حمایت از کالای ایرانی | یک‌شنبه، ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۷

نمایش محتوای تلویزیون

 

 

محتوا با برچسب سیمای ورزش.

سیمای ورزش

        ز نیرو بود مرد را راستی                                ز مستی کجی آید و کاستی

سیمای مرکز همدان همواره یار ورزش و ورزشکاران استان بوده است. برنامه های سیمای ورزش با رویکرد توجه خاص به ورزش همگانی و قهرمانی استان،معرفی ورزشکاران،پیشکسوتان و نخبگان ورزشی ،بررسی و پوشش رویدادهای ورزشی هر هفته در استان ،بیان مشکلات و کمبودهای ورزشی استان تعامل و ارتباط با مسولان،تشویق اقشار مختلف مردم مخصوصاً جوانان و نوجوانان به ورزش ،توجه به ورزش بانوان و کشف استعدادهای مردمی هر هفته تقدیم مردم و ورزشکاران استان می شود.

این برنامه جذاب و خوش ساخت  با ارایه آیتم های متعدد ورزشی و تعامل خوب  با ارایه آیتم های متعدد ورزش و تعامل خوب با ورزشکاران و مسولان توانسته است در راستای توسعه و ترویج ورزش قهرمانی و همگانی استان گام های موثری بردارد.

Loading the player...
سال تولید: 1396
عوامل تولید:

تهیه کننده :حسام ثمری 

کارگردان :حسن روحی 

دستیار تهیه : سید محمد موسوی  

تصویر بردار : حسام ثمری 

مونتور :پور شعبانی 

گزارشگر : احمد جلیلوند 

 

رای شما
میانگین (3 آرا)
The average rating is 5.0 stars out of 5.


سیمای ورزش

امروزه ورزش یکی از اموری است که به عناوین مختلف در جهان مطرح شده و گروه زیادی به اشکال گوناگون با آن سرو کار دارند. برخی از مردم، ورزشکار حرفه ای اند و گروهی ورزشکار آماتور گروهی طرفدار و علاقه مند به ورزش و دیدن برنامه ها، مسابقات و نمایش های ورزشی بوده، وعده ای نیز از راه ورزش امور زندگی خویش را می گذرانند.

با توجه به اهميت ورزش و نقش مهم فعاليتهاي بدني در زندگي و اينكه ورزش مي تواند در حفظ و نگهداري از سلامتي اين نعمت بزرگ خدادادي موثر باشد،برنامه ای با عنوان سیمای ورزش در شبکه همدان تهیه دیده شده است .

هدف این برنامه ایجاد شور و نشاط اجتماعی  تحرک در ورزش قهرمانی استان ،ارایه هدف های رفتاری  در جهت پیشبرد فعالیت های ورزشی قهرمانی و همگانی می باشد . جذب مخاطبان ،بهرمندی از کارشناسان صاحب نظر،توجه به شهرستانها،استفاده کامل از ظرفیت های ورزشی استان، انعکاس اخبار بازیها وحواشی تیم پاس و پیگیری وضعیت فوتبال استان، استفاده کامل از ظرفیت انواع رشته های ورزشی و توجه به ورزشهای بومی محلی استان از دیگر اهداف این برنامه می باشد .

در قسمتی از برنامه که در استودیو تدارک دیده شده است از مجری توانمندی در برقراری ارتباطات دو سویه واشراف به امور ورزش استان استفاده شده است . ومجری دومی که از حواشی فوتبال به مردم گزارش می دهد .

ارتباط تلفنی با کارشناسان،استفاده از کارشناسان خبره و صاحب نام، میهمان برنامه از دیگر آیتم های داخل  استودیو  می باشد .آیتم های دیگر برنامه عبارتند از :

خبرهای ورزشی   بصورت تایتل نریشن،گزارش از شهرستانها با  توجه به توسعه ورزشی شهرستانها،

پیشکسوتان ورزشی و عیادت از قهرمانان   به صورت گزارش،آفسایدبا  در نظر گرفتن معضلات و گرفتاریهای ورزشی،رخدادها و اتفاقات مهم ورزشی استان   در طول هفته به صورت نریشن تصویرو

عکسهای منتخب ارسالی از خبرنگاران ورزشی-سایتها-مردم- تلگرام

Loading the player...
سال تولید: 1395
عوامل تولید:

تهیه کننده : سعید مسکنی  

کارگردان :ثمری- روحی

تصویر بردار:ثمری -قاسمی نژاد- درکلام 

صدا بردار : موسوی 

 

 

رای شما
میانگین (1 رای)
The average rating is 3.0 stars out of 5.

سیمای ورزش

امروزه ورزش یکی از اموری است که به عناوین مختلف در جهان مطرح شده و گروه زیادی به اشکال گوناگون با آن سرو کار دارند. برخی از مردم، ورزشکار حرفه ای اند و گروهی ورزشکار آماتور . گروهی طرفدار و علاقه مند به ورزش و دیدن برنامه ها، مسابقات و نمایش های ورزشی بوده، وعده ای نیز از راه ورزش امور زندگی خویش را می گذرانند.

با توجه به اهميت ورزش و نقش مهم فعاليتهاي بدني در زندگي و اينكه ورزش مي تواند در حفظ و نگهداري از سلامتي اين نعمت بزرگ خدادادي موثر باشد،برنامه ای با عنوان سیمای ورزش در شبکه همدان تهیه دیده شده است .

