حمایت از کالای ایرانی | یک‌شنبه، ۶ خرداد ۱۳۹۷

نمایش محتوای تلویزیون

 

 

محتوا با برچسب ویژه نوروز.

چمن گل ویژه نوروز

نوروز بیشتر از همه برای بچه ها خاطره دارد . سیمای مرکز همدان برای ثبت خاطرات کودکانه ،هنرمندانه و خلاقانه تلاش می کند . هنرمندان سیمای مرکز همدان در سال 95 با برنامه چمن گل شور و شادی را تقدیم بچه ها ی استان می کنند. در ایام نوروز چمن گل هم نوروزی می شود و با برنامه ای جذاب و موزیکال مهمان بچه هاست .چمن گل یاد آور محله های قدیمی همدان است . محله ای با مغازه ها و همسایه های دوست داشتنی هر کدام حرفی و خاطره ای دارند . در چمن گل بچه های همدانی آموزش می بینند ،تربیت می شوند ،اعتماد به نفس پیدا می کنند با استعداد خودشان آشنا می شوند و به شغل آینده فکر می کنند . دکور جذاب و نوروزی با محیط پررفت و آمد ،حضور هنرمندان عرصه نمایش ،نویسندگان کودک ،بازیگران و از همه مهمتر کارگردانی و تهیه کنندگی عالی این برنامه مایه افتخار است . همه بچه های خوب استان را دعوت می کنیم در ایام نوروز با این برنامه همراه باشند .

Loading the player...
سال تولید: 1395
عوامل تولید:

تهیه کننده : علی رضا فرجی

کارگردان تلویزیونی : میثم رفاه

مجریان برنامه : حمید رضا کاظمی و حمید رضایی منش 

رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


ویژه تحویل سال 1396

زکوی یار می آید نسیم باد نوروزی                                 از این باد ار مدد خواهی چراغ دل برافروزی

با تبریک فرا رسیدن سال نو به همه مردم نیک سیرت استان همدان ،ویژه برنامه تحویل سال 1396 با شور و شادی و شوقی دوباره زیستن با خلاقیت و نو آوری های رسانه ای تقدیم می شود . این برنامه با نشاط و جذاب با حضور هنرمندان ، فرهیختگان ،ورزشکاران و مفاخر استان با همراهی مجریان توانمند شبکه سر بلند همدان از ساعت 11 تا 15 روز 30 اسفند مهمان خانه های نوروزی دیار کهن همدان است. این برنامه با تلاش شبانه روزی هنرمندان معاونت سیمای مرکز شامل : فضای استودیو با دکور نوروزی بخش های مختلف چون : پیام نوروزی،سرودهای جذاب ،وله های تبریک ،معرفی آداب و رسوم نوروزی استان ،معرفی مناطق گردشگری می باشد.

Loading the player...
سال تولید: 1395
عوامل تولید:

تهیه کننده : محسن روحی 

مجری : مازیار عبدی 

رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


جواب‌های شاخه ای نویسنده تاریخ
سلام در برنامه تحویل سال بعضی از برنامه های آرشیو... احمد حسینی ۱۳۹۵/۱۲/۲۸ ۱۵:۲۵

احمد حسینی
سلام در برنامه تحویل سال بعضی از برنامه های آرشیو که نوستالژی دارند پخش کنید با تشکر
پست شده در ۱۳۹۵/۱۲/۲۸ ۱۵:۲۵

نوروزگان 96

Loading the player...

اکنون که بهار در شادکامی و دلارامی در زیبایی و دلارایی ، سمن فشان و دامن کشان از راه می رسد شبکه همدان با ویژه برنامه تحویل سال 95"نورزگان"از سیمای استانی همدان شنبه از  ساعت 7 صبح به صورت زنده اجرا و پخش می گردد.این برنامه با بخش های متنوع و ویژه ای لحظلات پر از شادی را برای بینندگان رقم می زند.

این برنامه با دعوت از بازیگران و خوانندگان  مطرح کشور ، گزارش های موضوعی،گزارش طنز،موسیقی تصویر ، دوربین مخفی،مسابقه خوانندگی ،نمایش ،کلیپ طنز ، چندین بخش جذاب دیگر جشن نوروز 95 را میهمان خانه های هم استانی های عزیز می باشد.

عوامل این برنامه:

تهیه کننده :محسن روحی

 کارگردان تلویزیونی : سعید پورشعبانی

کارگردان پرتابل: امیر شمخابی

تصویربردار : سعید بهمنی پور

مجری بازیگر: حسن رمضانی  - رامین شاملو 

رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.