حمایت از کالای ایرانی | یک‌شنبه، ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۷

نمایش محتوای تلویزیون

 

 

محتوا با برچسب ورزش و مردم.

سیمای ورزش

        ز نیرو بود مرد را راستی                                ز مستی کجی آید و کاستی

سیمای مرکز همدان همواره یار ورزش و ورزشکاران استان بوده است. برنامه های سیمای ورزش با رویکرد توجه خاص به ورزش همگانی و قهرمانی استان،معرفی ورزشکاران،پیشکسوتان و نخبگان ورزشی ،بررسی و پوشش رویدادهای ورزشی هر هفته در استان ،بیان مشکلات و کمبودهای ورزشی استان تعامل و ارتباط با مسولان،تشویق اقشار مختلف مردم مخصوصاً جوانان و نوجوانان به ورزش ،توجه به ورزش بانوان و کشف استعدادهای مردمی هر هفته تقدیم مردم و ورزشکاران استان می شود.

این برنامه جذاب و خوش ساخت  با ارایه آیتم های متعدد ورزشی و تعامل خوب  با ارایه آیتم های متعدد ورزش و تعامل خوب با ورزشکاران و مسولان توانسته است در راستای توسعه و ترویج ورزش قهرمانی و همگانی استان گام های موثری بردارد.

Loading the player...
سال تولید: 1396
عوامل تولید:

تهیه کننده :حسام ثمری 

کارگردان :حسن روحی 

دستیار تهیه : سید محمد موسوی  

تصویر بردار : حسام ثمری 

مونتور :پور شعبانی 

گزارشگر : احمد جلیلوند 

 

رای شما
میانگین (3 آرا)
The average rating is 5.0 stars out of 5.


سیمای ورزش

امروزه ورزش یکی از اموری است که به عناوین مختلف در جهان مطرح شده و گروه زیادی به اشکال گوناگون با آن سرو کار دارند. برخی از مردم، ورزشکار حرفه ای اند و گروهی ورزشکار آماتور گروهی طرفدار و علاقه مند به ورزش و دیدن برنامه ها، مسابقات و نمایش های ورزشی بوده، وعده ای نیز از راه ورزش امور زندگی خویش را می گذرانند.

با توجه به اهميت ورزش و نقش مهم فعاليتهاي بدني در زندگي و اينكه ورزش مي تواند در حفظ و نگهداري از سلامتي اين نعمت بزرگ خدادادي موثر باشد،برنامه ای با عنوان سیمای ورزش در شبکه همدان تهیه دیده شده است .

هدف این برنامه ایجاد شور و نشاط اجتماعی  تحرک در ورزش قهرمانی استان ،ارایه هدف های رفتاری  در جهت پیشبرد فعالیت های ورزشی قهرمانی و همگانی می باشد . جذب مخاطبان ،بهرمندی از کارشناسان صاحب نظر،توجه به شهرستانها،استفاده کامل از ظرفیت های ورزشی استان، انعکاس اخبار بازیها وحواشی تیم پاس و پیگیری وضعیت فوتبال استان، استفاده کامل از ظرفیت انواع رشته های ورزشی و توجه به ورزشهای بومی محلی استان از دیگر اهداف این برنامه می باشد .

در قسمتی از برنامه که در استودیو تدارک دیده شده است از مجری توانمندی در برقراری ارتباطات دو سویه واشراف به امور ورزش استان استفاده شده است . ومجری دومی که از حواشی فوتبال به مردم گزارش می دهد .

ارتباط تلفنی با کارشناسان،استفاده از کارشناسان خبره و صاحب نام، میهمان برنامه از دیگر آیتم های داخل  استودیو  می باشد .آیتم های دیگر برنامه عبارتند از :

خبرهای ورزشی   بصورت تایتل نریشن،گزارش از شهرستانها با  توجه به توسعه ورزشی شهرستانها،

پیشکسوتان ورزشی و عیادت از قهرمانان   به صورت گزارش،آفسایدبا  در نظر گرفتن معضلات و گرفتاریهای ورزشی،رخدادها و اتفاقات مهم ورزشی استان   در طول هفته به صورت نریشن تصویرو

عکسهای منتخب ارسالی از خبرنگاران ورزشی-سایتها-مردم- تلگرام

Loading the player...
سال تولید: 1395
عوامل تولید:

تهیه کننده : سعید مسکنی  

کارگردان :ثمری- روحی

تصویر بردار:ثمری -قاسمی نژاد- درکلام 

صدا بردار : موسوی 

 

 

رای شما
میانگین (1 رای)
The average rating is 3.0 stars out of 5.

پربازدیدترین ها

محتوا با برچسب ورزش و مردم.

جدیدترین تولیدات

محتوا با برچسب ورزش و مردم.