جهش تولید | پنج‌شنبه، ۱۵ خرداد ۱۳۹۹

نمایش محتوای تولیدویژه

 

 

محتوا با برچسب سریال.

سریال ارمغان تاریکی

سریال ارمغان تاریکی


دانلود

این سریال روایتگر زندگی جوانی به نام مجید است. او دانشجوی رشته عکاسی است و اوایل انقلاب جذب یکی از سازمان‌ های سیاسی شده و به دلیل هوش و ذکاوت خود مورد اطمینان آنها قرار می‌ گیرد. سرانجام به او ماموریت مهمی داده می‌ شود که باید از عهده انجامش برآید، مأموریتی که...

این سریال در ایام دهه فجر هر روز ساعت 15:30 از شبکه همدان پخش می شود.مکتب خانه

مکتب خانه


در گذشته آموزش دروس در مکانی به نام مکتبخانه  صورت می گرفت . در این کلاس ها معلم در قسمت بالایی کلاس می نشست و بچه ها به صورت دایره وار در کنار او می نشستند و از استاد علم می آموختند . مكتب‌خانه‌های قدیم، پایه‌های مدارس امروزی هستند. اگرچه بین مكتب و مدرسه فاصله زیادی است و این فاصله ماهیت این دو را بكلی از هم تفكیك می كند، اما ریشه‌های «مدرسه»های امروزی به نحوی در مكتب‌خانه‌های از یاد رفته دیروز است و شناخت این ریشه‌ها، شناخت شاخه بزرگی از فرهنگ گذشته ماست. مكتب‌خانه تا دو سه نسل پیش تنها كانون آموزش اجتماعی بود، از این رو مجموعه‌ای از حال و هوای جامعه و آداب و سنت‌های اجدادی ما در آن منعكس بود. سیری در رسوم و ارزشهای مكتب‌خانه از دیدگاه‌های بسیاری می‌تواند ثمربخش و هم پرجاذبه باشد.این سریال که در سالهای گذشته در مرکز همدان تهیه شده است نگاهی به شیوه آموزشی زمان گذشته دارد و سعی دارد لحظاتی از گذشته را برای بینندگان یادآوردی نماید .

سریال مکتبخانه از شنبه تا چهار شنبه هر روز ساعت 20 و تکرار آن روز بعد ساعت 8 از شبکه همدان پخش می شود

Loading the player...
سال تولید: 1375
عوامل تولید:

کارگردان

تهیه کننده


سریال شکوه شکوفه

سریال شکوه شکوفه


این سریال،روایتی از یک داستان در تاریخ گذشته انقلاب استان همدان می باشد.داستان خانواده ای که در تظاهرات و راهپیمایی های مردمی شرکت می کنند و ماجراهای که در هر قسمت پیش می آید این سریال را جذاب و مخاطبان را دعوت به دیدن می نمایید.

Loading the player...
سال تولید: 1395
عوامل تولید:

تهیه کننده:محمد مهدی افغانیان

کارگردان:محسن عرب زاده

نور و تصویر:نادر کاظمی

صدابردار:عین الله خزاییسریال ترش و شیرین

سریال ترش و شیرین


Loading the player...

دانلود

ترش و شیرین نام یک مجموعه تلویزیونی می‌باشد و خلاصه داستان به این شرح می باشد :

نصرت خانم زنی متکی به نفس است که پس از مرگ شوهرش کمر همت بسته و از طریق ترشی فروشی چهار فرزند قد و نیم قدش را به سختی اما آبرومندانه از آب و گل در آورده است. داستان از جایی شروع می‌شود که مهلت خانه اجاره‌ای نصرت خانم به سر آمده و او مجبور است به خانه‌ای دیگر نقل مکان کند اما این جابجایی باعث بروز ماجراهایی می‌شود که مسیر زندگی نصرت خانم و خانواده‌اش را تغییر می‌دهد.

بازیگران

حمید لولایی در نقش جهان

مریم امیرجلالی در نقش نصرت

رضا عطاران در نقش ناصر

آناهیتا همتی در نقش شیدا

رضا شفیعی‌جم در نقش شهرام

مجید صالحی در نقش مجید

شهره سلطانی در نقش سهیلا

احمد پورمخبر در نقش پدربزرگ

پرستو مقدم در نقش مرصده

حسام صالحی در نقش نوید

جواد یحیوی در نقش اشکان

نگین عبدالهی در نقش سیماسریال نامزد

سریال نامزد


Loading the player...

