حمایت از کالای ایرانی | یک‌شنبه، ۶ خرداد ۱۳۹۷

نمایش محتوای تلویزیون

 

 

محتوا با برچسب ویژه برنامه روز قدس.

ویژه برنامه روز قدس

آخرین جمعه ماه رمضان هر سال به فرمان امام راحل (ره)روز جهانی قدس است. راهپیمایی روز قدس با حضور گسترده مردم استان همدان برگزار می شود . این مراسم در سیمای مرکز همدان به صورت زنده و با به تصویر کشیدن راهپیمایی مردم استان پوشش داده می شود . ارائه گزارش های زنده از تمام نقاط استان ،تولید گزارش های ویژه ،نمایش حضور پر شور جوانان و نوجوانان و اقشار مختلف مردم ، ارائه تصاویر ناب از راهپیمایی ،سرود،وله،کلیپ ، نماهنگ ها ی مرتبط با روز قدس گوشه ای از تلاش سیمای مرکز همدان در ادای دین به آرمان مقدس قدس است . این برنامه قبل از شروع راهپیمایی در راستای اطلاع رسانی و بصرت افزایی آغاز و تا انتهای مراسم ادامه دارد . 

Loading the player...
سال تولید: 1396
عوامل تولید:

تهیه شده در صدا وسیمای مرکز همدان 

رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


جواب‌های شاخه ای نویسنده تاریخ
روز قدس روز اسلام است حضور مردم همدان در راهپیمایی... مدیر سایت ۱۳۹۶/۰۴/۲ ۱۴:۱۶

مدیر سایت
روز قدس روز اسلام است حضور مردم همدان در راهپیمایی روز قدس پرشور و گسترده بود به امید پیروزی قدس عزیز
پست شده در ۱۳۹۶/۰۴/۲ ۱۴:۱۶

ویژه روز قدس

همزمان با آخرین جمعه ماه مبارک رمضان و روز جهانی قدس سیمای مرکز همدن با ویژه برنامه ای به صورت زنده با شما خواهد بود. این ویژه برنامه با دعوت از کارشناسان مختلف به بررسی ابعاد سیاسی اجتماعی راهپیمایی روزجهانی قدس ، تاثیرات و اهمیت برپایی روز قدس  می پردازد .

با استقرار واحد سیار در محل برگزاری راهپیمایی روز قدس در خلال مباحث کارشناسی با محل راهپیمایی ارتباط زنده برقرار و صحنه هایی از حضور پرشور مردم در حمایت از مردم فلسطین و غزه پخش خواهد شد.

 پخش سرودهای انقلابی و حماسی، گزارشهای ویژه، تصاویر راهپیمایی و  انعكاس لحظه به لحظه راهپيمايي مردم در اين حماسه بزرگ و.. از بخش های این برنامه تلویزیونی می باشد.

این برنامه از ساعت 8:30 تا 12:30 بصورت زنده و مستقیم از سیمای مرکز همدان پخش خواهد شد.

 

Loading the player...
سال تولید: 1395
عوامل تولید:

تهیه شده در صدا وسیمای مرکز همدان 

رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


ویژه برنامه روز قدس

قدس، دفتر خونین شجاعت و مقاومت اسلامی است. هرگلبرگ این دفتر، یادمان حماسه ای ماندگار، فریادی بی کرانه و مظلومیتی بی مرز است. قدس، قبله پیشین مسلمانان و قلب کنونی آنان است. ما در طول تاریخ با قدس زیسته ایم و پاسدار قداست قدس بوده ایم. قدس جغرافیای عشق، تاریخ ایثار و محراب نیایش های خونین است.

ماه رمضان سال 1358 خورشیدی بود که خورشید درخشان آسمان انقلاب ایران، حضرت امام خمینی رحمه الله ، در پیامی سرنوشت ساز، آخرین جمعه ماه رمضان هر سال را به عنوان روز قدس تعیین کردند و آن را روز حیات اسلام نامیدند. از آن پس، همه ساله در آخرین جمعه ماه رمضان، شاهد راه پیمایی گسترده مردمی هستیم که با شعارهای کوبنده «مرگ بر اسرائیل»، «مرگ بر امریکا»، «امریکا عدوّالله» و «اسرائیل عدوّالله»، خواستار رهایی بیت المقدس از چنگال نظام صهیونیستی می شوند و با حضور پرشور خویش، حمایت خود را از مردم فلسطین و مبارزات آنان تا آزادی قدس شریف اعلام می کنند. شرکت زنان و مردان روزه دار در این راه پیمایی عظیم، حمایت از انقلاب انتفاضه و تجدید بیعت با فرمان تاریخی امام خمینی رحمه الله است.

به مناسبت این روز بزرگ ویژه برنامه ای در مرکز همدان تدارک دیده ایم 

Loading the player...
سال تولید: 1394
عوامل تولید:

تهیه کنندگان : پیله وریان - سعید مسکنی - مجید سماواتی 

کارگردانان :حسن روحی- میثم رفاه 

تصویر برداران : ابراهیمی -مصطفایی-قاسمی -صفری-رجبیان-میرزایی

هماهنگی و ارسال تصاویر : حسن حاجی بابایی

 

رای شما
میانگین (1 رای)
The average rating is 1.0 stars out of 5.