جهش تولید | شنبه، ۱۰ خرداد ۱۳۹۹

نمایش محتوای تولیدویژه

 

 

محتوا با برچسب تله فیلم.

من غلامرضا هستم

من غلامرضا هستم


 این فیلم داستان نوجوان کشتی گیری است که جهان پهلوان تختی را الگوی خود قرار داده است بگونه ای که دوست ندارد نام او را که رضا است ، غلامرضا خطاب کنند. داستان فیلم در جایی به اوج خود میرسد که او به اردوی تیم ملی دعوت میشود و در راه رسیدن به این مقصود با مسائلی برخورد میکندو تضادهایی برایش ایجاد می شود. داستان این فیلم با بهره گیری از رویکردهایی چون منش مردانگی ، جوانمردی ، و پرورش روحیه پهلوانی و رادمردی ، در راستای تولیدات تله فیلم در شبکه استانی همدان ساخته شده است و عناصر اجرایی آن را نیروهای بومی می باشند.مدیر کل صدا وسیمای مرکز همدان بابیان اینکه تقویت و  توجه به ارزشها و سنن فرهنگی را یکی از رویکردهای اصلی رسانه استانی اعلام کرد و گفت: رسانه استانی نیز بابرنامه ریزی های کارشناسی و مخاطب پسند،  نهایت توان خود را برای حفظ این ارزشها بویژه در پاییتخت تاریخ و تمدن ایران زمین در قالب برنامه سازی به کار میگیرد.
 

در تله فیلم " من غلامرضا هستم" هنرمندان بزرگی نیز چون حسین خانی بیک، منوچهر علیپور، شیوا خسرو مهرو سهراب نیک فرجاد در کنار مجموعه هنرمندان استان نقش آفرینی میکنند.

Loading the player...
سال تولید: 1393
عوامل تولید:

تهیه کنندگی :روح ا... امیری  

کارگردانی: هاشم اولیاییجواب‌های شاخه ای نویسنده تاریخ
چطور می شه این فیلم رو تهیه کرد؟ ممنون سامان ۱۳۹۳/۱۲/۱۰ ۱۸:۲۷

سامان
چطور می شه این فیلم رو تهیه کرد؟ ممنون
0 (0 آرا)
پست شده در ۱۳۹۳/۱۲/۱۰ ۱۸:۲۷

ملکه جیجانکوه

ملکه جیجانکوه


تله فیلم ملکه جیجانکوه از تولیدات فاخر سیمای مرکز همدان در سال 96 است . با نامگذاری امسال به نام اقتصاد مقاومتی تولید و اشتغال شبکه همدان با تولید تله فیلم ملکه جیجانکوه تلاش کرد در این راستا گام موثری بردارد .جیجانکوه از روستاهای تویسرکان است که غالب اهالی آن به شغل منبت کاری و نجاری منبت اشتغال دارند . این فیلم تلاشهای زنی کارگر به نام ملکه را به تصویر میکشد که با همراهی چند نفر برای احداث یک کارگاه منبت تلاش میکنند و در این راه مشکلاتی برای آنها پیش میاید که با تلاش و کوشش فراوان با کنار زدن مشکلات کارگاه خود را احداث میکنند. شبکه همدان تله فیلم ملکه جیجانکوه را به همه مردم استان مخصوصا تولید کنندگان عزیز تقدیم میکند با امید اینکه این گونه آثار منجر به توسعه و تعالی همه جانبه استان همدان باشد .

Loading the player...
سال تولید: 1396
عوامل تولید:

مجری طرح : سعید شریفی نیا 

تهیه کننده : روح الله امیری 

کارگردان : حسن نجفی 

مدیر تولید : مجید دنیا 

مدیر تصویر برداری : عمار باستان فرد 

صدا بردار : علی خطیبی 

موسیقی : حسین فاضل 

دستیار تهیه : مصطفی جعفری 

دستیار کارگردان : مهرداد عبدی 

دستیار تولید : مصطفی جعفری 

بازیگران :حمیرا ریاضی ، بهزاد خداویسی ، محمد عمرانی ،نصرالله عبادی،هاشم چاوشی ،والیه علوی،محمد حسن کوثری به نقش ترنج

به نقش ترنج


تله فیلم نقش ترنج

فیلم تلویزیونی «عرش و فرش» یا «به نقش ترنج» به مدت 90 دقیقه در مرکز همدان به تاریخ اردیبهشت ماه 1394 به تولید رسید که در این تله فیلم عوامل زیر همکاری داشته اند:

بازیگران بومی: احمد بیگلریان، سعید محمودیان، نیما بیگلریان، میرمصصفی میری، معصومی، منصور رضا نیا، محمد قاسمی، مهدی چایانی و تعدادی از هنرمندان دیگر استان همدان

بازیگران ملی: سیما خضرآبادی، محمد عمرانی، منوچهر علیپور، آرش علیپور، آرزو ابی زاده، محمدعلی ساربان

موضوع فیلم: معرفی فرش دستباف همدان

تولید تله فیلم فوق با مشارکت سازمان صنعت، معدن و تجارت استان همدان و ادره فرش آن سازمان با صدا و سیمای مرکز همدان