موضوع این سریال داستان شهر کوچکی به نام گل آباد است که به تازگی و با رسیدن جمعیت آن به حد نصاب لازم، قرار است برای نخستین بار صاحب نماینده ای مستقل شود.

در داستان این سریال، کاندیداهای مختلف با تبلیغات اغراق آمیز برای جذب آرای مردم هستند که در این میان کاندیدای اصلح توسط فرد ناشناسی ربوده می شود.

وقوع سرقتی همزمان با ربوده شدن نامزدها موجب می شود نامزدها در نطق های سخنرانی خود یکدیگر را به دست داشتن در این اتفاقات متهم کنند که این موضوع بر جذابیت داستان می افزاید.

سریال نامزد در 13 قسمت 40 دقیقه ای ساخته شده است .

عوامل تولید :

تهیه کننده، نویسنده و کارگردان : حمید عطالو

تصویربردار و نورپرداز : حمید نیکمندان

صدابردار : حمید سلیمانی نیا

تدوینگر : بابک پاشازاده

منشی و طراح صحنه : نعیمه سیدزاده

بازیگران : هاشم چاووشی، ناصر هاشمی، حمید مجدآبادی، رحیم ترابی، حسین جباروند، یونس کبیر


به نقش ترنج

به نقش ترنج


تله فیلم نقش ترنج

فیلم تلویزیونی «عرش و فرش» یا «به نقش ترنج» به مدت 90 دقیقه در مرکز همدان به تاریخ اردیبهشت ماه 1394 به تولید رسید که در این تله فیلم عوامل زیر همکاری داشته اند:

بازیگران بومی: احمد بیگلریان، سعید محمودیان، نیما بیگلریان، میرمصصفی میری، معصومی، منصور رضا نیا، محمد قاسمی، مهدی چایانی و تعدادی از هنرمندان دیگر استان همدان

بازیگران ملی: سیما خضرآبادی، محمد عمرانی، منوچهر علیپور، آرش علیپور، آرزو ابی زاده، محمدعلی ساربان

موضوع فیلم: معرفی فرش دستباف همدان

تولید تله فیلم فوق با مشارکت سازمان صنعت، معدن و تجارت استان همدان و ادره فرش آن سازمان با صدا و سیمای مرکز همدان

خلاصه:

ترنج دختری است فارغ التحصیل رشته فرش که از کودکی به نقاشی فرش و فرش بافی علاقمند بوده است و به نوعی شغل پدر مرحومش نیز می باشد. ترنج قصد دارد در راستای معرفی فرش همدان کارگاه تولید و فرش این هنردست را دایر نماید که با مخالفت دشمنان پدرش روبرو می شود تا اینکه شخصی از خارج از کشور (ترکیه) بعد از دیدن نقشه های فرش ترنج در اینترنت با ترنج وارد معامله می شود ولی در اواسط این شراکت و بعد از یک درگیری فیزیکی میان تاجر خارجی و مخالفان ترنج وی به ترکیه عزیمت می نماید و ترنج را با چک های پاس نشده و مقروض تنها می گذارد. ترنج برای حل مشکلات پیش آمده، مجبور به سفر به ترکیه می شود.

Loading the player...
سال تولید: 1394
عوامل تولید:

تهیه کننده: روح ا... امیری            

 تصویربردار  نورپرداز: مسلم تهرانی نجفیان

کارگردان: هاشم علیایی مقدم          

 صدابردار ایران: محمد علی میرزایی

نویسنده و تدوین: هاشم علیایی مقدم 

 صدابردار ترکیه: غلامرضا مهری

امور رایانه: بهمن رحیمی وقار     

مدیر تولید ایران و ترکیه: رسول نظری

طراح صحنه: مهدی یوسفی       

 طراح لباس: اکرم انصاری

موسیقی: رضا عباسی       


بوی تاک

بوی تاک


Loading the player...

بوي تاك عنوان مجموعه اي است به مدت زمان35دقيقه در هفت قسمت كه  با موضوعات اجتماعي در  شبكه استاني سيماي مركز همدان تهيه وتوليد گرديده است .