این برنامه در 23 قسمت 45 دقیقه ای در طبقه د با ساختار ترکیبی /گزارشی ساخته شده است . رویکرد این برنامه اطلاعاتی ، آموزشی است .که با عنایت به مشکلات مالی دستگاهای ورزش در دو سال اخیر ،سعی خواهد شد با تحلیل درست و منطقی ورزش استان به ریشه یابی مشکلات و پیدایش راه حل صحیح جهت رفع آنها بپردازد .بررسی عوامل کامیابی رشته های موفق و ناکامی بعضی رشته ها محور اصلی برنامه است .در این برنامه مجری اصلی به اجرای برنامه و گفتگو با میهمان برنامه می پردازد و مجری دوم فقط به خواندن پیامکهای برنامه می پردازد.

با توجه به موضوع برنامه از کارشناسان مجرب و پیشکسوتان یا قهرمانان ورزشی استان ،مسئولین اداره کل ورزش استان یا هیاتهای ورزشی استفاده شده است .این بخش تقریبا" نیمی از زمان برنامه را به خود اختصاص داده است و ارتباط تلفنی یکی دیگر از آیتم های برنامه است که به فراخور موضوع برنامه از آن استفاده می شود . از دیگر آیتمهای برنامه می توان به خبرورزشی – گزارش ورزشی –به یاد آن روزها( عکسهای قدیمی و خاطرات پیشکسوتان )اشاره کرد .

Loading the player...
سال تولید: 1394
عوامل تولید:

 تهیه کننده : محمد رضا فرجی 

رای شما
میانگین (1 رای)
The average rating is 5.0 stars out of 5.


جواب‌های شاخه ای نویسنده تاریخ
با سلام . لطفا بخشی از برنامه های خود را به ورزش... karmi ۱۳۹۴/۰۷/۲۱ ۰۹:۱۷
با سلام.در برنامه شما که سیمای ورزش نام دارد ما هم... مارال عسگری ۱۳۹۴/۰۸/۱۲ ۱۴:۲۷

مارال عسگری
با سلام.در برنامه شما که سیمای ورزش نام دارد ما هم توقع داریم درباره ورزش بانوان بیشتر صحبت شود و بانوان موفق ورزشکار که هم برای استان و هم کشور افتخار آفریده اند را برای الگو گیری نسل جدید معرفی کنید.با تشکر
پست شده در ۱۳۹۴/۰۸/۱۲ ۱۴:۲۷
karmi
با سلام . لطفا بخشی از برنامه های خود را به ورزش بانوان اختصاص دهید و رویدادهای ورزشی آنها را نیز در برنامه منعکس کنید .
پست شده در ۱۳۹۴/۰۷/۲۱ ۰۹:۱۷

سیمای ورزش

برنامه سیمای ورزش همدان به مدت  60 دقیقه  هر پنج شنبه شب به صورت زنده از شبکه استانی همدان پخش می شود . این برنامه ی ترکیبی شامل آیتم های مختلفی همچون گزارش، بخش خبر ورزشی و خبر فوتبالی و ... است.

هدف این برنامه  انعکاس صحیح رویدادها و اتفاقات ورزشی در سطح استان  است.در هر برنامه میهمانی از یکی از رشته های ورزشی حضور دارد که سعی می شود علاوه بر معرفی میهمان در خصوص آن رشته خاص صحبت شود و مسائل و مشکلات آن مورد بررسی قرارگیرد . بررسی برنامه های تیم فوتبال پاس و الوند همدان بخش دیگری از برنامه است . اهم خبرهای ورزشی در سطح استان در هفته گذشته هم بخش دیگری از برنامه است . این برنامه همچنین سعی دارد گزارش های ورزشی شهرستانهای استان رابه صورت کامل پوشش دهد.

 

Loading the player...
سال تولید: 1393
عوامل تولید:

تهیه کننده و کارگردان پرتابل : محمد رضا فرجی

مجری : عادل شریفی نیا

تصویربردار و دستیار تهیه : حسام الدین ثمری

مونتور : علی جعفری

رای شما
میانگین (4 آرا)
The average rating is 2.5 stars out of 5.


جواب‌های شاخه ای نویسنده تاریخ
لطف کنید به تهیه کننده برنامه ورزش بگید از ورزشهای... مجید سیفی ۱۳۹۳/۱۱/۱۱ ۱۰:۵۴
باسلام خسته نباشید خواهش درباره لیک برتر همدان... مجید عبدالمالکی ۱۳۹۴/۰۶/۶ ۱۳:۱۱
بازی امروز پاس لطفا پخش کنید علی ۱۳۹۴/۰۶/۷ ۱۶:۴۳
سلام لطفا به مسابقات فوتسال جام فجر سولان هم سر... حسین سرمستی ۱۳۹۴/۱۰/۲۵ ۱۱:۵۰

حسین سرمستی
سلام لطفا به مسابقات فوتسال جام فجر سولان هم سر بزنید
پست شده در ۱۳۹۴/۱۰/۲۵ ۱۱:۵۰
علی
بازی امروز پاس لطفا پخش کنید
پست شده در ۱۳۹۴/۰۶/۷ ۱۶:۴۳
مجید عبدالمالکی
باسلام خسته نباشید خواهش درباره لیک برتر همدان بیشتر صحبت کنید،
تورخدا به وضعیت چمن استادیوم شهید فرشید هرمزی شهرستان تویسرکان رسیدگی کنید این چمن بهترین چمن غرب کشور بود خواهش یک گزارشی درباره چمن شهرستان تویسرکان انجام دهید
پست شده در ۱۳۹۴/۰۶/۶ ۱۳:۱۱
مجید سیفی
لطف کنید به تهیه کننده برنامه ورزش بگید از ورزشهای محلات (باشگاههای ورزشی محلی) دررشته های رزمی گزارش تهیه کنه
پست شده در ۱۳۹۳/۱۱/۱۱ ۱۰:۵۴