خلاصه:

ترنج دختری است فارغ التحصیل رشته فرش که از کودکی به نقاشی فرش و فرش بافی علاقمند بوده است و به نوعی شغل پدر مرحومش نیز می باشد. ترنج قصد دارد در راستای معرفی فرش همدان کارگاه تولید و فرش این هنردست را دایر نماید که با مخالفت دشمنان پدرش روبرو می شود تا اینکه شخصی از خارج از کشور (ترکیه) بعد از دیدن نقشه های فرش ترنج در اینترنت با ترنج وارد معامله می شود ولی در اواسط این شراکت و بعد از یک درگیری فیزیکی میان تاجر خارجی و مخالفان ترنج وی به ترکیه عزیمت می نماید و ترنج را با چک های پاس نشده و مقروض تنها می گذارد. ترنج برای حل مشکلات پیش آمده، مجبور به سفر به ترکیه می شود.

Loading the player...
سال تولید: 1394
عوامل تولید:

تهیه کننده: روح ا... امیری            

 تصویربردار  نورپرداز: مسلم تهرانی نجفیان

کارگردان: هاشم علیایی مقدم          

 صدابردار ایران: محمد علی میرزایی

نویسنده و تدوین: هاشم علیایی مقدم 

 صدابردار ترکیه: غلامرضا مهری

امور رایانه: بهمن رحیمی وقار     

مدیر تولید ایران و ترکیه: رسول نظری

طراح صحنه: مهدی یوسفی       

 طراح لباس: اکرم انصاری

موسیقی: رضا عباسی       


تولید تله فیلم ملکه جیجانکوه در همدان

تولید تله فیلم ملکه جیجانکوه در همدان


به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز

تولید تله فیلم ملکه جیجانکوه در همدان

ملکه جیجانکوه عنوان تله فیلمی است که در صدا و سیمای مرکز همدان در حال تهیه و تولید است .به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز همدان،این تله فیلم قرار است در 90 دقیقه ساخته و برای پخش در شبکه های سراسری آماده شود.این تله فیلم ساختاری درام دارد و در صورت آماده شدن به جشنواره فیلم فجر نیز ارسال می شود.کارگردان این تله فیلم حسن نجفی است که ساخت بیش از ده فیلم سینمایی را در کارنامه هنری خود دارد.

محوریت این تله فیلم بر مبنای شعار سال اقتصاد مقاومتی اقدام و عمل است .در این تله فیلم زنی که ملکه نام دارد در منطقه ای به نام جیجانکوه زندگی می کند.این فیلم بر مبنای صنعت منبت در استان همدان است .

تهیه کننده این فیلم روح اله امیری است و کارگردانی و نویسندگی آن را حسن نجفی بر عهده دارد.مجید دنیا مدیر تولید و عمار باستان فر و علی خطیبی نیا تصویر بردار و صدا بردار این مجموعه هستند.حمیرا ریاضی،بهزاد خداویسی،محمد عمرانی و هاشم چاووشی تنها تعدادی از بازیگران این مجموعه هستند.تصویر برداری این کار به پایان رسیده است و برای تصویر برداری این کار از مناطق مختلف روستایی استان همدان بهره گرفته شده است.این تله فیلم بعد از تله فیلم هایی چون عدالت خانه ،خط ساغر،نقش ترنج،گلسا با همکاری مدیر کل صداو سیمای مرکز همدان در حال تولید است.تولید تله فیلم با موضوع اقتصادی مقاومتی در همدان

تولید تله فیلم با موضوع اقتصادی مقاومتی در همدان


معاون سیمای صداوسیمای مرکز همدان

تولید تله فیلم با موضوع اقتصادی مقاومتی در همدان

تولید تله فیلم با موضوع اقتصادی مقاومتی در همدان

معاون سیمای صداوسیمای مرکز همدان از تولید تله فیلم با موضوع اقتصاد مقاومتی در این مرکز خبر داد. به گزارش خبرگزاری صداوسیما ، آقای نظیری آستانه در گفتگو با خبرنگار ما گفت : تله فیلم "ملکه" با رویکرد اقتصاد مقاومتی در حال تولید است . او با اشاره به اینکه این تله فیلم به موضوع مبل و منبت استان می پردازد افزود : دو ماه کار تحقیقاتی این تله فیلم انجام شده است و در 25 روز هم فیلمبرداری آن انجام خواهد شد که تاکنون 50 درصد فیلمبرداری انجام شده است . معاون سیمای صداوسیمای مرکز همدان با بیان اینکه ضبط این تله فیلم بیش از پنجاه لوکیشن دارد خاطرنشان کرد : تصویربرداری در شهرها و روستاهایی چون همدان ، تویسرکان ، ملایر ، وهنان و گراچاقا ضبط می شود . او با تاکید بر اینکه در تولید این تله فیلم از بازیگران استانی و ملی استفاده شده است افزود : تهیه کننده این تله فیلم روح اله امیری و کارگردان آن حسن نجفی است .محتوا با برچسب تله فیلم.

هیچ نتیجه ای وجود ندارد