عوامل تولید:

تهيه كنندگي اين مجموعه را محسن روحي و نويسندگي و كارگرداني آن را سعيد پورشعباني برعهده دارد. همچنين محمود جعفري ،امير غفارمنش ،شيوا خسرومهر ،علي اصغر هندي ،مليحه جاويد عهد ،سجاد دير ميناو...بازيگراني هستند كه جلوي دوربين ايفاي نقش مي كنند.

 سریال بی قرار

سریال بی قرار


سریال "بی‌قرار" با نام قبلی "هرگز فراموشم مکن" در ۱۰ قسمت به تهیه کنندگی محمدعلی تفکر و کارگردانی فلورا سام  ساخته شده است .

داستان سریال "بی‌قرار" درباره زنی به نام رعناست که نقش آن را لاله اسکندری بازی می کند. این زن از زندان آزاد می شود و می بیند که همه زندگی خود را از دست داده است و مجددا می‌خواهد زندگی‌اش را از نو بسازد و این میان اتفاقاتی برای او رخ می دهد.

بازیگران سریال بی‌قرار : لاله اسکندری,سارا خویینی ها,محمدرضا شریفی نیا,کامران تفتی,محمد صادقی,علی قربان زاده,گوهر خیراندیش,,مریم امیرجلالی,کمند امیرسلیمانی,مریم سلطانی,مریم بوبانی

 

Loading the player...
سال تولید: 1393
عوامل تولید:

تامین برنامه مرکز همدان سریال کارگاه علوی

سریال کارگاه علوی


Loading the player...

ماجراهاي سريال كارآگاه علوي در سالهاي ۱۳۲۰ تا ۱۳۳۰ رخ ميدهد. اين مجموعه در واقع به داستان بازگشت كارآگاه علوي پس از تبعيد و دوباره به كار فراخوانده شدن او مي پردازد. او در بازگشت، تصميم مي گيرد با پيگيري پرونده هاي مفاسد عوامل رژيم شاه، پرده از اين فساد بردارد. كارآگاه علوي در اين سريال ۳ دستيار اصلي دارد كه اولي صدري است و بعدي كازروني و سومي نيز كارآگاه كردبچه. نقش كارآگاه صدري را يوسف مراديان بازي مي كند، ايفاگر نقش كارآگاه كازروني، محمدرضا عباسي نژاد است. مجيد مظفري هم در اين سريال نقش سرهنگ عادل را بازي ميكند. در اين سريال محمدعلي ساربان نقش ليستر و امير دلاوري نقش پسر ليستر را بازي مي كنند. داستان قسمت اول درباره يك روزنامه نگار به نام محمد مسعود است كه در يكي از روزنامه هاي آن دوران كار مي كند و ترور مي شود، كارآگاه علوي پرونده ترور را بر عهده ميگيرد و

يادداشت : داستان هاي اين مجموعه در چند اپيزود به تصوير كشيده شده است: شروع دوباره، پي جويي يك جنايت، جواهرات گمشده، جنايت درخيابان پاستور، نامه اي به شاه، تركمن ها، ماجراي ليستر، قتل درچاپخانه، پنج گلوله براي شاه، جنايت در تماشاخانه، قتل نخست وزير و فرار و

 عوامل توليد: ● كارگردان : حسن هدايت تهيه كننده : حميد رضا يراقچيان بازيگران : احمد نجفي ، يوسف مراديان ، سميرا سياح ، مجيد مظفري ، رضا فيض نوروزي ، ولي اويسي ، رويا خليل آذر ، محمد عباسنژاد ، كوشيار كرمي ، خسرو دستگير و ... ● ديگر عوامل : ▪ مجري طرح : احمد نجفي تصويربردار : محمد كاظمي و مهدي شكيباسریال بادبانهای برافراشته

سریال بادبانهای برافراشته


این مجموعه حادثه ی، قصه کشتی اسپرانتا (به معنی امید) را دنبال میکند که راهی سفری به نیمی از کره زمین میشود. در جریان این سفرها، یک سری حوادث و ماجراجویی های غیرقابل باور برای خدمه این کشتی اتفاق میافتد و آنها برای رسیدن به مقصد خود، سخت تلاش میکنند تا بتوانند موانع مختلف را از جلوی راه خود بردارند.

