حمایت از کالای ایرانی | یک‌شنبه، ۳ تیر ۱۳۹۷

نمایش محتوای تلویزیون

 

 

محتوا با برچسب مستند ویژه نوروز.

مستند سیزده خانه

زیباییهای روستاهای دامنه الوند وصف ناپذیر است بسیاری از این روستاها قابلیت مقاصد گردشگری را دارند و با جذابیت های خاص طبیعی میتوانند بهترین لحظات را برای گردشگران فراهم کنند . سیمای مرکز همدان همواره در راستای توسعه همه جانبه استان تلاش جدی داشته است تا روستاهای زیبای این استان را در قالب برنامه های مختلف به تصویر بکشد . مستند سیزده خانه یکی از تولیدات فاخر سیمای مرکز همدان است که در آن سیزده روستای بسیار زیبا به تصویر کشیده میشود . معرفی ابعاد مختلف مردم شناسی ، بوم شناسی ، معماری ، ویژگیهای فرهنگی و پتانسیل های گردشگری و تاریخی روستاها رویکرد این مستند است . سیزده خانه روایت زیباییهای روستاهای ورکانه  ، سیمین ، ابرو و ده روستای هم مسیر است . کارگردانی عالی ، تصویر برداری فوق العاده و جذابیت های هنری خاص از نقاط قوت این مستند است . شبکه همدان این مستند جذاب را در 13 قسمت 45 دقیقه ای در ایام نوروز تقدیم مردم عزیز استان میکند.

 

Loading the player...
سال تولید: 1397
عوامل تولید:

تهیه کننده : بهمن ابراهیمی 

رای شما
میانگین (1 رای)
The average rating is 2.0 stars out of 5.


مادستان

Loading the player...

مادستان مستندی که به کندوکاوی در تاریخ و تمدن استان همدان می پردازد.این برنامه در هر قسمت به معرفی پایتخت تاریخی مادها و آثار به جا مانده از گذشته آن ،همچنین  معرفی انواع اشیاء و وسایل تاریخی پرداخته است.مادستان همراه با تصویر و صحبت های گوینده متن و صحبت های کارشناسان تاریخی برنامه ای جالب را برای مخاطبان به نمایش در می آورد.

هگمتانه نام باستانی شهر همدان است.هگمتانه پایتخت شاهنشاهی مادها و پایتخت تابستانی ایران در زمان هخامنشیان و اشکانیان بوده است.این تپه در بخش شمالی شهر همدان و  به  طول 550 متر و عرض 350 متر با نقشه ساختمانی سازمان یافته ساخته شده است.این مستند در 14 قسمت 30دقیقه ای در سال 71-72 در صداو سیمای مرکز همدان تولید شده است.

عوامل این برنامه:

تهیه کننده و کارگردان: بابک رضا پور

تصویربردار:رضا عزیزی

صدابردار:غلامرضا مهری

مجری:غلامرضا سیف زاده

گوینده متن:مژگان رهروی

 

رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.

مستند 95

Loading the player...

در ایام نورزو هروز ساعت 7 صبح با یک مستند روز زیبا ،جذاب و دیدنی مهمان خانه های شما عزیزان می باشیم 

رای شما
میانگین (1 رای)
The average rating is 1.0 stars out of 5.