جهش تولید | شنبه، ۲۷ دی ۱۳۹۹

نمایش محتوای تولیدویژه

 

 

محتوا با برچسب جشنواره تولیدات.

مراسم تجلیل از برگزیدگان جشنواره تولیدات صدا و سیمای همدان

مراسم تجلیل از برگزیدگان جشنواره تولیدات صدا و سیمای همدان


به گزارش روابط عمومی صدا و سیما

مراسم تجلیل از برگزیدگان جشنواره تولیدات صدا و سیمای همدان

در مراسمی از برگزیدگان صدا و سیمای مرکز همدان در بیستمین جشنواره تولیدات رادیویی و تلویزیونی مراکز استانها قدردانی شد.

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای  همدان ،در این مراسم که با حضور رئیس مرکز سیمای استان های رسانه ملی ،استاندار ،فرماندار و نمایندگان استان همدان در مجلس شورای اسلامی ،مسئولان ادارات و سازمان ها در هتل باباطاهر همدان برگزار شد رئیس مرکز سیمای استان ها با اشاره به اینکه صدا و سیمای استان همدان یکی از مراکز فعال و ارزشی در بین دیگر مراکز صدا و سیمای کشور است گفت: نیروهای متعهد و متخصص و توانمند و خلاق و وضعیت ویژه بومی و منطقه ای استان همدان باعث شده است که مرکز همدان به عنوان مرکزی پیشرو در بخش های مختلف فنی و تولیدات رادیویی و تلویزیونی شناخته شود و در برخی قسمت ها و بخش ها الگوی دیگر استانها باشد.

دکتر سید عباس فاطمی نویسی ضمن قدردانی از زحمات تلاشگران عرصه تولید در صدا و سیمای مرکز همدان خاطر نشان کرد : مرکز همدان در بخش انیمیشن توانسته است تولیدات خوبی را ارائه کند  و ما تلاش می کنیم برای تولیدات بیشتر مرکز انیمیشن صدا و سیمای مرکز همدان از نظر کمی و کیفی همکاری های بیشتری با مرکز همدان داشته باشیم.

استاندار همدان هم در این مراسم ضمن قددرانی از تلاش شبانه روزی همکاران صدا و سیما گفت : فعالیت های صدا و سیمای مرکز همدان در سطح کشور قابل تقدیر است و ما از عملکرد همه کارکنان صدا و سیما رضایت کامل داریم.

آقای نیکبخت با اشاره به جایگاه عالی انیمیشن همدان افزود:همدان آمادگی تهیه فیلم های انیمیشن فاخر برای عرضه در عرصه های مختلف ملی و بین المللی را دارد.

وی در مورد ظرفیت های ویژه استان همدان نیز گفت :هیچ استانی در کشور به اندازه استان همدان از نظر جذابیت های طبیعی و آثار تاریخی شایستگی جذب گردشگران مختلف و سرمایه گذاری ندارد.

وی صدا و سیمای مرکز همدان را پر مخاطب دانست و گفت :رادیو و تلویزیون همدان بسیار پر مخاطب و طرفدار است .

مدیر کل صدا و سیمای مرکز همدان با اشاره به فعالیت های انجام شده در صدا و سیمای مرکز همدان گفت: شبکه استانی صدا و سیمای همدان جایگاه خوبی را در بین مراکز کشور دارد و انیمیشن از بخش های مهم مرکز همدان است که همیشه و در همه حال بصورت یک قطب در کشور عمل نموده و بدلیل نیروهای حاضر و توان بالقوه مرکز این بخش دارای تولیدات بسیار بوده است و عملاً در میزان عملکرد در مقایسه با تعهدات پیشرو بوده است.

مهندس میسر با اشاره به اینکه در بخش های مختلف صدا و سیما نوآوری های زیادی صورت گرفته است خاطر نشان کرد: برنامه های ترکیبی در صدا و سیمای مرکز همدان بخش اعظم تعهدات مرکز را به خود اختصاص داده و در واقع می توان از این برنامه ها به عنوان تنه اصلی تولیدات سیمای مرکز نام برد.

وی اظهار امیدواری کرد: با توجه به برنامه ریزی های انجام شده در آینده ای نزدیک شاهد موفقیت های بیشتری از صدا و سیمای مرکز همدان باشیم.