در طول سفر، آنها با نیروی پرقدرت و غیرقابل کنترل طبیعت روبه رو می شوند، تجربه برخورد با دزدان دریایی را از سر می گذرانند، دشمنان خطرناکی را تجربه میکنند و در کل، با موانعی روبه رو و درگیر میشوند که کمتر کسی حتی تصورش را هم نمیتواند داشته باشد.

منتقدان هنری، بادبانهای برافراشته را یکی از بهترین کارهای هنری کشور رومانی در چند دهه اخیر میدانند و میگویند در صنعت سینما و تلویزیون این کشور کمتر توانسته چنین اثر محکم و قابل دفاعی تهیه و تولید کند.

این مجموعه با چیزهایی مثل ایده های متفاوت آدمها، ماجراجویی، دوستی، صداقت و رویاپردازی سروکار دارد که همگی از نکته های مورد علاقه تماشاگران (بویژه نوجوانان) هستند.

این نکات در تلفیق با حال و هوای ژول ورنگونه مجموعه، دست به خلق اثری به یادماندنی میزنند. فراموش نشود این مجموعه در دوران پس از انقلاب فرهنگی دولت کمونیستی وقت رومانی ساخته شد. تولید مجموعه های با این حال هوا و فضا در آن دوران کمی تعجب برانگیز است.

Loading the player...
سال تولید: 1395
عوامل تولید:

تهیه شده در تامین برنامه مرکزهمدان 


مجموعه تلویزیونی پروانه

مجموعه تلویزیونی پروانه


Loading the player...

پروانه نام یک مجموعهٔ تلویزیونی است که در ۱۸ قسمت ساخته شده است. این مجموعه به کارگردانی جلیل سامان ساخته شده‌است.

خلاصه برنامه: قصه مجموعه در اواخر دهه پنجاه می‌گذرد و روایتگر داستان جوانی است که در سال‌های دهه پنجاه با گروهی مبارز همراه شده و زندگی پرحادثه‌ای را تجربه می‌کند....

این مجموعه  تلویزیونی در ایام مبارک دهه فجر از سیمای مرکز همدان پخش خواهد شد پزشک دهکده

پزشک دهکده


پزشک دهکده یک سریال آمریکایی با سبک وسترن، درام و خانوادگی به کارگردانی بث سالیوان است.این سریال از سال ۱۹۹۳ تا ۱۹۹۸ در شبکه سی‌بی‌اس پخش شد.ماجرای اصلی این سریال مربوط به پزشک زنی با نام مایکلا کوئین است که نقش آن را جین سیموربازی می‌کند. مایکلا پس از گرفتن تحصیلات پزشکی در بوستون به دهکده‌ای در کلورادو می‌رود و در آنجا به معالجه بیماران می‌پردازد در همین حین با خانواده‌ای صمیمی می‌شود پس از مدتی مادر آن خانواده بر اثر بیماری در معرض مرگ قرار می‌گیرد و در اواخر عمرش سه فرزندش را به مایکلا می سپارد تا از آن‌ها مراقبت کند.

بازیگران

جین سیمور در نقش دکتر مایکلا کوئین

جو لاندو در نقش بایرون سالی

چاد آلن در نقش متیو کوپر

اریکا فلورس در نقش کالین کوپر (سه فصل اول)

جسیکا بومن در نقش کالین کوپر (سه فصل آخر)

شان تووی در نقش برایان کوپر

 

Loading the player...
سال تولید: 1395
عوامل تولید:

تهیه شده در تامین برنامه سیمای مرکز همدان سریال توطئه فامیلی

سریال توطئه فامیلی


توطئه فامیلی یک مجموعه تلویزیونی ایرانی و محصول سال ١٣٩٠ است ودر ١٥ قسمت ٤٥ دقیقه ای ساخته شده است.

