حمایت از کالای ایرانی | جمعه، ۱ تیر ۱۳۹۷

نمایش محتوای تلویزیون

 

 

محتوا با برچسب ویژه ماه رمضان.

ویژه برنامه سحر (ماه عاشقی )

ماه برکت زآسمان می آید                              صوت خوش قرآن و اذان می آید

تبریک به مومنین عاشق پیشه                          تبریک بهار رمضان می آید

ماه عاشقی ویژه برنامه سحر سیمای مرکز همدان سالهاست در ایام ماه مبارک رمضان پیوند دهنده قلوب مردم دارالمومنین همدان با قرآن و رمضان است. برنامه شورانگیز،با نشاط و معنوی که تلاش می کند دلهای روزه داران را به نور قرآن ،نهج البلاغه،صحیفه سجادیه ، احادیث و روایات روشن کند. مباحث کارشناسی ،نوای خوش مناجات خوانی،کلیپ و سرودهای معنوی،ادعیه رمضان،دعای سحر و صوت خوش قرآن کریم گوشه ای از لحظات نورانی این برنامه برای مردم سحرخیز و روزه دار استان است.

دکور بسیار جذاب و حضور مجری در فضای غیر استودیویی از نقاط قوت برنامه است. این برنامه با موضوعات مختلف مذهبی و اجتماعی در سحرگاه رمضان تقدیم مردم استان می شود.

Loading the player...
سال تولید: 1396
عوامل تولید:

تهیه کننده : هادی بدیع 

کارگردان : حمید شفیعی وفا 

مجری : نادر شکریان 

رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


ویژه برنامه شب های قدر

وقتی روز شمار بندگی را ورق می زنیم الطاف رحمت ایزدی را در لابه لای روزها می بینیم بعضی از ماه ها شور و حال دیگری دارند. اصلا رنگ و بوی خدا در آنها نمایان تر است.شب قدر شب تقدیر است مراد از قدر، تقدیر و اندازه‏ گیرى است و خداوند متعال دراین شب حوادث یک سال را تقدیر می کند و زندگى، مرگ، رزق، سعادت و شقاوت انسانها و امورى ازاین قبیل را دراین شب مقدر مى‏ گرداند.ملائکه در این شب بر زمین فرود می‌آیند، نزد امام زمان(عج) می‌روند و آنچه را برای بندگان مقدر شده بر ایشان عرضه می‌دارند. شب‌زنده‌داری و تلاوت قرآن و مناجات و عبادت در این شب، بسیار توصیه و تأکید شده است.از این رو قرار است پخشِ مراسم روح بخش شب های قدر در حسینیه امام خمینی (ره) با پوشش مستقیم دعای جوشن کبیر ، نوحه سرایی و مراسم قرآن به سر گذاشتن به صورت زنده در سیمای مرکز همدان پیگیری شود .

این ویژه برنامه در شب های نوزدهم ، بیست و یکم و بیست و سوم ماه مبارک رمضان بصورت زنده و از ساعت   24:00 الی  03:00 پخش می شود .

Loading the player...
سال تولید: 1396
عوامل تولید:

تهیه شده در سیمای مرکز همدان 

رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


پربازدیدترین ها

محتوا با برچسب ویژه ماه رمضان.

جدیدترین تولیدات

محتوا با برچسب ویژه ماه رمضان.