loading the player...

دانلود

امیر در راه مدرسه یک کیف پول پیدا می کند خوشحال شروع به دویدن می کند و به خانه می آید کیف پول را قایم می کند نارنجی که می بیند امیر چیزی را درزیر بالشش قایم کرده از امیر می پرسد که چه چیزی قایم کرده ای امیر اول نمی گوید ولی وقتی نارنجی اصرار می کند کیف را به نارنجی نشان می دهد نارنجی می گوید که این کیف مال تو نیست اما امیر قبول نمی کند و می گوید چون خودم پیداش کردم مال خودمه اما نارنجی به او می گوید که اون نمی تونه مال تو باشه امیر پیش مادر بزرگ می رود و موضوع را به مادر بزرگ می گوید مادربزرگ می گوید یا باید بر نمی داشتی و یا حالا که برداشتی باید سعی کتنی صاحبش را پیدا کنی امیر قبول می کند و آنها در سر مسیری که کیف پیدا شده اطلاعیه ای می زنند مردی که کیفش گم شده به دنبال کیفش می گردد که امیر از او می پرسد که دنبال چیزی می گردد و او هم می گوید که کیفم را گم کرده ام امیر اطلاعیه را به او نشان می دهد و مرد به همراه امیر به پیش مادربزرگ می آید و نشانی های کیفش را می دهد مادربزرگ کیف را به او می دهد و او که بسیار خوشحال است هدیه ای برای قدر دانی به امیر می دهد امیر هم از اینکه هدیه گرفته بسیار خوشحال می شود .

رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.

جدیدترین تولیدات

محتوا با برچسب برنامه کودک و نوجوان.