موضوع سریال : رحمانی صاحب شرکتی بزرگ در آستانه مرگ قرار گرفته است. او تصمیم می‌گیرد نیمی از اموالش را به پسر شریک سابقش بدهد و او را مدیر شرکت کند، اما لادن نوه او و پوران عروسش با تصمیم رحمانی مخالف هستند و می‌خواهند به هر نحو ممکن مانع محقق شدن خواسته رحمانی شوند و

Loading the player...
سال تولید: 1390
عوامل تولید:

نویسنده فلورا سام

 کارگردان رامبد جوان

بازیگران امیر جعفری، جمال اجلالی ،آناهیتا همتی، مریم امیرجلالی ،خسرو احمدی، سحر دولتشاهی ،مرتضی کاظمی سریال تلویزیونی مرد هزار چهره

سریال تلویزیونی مرد هزار چهره


در ایام نوروز شبکه های مختلف رسانه ملی تلاش می کنند با ارایه سریال های جذاب بهترین اوقات را برای مخاطبان فراهم کنند. سیمای مرکز همدان هم در ایام نوروز با ارایه  سریال جذاب با رویکرد طنز راتقدیم مردم استان می کند سریال مرد هزار چهره با هنرمندی مهران مدیری خاطرات خوبی برای مردم دارد

مرد هزار چهره نام مجموعه‌ای کمدی است که هر شب از شبکه همدان در ایام نوروز  پخش می شود، «مرد هزار چهره» عنوانی است که در این داستان به مسعود شصت‌چی نقش اول فیلم به بازیگری مهران مدیری اطلاق می‌شود. کارگردان این سریال مهران مدیری است و پیمان قاسم‌خانی سرپرست گروه نویسندگان. مجید و حمید آقاگلیان تهیه کنندهٔ سریال «مرد هزار چهره» هستند. این سریال تلویزیونی طی ۱۳ قسمت ساخته شده است . این مجموعه روایتگر داستانی اجتماعی است و موقعیت‌های مختلفی را به تصویر می‌کشد که ممکن است برای هر شخصی اتفاق بیفتد تا به جای دیگری اشتباه گرفته شود.

Loading the player...
سال تولید: 1387
عوامل تولید:

کارگردان :مهران مدیری

 بازیگران : پرویز فلاحی‌پور، علی‌رضا خمسه، پژمان بازغی، سیامک انصاری، رضا فیض نوروزی، اکرم محمدی

 تهیه‌کنندگان : مجید و حمید آقاگلیان

 سرپرست نویسندگان  : پیمان قاسم‌خانی

 نویسندگان : خشایار الوند، محراب قاسم‌خانی، امیرمهدی ژوله

 

 انقلاب زیبا

انقلاب زیبا


انقلاب زیبا مجموعه ماجراهای زندگی زیبا و حامد را روایت می‌کند که در یک شرکت معماری همکار هستند. آن‌ها تصمیم می‌گیرند با هم ازدواج کنند، اما جابر ناپدری زیبا در کودکی، زیبا و مادرش را ترک کرده و از کشور خارج شده است. از طرفی پدر حامدو پدر و مادر واقعی زیبا در مبارزات قبل از انقلاب در زندان‌های حکومت پهلوی کشته شده اند. و او (حامد ) با مادر خود زندگی می‌کند. زیبا در خانواده‌ای با تفکرات مدرن بزرگ شده و در این زمینه تفاوت‌هایی با حامد دارد، اما با وجود این هر دو به یکدیگر علاقه‌مندند. حامد و زیبا در تدارک برگزاری مراسم عروسی هستند که اتفاقی غیرمنتظره روی می‌دهد. بازگشت پدر زیبا از خارج پس از سال‌ها باعث یادآوری خاطره و ماجرای تلخی در گذشته می‌شود که خانواده‌ها را تا مرز ازهم پاشیدگی پیش می‌برد.

این سریال در ایام دهه مبارک فجر از سیمای مرکز همدان تقدیم مردم استان می شود .

Loading the player...
سال تولید: 1396
عوامل تولید:

آزاده صمدی 

آتیلا پسیانی 

فریبا کوثری 

علیرضا کمالی بگو که هستم

بگو که هستم


داستان این سریال درباره مراد (جهانبخش سلطانی) است که بعد از چندین بار که خانه را ترک کرده به منزلش مراجعه می‌کند و متوجه می‌شود که همسر (پوراندخت مهیمن ) و فرزندانش خانه اجاره‌ای را ترک کرده و به مکان نامعلومی رفته‌اند. همسرش نامه‌ای برای او گذاشته که اگر در زمان معین (ماه مبارک رمضان) تغییر رفتار ندهد، باید او را طلاق دهد. مراد تصادفی با 3 دانشجو (مهدی سلوکی، مهدی امینی‌خواه، مهدی باقربیگی) ، آشنا می‌شود و این ابتدای راهی است که مراد در آن گام گذاشته است.