مهندس میسر برگزاری چنین جشنواره هایی را موجب شناخت بیشتر توانمندی هلی مراکز استانی در سطح کشور و معرفی الگوهای مختلف رسانه ای برای دیگر مراکز در این بخش خواند.

در این مراسم از برگزیدگان بیستمین جشنواره تولیدات رادیویی و تلویزیونی مراکز استانها، همکاران موفق در حوزه های صدا و سیما و خبر و کارشناسان برنامه های مختلف مرکز همدان قدردانی شد.

شبکه استانی سیمای همدان، در تاریخ ۲۷ شهریور ۱۳۸۱ با حضور علی لاریجانی (رئیس وقت سازمان صدا و سیما) در همدان افتتاح شد. سابقه رادیو در استان همدان به سال ۱۳۲۹ خورشیدی و سابقه تلویزیون در استان همدان به سال ۱۳۴۹ خورشیدی باز می‌گردد.درخشش مرکز همدان در جشنواره تولیدات رادیویی و تلویزیونی

درخشش مرکز همدان در جشنواره تولیدات رادیویی و تلویزیونی


جشنواره نوزدهم توليدات مراكز از 30 آذر ماه تا 2 دي ماه در استان خوزستان و شهر اهواز با شعار رسانه ملي ، شبكه هاي استاني ، محور رشد و توسعه پايدار برگزار شد. اين جشنواره معتبرترين جشنواره رسانه ملي در سطح كشور است كه به منظور  انتخاب آثار برتر برنامه سازي و به منظور تشويق هنرمندان و ارزيابي كمي و كيفي توليدات مراكز هدايت توليدات سال هاي بعد در مسير رويكردهاي اساسي سازمان صدا و سيما برگزار مي شود و مراكز استاني در پنج بخش سيما ، پژوهش ، صدا ، موسيقي و خبر ، توليدات  رسانه اي خود را به عرصه نمايش و رقابت    مي گذارند. در اين جشنواره  شبكه استاني صدا و سيما در پنج بخش مذكور و بيش از هشتاد اثر برنامه اي و هنري  خود را به دفتر جشنواره ارسال نمودکه در بخش هاي مختلف موفق به كسب عناوين برتر و تنديس هاي جشنواره شد.پایان جشنواره تولیدات رادیویی و تلویزیونی مراکز استان‌ها

پایان جشنواره تولیدات رادیویی و تلویزیونی مراکز استان‌ها


به گزارش روابط عمومی صدا و سیما

پایان جشنواره تولیدات رادیویی و تلویزیونی مراکز استان‌ها

نوزدهمین جشنواره تولیدات رادیویی و تلویزیونی مراکز استان‌ها امروزدر اهواز به کار خود پایان می دهد.

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز همدان و به نقل از خبرگزاری صدا و سیما ، در این جشنواره که نوزدهمین خود را پشت سر می گذارد نماینده مقام معظم رهبری در استان خوزستان، مقامات استانی، مدیران سازمان صداوسیما و برنامه سازان و هنرمندان از 33 استان حضور دارند.

آثار تولیدات مراکز در 5 بخش خبر، موسیقی، صدا، سیما و تحقیقات مورد داوری نهایی قرار گرفته و به آثار برتر جوایز و تندیس اهدا می شود .

آثار مورد بررسی هزار و 575 اثر است که شامل 341 اثر حوزه سینما، 440 اثر حوزه صدا، 443 اثر حوزه خبر، 260 اثر حوزه موسیقی و شعر، 91 اثر حوزه پژوهش می باشد. همچنین 60 نفر از استادان، صاحب‌نظران، مدیران با سابقه و حرفه‌ای در مدت 45 روز آثار را مورد بررسی قرار داده‌اند و رأی خود را صادر نموده‌اند.

امسال تولیدات سال‌های 93 و 94 استان‌ها را بررسی شده است.

جشنواره تولیدات مراکز دارای سابقه و شناسنامه است. از دهه 70 هجری شمسی برگزار شده است.

نوزدهمین جشنواره تولیدات رادیویی و تلویزیونی مراکز صدا و سیما تا ۲ دی ماه ادامه دارد و با برگزاری مراسم اختتامیه به کار خود پایان می دهد.محتوا با برچسب جشنواره تولیدات.

هیچ نتیجه ای وجود ندارد