جهش تولید | سه‌شنبه، ۴ آذر ۱۳۹۹

نمایش محتوای تولیدویژه

 

 

محتوا با برچسب خلاق.

علیرضا مجیدی

علیرضا مجیدی


Loading the player...

دانلود

من علیرضا مجیدی متولد شهرستان کبودرآهنگ هستم در سال 1384 وارد هنرستان هنرهای زیبای همدان شدم و در رشته گرافیک تحیل کردم . در سال 1388 وارد دانشگاه آزاد همدان در رشته نقاشی شدم و در این مدت که در دانشگاه آزاد تحصیل می کردم حجم را به طور جدی کار می کردم به طوری که بسیاری از لوازم صنعتی توجه من را به خودشون جلب کرده بود اینکه چطوری می تونیم بازیافت را طور دیگه ای استفاده کنیم و چگونه بازیافت را در کار بیاوریم و این برام مهم بود که انسانها زباله هاشون از آنچه مصرف می کنند بیشتر است و من خیلی فکر کردم زباله های صنعتی رو طوری ببینم که باعث آزار چشم ما نشوند من چند المان در میدانهای شهر همدان کار کردم و المان میدان کبودر آهنگ را هم من انجام دادم در برنامه خندوانه برای اولین بار به صورت گسترده که استیج را کار کرده بودند من و دوستم پیمان مبارکی دو تا از کارها به نام نیلوفر آبی و کفشدوزک را استیجر خندوانه نصب کردیمویژه برنامه جشنواره فیلم کودک و نوجوان

ویژه برنامه جشنواره فیلم کودک و نوجوان


جشنواره فیلم کودکان و نوجوانان  که به آن جشنواره فیلم کودک نیز می‌گویند، جشنواره‌ای است سینمایی که ویژگی خاص این جشنواره، توجه فراوان به داوران کودک و نوجوان است. جشنواره ی کودک در دو بخش داخلی و بین الملل برگزار می شود. فیلم های سینمایی در بخش داخلی، و فیلم های انیمیشن در بخش بین الملل داوری می شوند. تئاتر در عین سادگی، ظرفیت خوبی برای انتقال پیام های آموزشی و تربیتی دارد.

اجرای تئاتر کودک نیازمند هدف گذاری بر اساس نیاز فکری این گروه است و اگر در این رابطه تخصصی عمل نشود نمی‌توان پیام واقعی داستان را به مخاطب انتقال داد.

پرداختن به مسائلی که جزء دغدغه‌های دنیای کودکانه است می‌تواند در کنار افزایش تاثیرگذاری این هنر، ذهن مخاطب را به سمت واقعیت‌ها سوق دهد.

 تئاتر نباید تنها با هدف سرگرم کردن مخاطب اجر شود؛ بلکه هنر تئاتر می‌تواند به صورت مستقیم و غیر مستقیم پیام‌های زیادی را برای مخاطب بیان کند.

جشنواره تئاتر کودک و نوجوان اتفاق خوشایندی برای هنرمندان تئاتر کشور است بیست‌ودومین جشنواره بین‌المللی تئاتر کودک و نوجوان بیست‌و‌دومین با شعار (بچه‌های امروز، تماشاگران خلاق) و با هدف حمایت از آثار هنری خلاق و تربیت نسل آینده، فرزندان ایران اسلامی، 9 تا 14 مهرماه در همدان برگزار می‌شود. 

این جشنواره در بخش‌های مسابقه تئا‌تر کودک، مسابقه تئا‌تر نوجوان، تئا‌تر بین‌الملل، تئا‌تر خردسالان، تئا‌تر دانش‌آموزی، مسابقه تئا‌تر خیابانی، مسابقه نمایشنامه‌نویسی، کارگاه آموزشی و نشست‌های تخصصی برگزار می شود

این برنامه به صورت مشارکتی در صدا سیمای مرکز همدان تهیه شده است در این برنامه سعی شده است از هنرمندان حاضر در جشنواره دعوت شود تا کارهای خود را معرفی نمایند و همچنین از کودکان و نوجوانان حاضر در مکان جشنواره نیز استفاده شده است .

Loading the player...
سال تولید: 1394
عوامل تولید:

تهیه کننده : گیتی محمود 

مجری : حمید رضاییمحتوا با برچسب خلاق.

هیچ نتیجه ای وجود ندارد