Loading the player...
سال تولید: 1390
عوامل تولید:

بازیگران : جهانبخش سلطانی، پرستو گلستانی، مهدی امینی خواه، محمد الهی، پوراندخت مهیمن، کاظم افردنیا، مهدی باقر بیگی، محمد علی میاندار، شیرین حمدی، نرگس صابری، مهدی شهداد، احسان جانمی و مینا فرامرزی و


سریال یوسف پیامبر

سریال یوسف پیامبر


یوسف پیامبر نام یک مجموعه تلویزیونی پیرامون زندگی یوسف به کارگردانی فرج‌الله سلحشور است. نخستین قسمت این سریال ۴۵ قسمتی جمعه ۷ تیر ماه۱۳۸۷ ساعت ۲۲ پخش شد.

در سریال یوسف پیامبر مصطفی زمانی، محمود پاک نیت، کتایون ریاحی، جعفر دهقان، عباس امیری، جهانبخش سلطانی، رحیم نوروزی، مهوش صبرکن، الهام حمیدی، پروانه معصومی، لیلا بلوکات و ... به ایفای نقش پرداخته‌اند.

در این مجموعه مصطفی زمانی ایفاگر نقش یوسف است و نقش پدرش یعقوب را محمود پاک نیت ایفا می‌کند. شخصیت زلیخا که در حین مراحل فیلمبرداری بازیگر آن انتخاب شد را کتایون ریاحی و نقش عزیزمصر پوتیفار هم جعفر دهقان بازی کرده‌اند.

برای این سریال نسخه سینمایی هم تهیه شده که فقط برای حضور در جشنواره‌های داخلی و خارجی استفاده شد.

در این سریال ۴۵ بازیگر اصلی و بیش از ۱۵۰ بازیگر فرعی به ایفای نقش پرداختند

Loading the player...
سال تولید: 1387
عوامل تولید:

کارگردان:فرج‌الله سلحشور

بازیگران:مصطفی زمانی، محمود پاک نیت، کتایون ریاحی، جعفر دهقان، عباس امیری، جهانبخش سلطانی، رحیم نوروزی، مهوش صبرکن، الهام حمیدی، پروانه معصومی، لیلا بلوکات


کیف انگلیسی

کیف انگلیسی


Loading the player...

سریال تلویزیونی کیف انگلیسی در سال 1378 توسط سیدضیاءالدین دری ساخته و از شبکه یک سیما پخش شد.
کیف انگلیسی دورانی را نشان داد موسوم به دهه طلائی آزادی که شخصیت های این سریال همگی خیالی بودند.
این سریال موفق در دهه 70 پخش شد و توانست مخاطبان خاص و عام خود را راضی کند و همچنین آلبومی نیز به همین نام منتشر شد که مجموعه ای از موسیقی های داخل سریال بود،آهنگسازاین سریال فرهاد فخرالدینی بود.

داستان سریال درباره فردی سیاست مدار به نام منصور ادیبان(علی مصفا)است،او که بسیار تحصیل کرده است و در کشور فرانسه حقوق خوانده است،در انتخابات مجلس شرکت میکند و در دوره اول شکست میخورد،اما در دوره بعدی با حمایت مستانه(لیلا حاتمی)از طبقه رجال پیروز میشود و به مجلس راه پیدا میکند.

منصور ادیبان از طرز فکر مستانه خوشش میاید و تغییرات زیادی در زندگی خصوصی و تفکرات قبلی اش میدهد،این درحالی است که مستانه عاشق منصور شده است،ولی منصور این موضوع را درک نمیکند و متاسفانه زمانی به دنبال عشق گمشده اش می آید که دیگر دیر شده است و...


سریال شکرآباد

سریال شکرآباد


Loading the player...

