حمایت از کالای ایرانی | پنج‌شنبه، ۶ اردیبهشت ۱۳۹۷

نمایش محتوای تلویزیون

 

 

محتوا با برچسب ویژه کودک.

چمن گل ویژه نوروز 97

نوروز بیشتر از همه برای بچه ها خاطره دارد . سیمای مرکز همدان برای ثبت خاطرات کودکانه ،هنرمندانه و خلاقانه تلاش می کند . هنرمندان سیمای مرکز همدان در سال 96 با برنامه چمن گل شور و شادی را تقدیم بچه ها ی استان می کنند. در ایام نوروز چمن گل هم نوروزی می شود و با برنامه ای جذاب و موزیکال مهمان بچه هاست .چمن گل یاد آور محله های قدیمی همدان است . محله ای با مغازه ها و همسایه های دوست داشتنی هر کدام حرفی و خاطره ای دارند . در چمن گل بچه های همدانی آموزش می بینند ،تربیت می شوند ،اعتماد به نفس پیدا می کنند با استعداد خودشان آشنا می شوند و به شغل آینده فکر می کنند . دکور جذاب و نوروزی با محیط پررفت و آمد ،حضور هنرمندان عرصه نمایش ،نویسندگان کودک ،بازیگران و از همه مهمتر کارگردانی و تهیه کنندگی عالی این برنامه مایه افتخار است . همه بچه های خوب استان را دعوت می کنیم در ایام نوروز با این برنامه همراه باشند .

Loading the player...
سال تولید: 1397
عوامل تولید:

تهیه کننده : محمد رضا فرجی 

کارگردان : سعیده دلیلیان 

مجری : حمید رضا رضایی

رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


برگزاری نشست کتاب‌خوان ویژه کودک

رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی ملایر

برگزاری نشست کتاب‌خوان ویژه کودک

رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی ملایر گفت: ۲۰ باب کتابخانه عمومی شهری و روستایی در شهرستان ملایر فعال است.

سید مهدی آخشیک در گفتگو با خبرنگار مهر بابیان اینکه ۲۰ باب کتابخانه عمومی در شهرستان ملایر فعال است، اظهار داشت: ۲۰ باب کتابخانه عمومی با عضویت هشت هزار و ۱۴۶ نفر در شهرستان ملایر فعالیت می‌کند.

وی در ادامه سخنانش به برخی برنامه‌های اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان ملایر مانند برگزاری نشست کتاب‌خوان و نقد کتاب اشاره داشت و گفت: رونمایی از کتاب «اندوه خیابان یک‌طرفه» از برنامه‌های دهه فجر سال جاری است.

رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی ملایر بیان داشت: همزمان با دهه فجر برنامه‌های مختلفی مانند نشست کتاب‌خوان، مسابقه نقاشی، مسابقه کتاب‌خوانی و برگزاری نمایشگاه کتاب در شهرستان ملایر می‌شود.

آخشیک به برنامه‌هایی چون نقد کتاب، قصه‌گویی، کاردستی و انشاءنویسی در دهه فجر اشاره کرد و اظهار داشت: برگزاری نشست کتاب‌خوان ازجمله برنامه‌هایی است که در اداره کتابخانه‌های شهرستان ملایر دنبال می‌شود.

وی گفت: نشست کتاب‌خوان ویژه کودک و نوجوان در محل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان شهرستان ملایر برگزار شد.

آخشیک اظهار داشت: اجرای برنامه‌های مختلف مانند اهدای کتاب، نقد کتاب  در راستای ترویج فرهنگ مطالعه در این شهرستان انجام می‌شود.

رای شما
میانگین (1 رای)
The average rating is 1.0 stars out of 5.


پربازدیدترین ها

محتوا با برچسب ویژه کودک.

جدیدترین تولیدات

محتوا با برچسب ویژه کودک.