حمایت از کالای ایرانی | پنج‌شنبه، ۳۱ خرداد ۱۳۹۷

نمایش محتوای تلویزیون

 

 

محتوا با برچسب ضیافت الهی.

ویژه برنامه افطار

دعای روزه دار هنگام افطار مستجاب است و نشاط  او دو وقت است هنگام افطار و هنگام حساب . وصل نیکان برنامه نام آشنای ایام ماه مبارک رمضان است که هنرمندان سیما با شور و شوق در لحظات ملکوتی اذان مغرب و افطار تقدیم مردم روزه دار استان همدان میکنند . فرهنگ سازی ، تشویق و موج آفرینی در راستای انجام امور خیر و مهرورزی در اقشار جامعه رویکرد اصلی این برنامه در ماه مبارک رمضان است . برنامه با حضور مجری و میهمان که از خیرین استان است با آیتم های مختلفی مانند گزارش موضوعی ، موسیقی تصویر ، کپشن احادیث و روایات ، گزارش از جلسات قرآن استان ، مباحث قرآنی و تفسیر نهج البلاغه ارائه میشود . این برنامه با موضوعات مختلف اسلامی و اجتماعی ، دکور جذاب و در فضای غیر استودیویی در لحظات افطار مهمان روزه داران دارالمومنین استان همدان است .

Loading the player...
سال تولید: 1397
عوامل تولید:

تهیه شده در صدا و سیمای مرکز همدان 

رای شما
میانگین (1 رای)
The average rating is 5.0 stars out of 5.


نسیم اجابت

رمضان  بهار قرآن ماه صیام و بندگی ماه عبادت و راز و نیاز درهای رحمت و شوق حضرت حق را بار دیگر به روی ما گشوده است . خالصانه روی انابت و اطاعت به آستان خداوند آوریم و از سر شوق با همه وجود خوانیم بارالها دست های گنهکاری که به سوی تو آمده است نا امید بازمگردان ،توفیق اطاعت و بندگی نصیب مان کن و نیاز و صیام و نماز ما را به نیکویی پذیرا باش ...آمین یا رب العالمین

صدا وسیمای مرکز همدان با برنامه ضیافت الهی در لحظات ملکوتی افطار با پیام شور وشادی معنوی  و توجه به مولفه های مذهبی و دینی استان همراه روزه داران عزیز خواهد بود .

تلاش ما برای ایجاد لحظات بانشاط معنوی برای شما عزیزان به این شرح است : آرم شروع – سخنان امام راحل (ره) و رهبر معظم انقلاب درباره رمضان – مجری- سرود و مناجات رمضان– از مسجد شما چه خبر  با معرفی فعالیتهای فرهنگی ،هنری،قرانی و سفره های افطاری مساجد استان ،انعکاس  مراسم احیاء لیالی قدر  ،معرفی روزه اولی ها  و... از دیگر بخشهای برنامه گزارش های متنوع شامل گزارشهای مردمی ار سراسر استان - امروز من فروشنده ام ،گزارشی مفرح و شاد با موضاعات اخلاقی و تربیتی  میهمان ما- با دعوت از افراد شاخص استانی رمضان در نهج البلاغه  با ارایه احادیث ناب از حضرت علی ع به صورت کپشن گرافیک  -وله گرافیکی و  آرم پایانی 

Loading the player...
سال تولید: 1396
عوامل تولید:

تهیه کننده : روح الله امیری

دستیار تهیه : شانه چی

 مجری : مازیار عبدی 

گزارشگر : بهرو ز سرگزی

مونتور : مهرپور

رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


نسیم اجابت

رمضان  بهار قرآن ماه صیام و بندگی ماه عبادت و راز و نیاز درهای رحمت و شوق حضرت حق را بار دیگر به روی ما گشوده است . خالصانه روی انابت و اطاعت به آستان خداوند آوریم و از سر شوق با همه وجود خوانیم بارالها دست های گنهکاری که به سوی تو آمده است نا امید بازمگردان ،توفیق اطاعت و بندگی نصیب مان کن و نیاز و صیام و نماز ما را به نیکویی پذیرا باش ...آمین یا رب العالمین

صدا وسیمای مرکز همدان با برنامه ضیافت الهی در لحظات ملکوتی افطار با پیام شور وشادی معنوی  و توجه به مولفه های مذهبی و دینی استان همراه روزه داران عزیز خواهد بود .