شکر آباد مجموعه طنز و خنده داری است که در ۹۰ قسمت ۲۰ دقیقه ای ساخته شده است که هر قسمت به دو آیتم ۱۰ دقیقه ای با دو موضوع خاص تعلق داردو به کارگردانی شهاب عباسی ساخته شده است . گروه بازیگران و نویسندگان این مجموعه همان گروه خنده بازار هستند که از شبکه سه پخش می شد.شکر آباد در شهرک سینمایی غزالی و در فضایی با دکور سنتی و قدیمی ساخته شده است .شهری قدیمی و خیالی که اتفاقات روز مره در آن رخ می دهد و از لحاظ ساختاری به دنیای پست مدرن نزدیک است به طوری که در آن تمام تکنولوژی های قرن ۲۱ از قبیل شبکه های اجتماعی، ساعت، موبایل و… به چشم می خورد. پرداختن به مسائل روز اجتماعی محور اصلی این مجموعه است .

لوکیشن های مجموعه شکر آباد سنتی است و المان های هم چون خانه های کاهگلی، بازارچه های سنتی، حیواناتی نظیر شتر و اسب … در آن دیده می شود. از ویژگی های این مجموعه طنز اجتماعی این است که به عادات رفتاری مردم توجه شده تا در قالب طنز همراه با نیش و نوش جنبه های فرهنگی نیز مورد توجه قرار گیرد تا هویت ایرانی ـ اسلامی و فرهنگ غنی ایران حفظ شود.

 

اسامی بازیگران نقش اصلی مجموعه شکر آباد : آرش میراحمدی ، کورش معصومی ، ابراهیم شفیعی، سیاوش مفیدی، یزدان فتوحی، محمد رضا خسروی … تهیه کننده، کارگردان و سرپرست نویسندگان : شهاب عباسی … سایر نویسندگان : حمزه صالحی، شاهرخ باقری نژاد، کیمیا گیلانی، شیما محمد بیگی، معصومه صفایی پور … صدابرداران: مسعود دادگری، مهران بهروزی نیا … دستیار اول کارگردان و برنامه ریز: بهرام ملکی علوی، غزال ناصری


سریال مختار نامه

سریال مختار نامه


مختارنامه، نام یک مجموعه تلویزیونی پیرامون زندگی و قیام مختار ثقفی به کارگردانی داود میرباقری است. این سریال به داستان مختار ثقفی مکنی به ابواسحاق، که پس از حادثه عاشورا به خونخواهی برمی‌خیزد، می‌پردازد. این سریال در ۴۰ قسمت ۶۰ دقیقه‌ای  می باشد فیلمبرداری این مجموعه، در تهران، قزوین، تاکستان، ورامین، آبادان،شوشتر، شهریار، آران و بیدگل و شاهرود انجام شده‌است.

این سریال دارای ۷۰۰ سکانس است که ۱۰۰ سکانس آن مربوط به ۵ جنگ بزرگ این فیلم هستند.

کارگردان این سریال داود میرباقری بوده به تهیه کنندگی محمود فلاح و علی کریم و رضااصغری بعنوان دستیاران اول کارگردان، محمود اردلان بعنوان طراحی و اجرای صحنه‌های جنگ، حمیدرضا آشتیانی پور سرپرست گویندگان و همچنین پرویز بهرام گویندهٔ پیشکسوت در مقام راوی و گویندگانی از جمله علی همت مومیوند، ژرژ پطرسی، اکبر منانی، بیژن علیمحمدی، امیر حکیمی، حسین عرفانی، ایرج رضایی، تورج مهرزادیان، منوچهر زنده‌دل، مریم شیرزاد و شوکت حجت حضور داشتند.

آهنگساز آن امیر توسلی بوده و موسیقی تیتراژ این سریال با خوانندگی اکبر سلطانعلی(بازیگر نقش رستم، غلام شمر) بود،و هم‌نوایی لالایی صدیقه بحرانی، نوحه‌خوان بوشهری همراه بود.

در این سریال ۱۱۰ بازیگر اصلی و ۴۰۰ بازیگر فرعی بازی می‌کنند

Loading the player...
سال تولید: 1394
عوامل تولید:

تهیه شده در تامین برنامه شبکه همدان 


محتوا با برچسب سریال.

هیچ نتیجه ای وجود ندارد