تلاش ما برای ایجاد لحظات بانشاط معنوی برای شما عزیزان به این شرح است : آرم شروع – سخنان امام راحل (ره) و رهبر معظم انقلاب درباره رمضان – مجری- سرود و مناجات رمضان– از مسجد شما چه خبر  با معرفی فعالیتهای فرهنگی ،هنری،قرانی و سفره های افطاری مساجد استان ،انعکاس  مراسم احیاء لیالی قدر  ،معرفی روزه اولی ها  و... از دیگر بخشهای برنامه گزارش های متنوع شامل گزارشهای مردمی ار سراسر استان - امروز من فروشنده ام ،گزارشی مفرح و شاد با موضاعات اخلاقی و تربیتی  میهمان ما- با دعوت از افراد شاخص استانی رمضان در نهج البلاغه  با ارایه احادیث ناب از حضرت علی ع به صورت کپشن گرافیک  -وله گرافیکی و  آرم پایانی 

Loading the player...
سال تولید: 1395
عوامل تولید:

تهیه کننده : روح الله امیری

دستیار تهیه : شانه چی

 مجری : مازیار عبدی 

گزارشگر : بهرو ز سرگزی

مونتور : مهرپور

رای شما
میانگین (2 آرا)
The average rating is 1.5 stars out of 5.

۴۵ بقعه همدان مجری ضیافت الهی

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان

۴۵ بقعه همدان مجری ضیافت الهی

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان همدان با بیان اینکه ۴۵ بقعه همدان طرح ضیافت الهی را اجرا می کند، گفت: محفل انس با قرآن با حضور قاری مصری از جمله برنامه های این طرح در استان است.

حجت الاسلام محمد کاروند در گفتگو با مهر از میزبانی ۱۰ بقعه استان همدان در ماه رمضان از قاری مصری خبر داد و عنوان کرد: آستان مقدس ۱۰ امامزاده استان همدان میزبان تلاوتها و محافل انس با قرآن کریم «فاروق احمد احمد» قاری برتر مصری خواهد بود.

وی با بیان اینکه این قاری در این بقاع متبرکه به تلاوت خواهد پرداخت، افزود: با توجه به فضای مذهبی امامزادگان و قرارداشتن در ماه قرآن، معنویت این کار با حضور مردم استان دوچندان خواهد شد.

حجت الاسلام کاروند در ادامه با اشاره به اینکه علاوه بر این قاری مصری از تلاوت دیگر قراء مطرح کشور از جمله استاد احمد ابوالقاسمی و حمید شاکرنژاد نیز بهره مند خواهیم شد، افزود: تلاوت آیات الهی در جوار بقاع متبرکه موجب ارتباط بیش از پیش بندگان خدا با خالق خویش می شود.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان همدان همچنین از اجرای طرح ضیافت الهی در ۴۵ امامزاده و بقعه متبرکه استان همدان سخن گفت و عنوان کرد: مبلغان و روحانیون شرکت کننده در طرح ضیافت الهی علاوه بر فعالیت‌های فرهنگی، به تبلیغ و ترویج فرهنگ وقف در بقاع متبرکه میپردازند.

حجت الاسلام محمد کاروند با اشاره به اینکه طرح ضیافت الهی با حضور مبلغان اعزامی از استان قم و بومی استان همدان انجام میشود، بیان کرد: مبلغان اعزامی و بومی اقداماتی از جمله مشاورههای دینی، احکام اسلام، مسائل اعتقادی و بسیاری دیگر از برنامه‌های مرتبط با ماه رمضان را اجرا می‌کنند.

وی با بیان اینکه در طرح ضیافت الهی آستان مقدس امامزادگان میزبان جلسات جزءخوانی گروهی قرآن توسط مردم استان هستند، بیان کرد: امامزاده شاخص مجری طرح ضیافت الهی نیز امامزاده عبدالله(ع) همدان است.

رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


ضیافت الهی

ویژه برنامه ضیافت الهی رویکرد اجتماعی دینی دارد و با حضور میهمانان از سر تا سر استان پیرامون موضوعات معنوی و ماه مبارک رمضان گفتگو می کنند . این برنامه هر شب ساعت 20 به صورت زنده از سیمای مرکز همدان پخش می شود.

صدای پای ماه رمضان می آید. به یمن آمدنش جان حلاوتی تازه یافته است..تمام ذرات وجودم را بدین ضیافت بشارتی داده شده است. موسم است. موسم رمضان. موسم عبادت و شستشوی جان در نهر پاك رمضان.رمضان چونان كوره ای است كه هستی آدمی را می سوزاند و آدمی نو با جانی تازه از آن سر بر می آورد.اینك هنگامه ای است كه در طول یك ماه ضیافت الهی، من حقیقی انسان كه در سایه من های دروغین قرار گرفته است مجالی دوباره می یابد تا از حصار و سایه برون آید و خویشتن آدمی گردد. 

Loading the player...
سال تولید: 1394
عوامل تولید:

تهیه کننده : مهدی قیاسوند کارگردان : مهدی امامی  تصویربرداران : صفری- سراج پویا- رجبیان

 دستیار صدا و تصویر : سعید سرمدی صدابردار : علی میرزایی مجری : مازیار عبدی  مونتور : علی پور شعبانی 

رای شما
میانگین (2 آرا)
The average rating is 4.0 stars out of 5.