جهش تولید | سه‌شنبه، ۱۳ خرداد ۱۳۹۹

نمایش محتوای تولیدویژه

 

 

محتوا با برچسب مردم ایران.

حماسه حضور در انتخابات 96

حماسه حضور در انتخابات 96


Loading the player...

دانلود

.عرصه انتخابات بیانگر درایت و بصیرت ملت

عرصه انتخابات بیانگر درایت و بصیرت ملت


رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی ملایر

عرصه انتخابات بیانگر درایت و بصیرت ملت

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی ملایر گفت: بی‌تردید در این مقطع حساس که ایران به عنوان قدرتی نوظهور و تاثیرگذار در منطقه ظاهر شده، حضور پرشور و شعور در عرصه انتخابات بیانگر درایت و بصیرت ملت همیشه بیدار خواهد بود.

حجت‌الاسلام و المسلمین "مهدی بیات" در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری دانشحجویان ایران(ایسنا)، منطقه همدان، افزود: حضور اقشار مختلف مردم در انتخابات وظیفه‌‌ای دینی، ملی و انقلابی است چرا که آنچه اهمیت دارد مشارکت حداکثری و انتخاب اصلح است.

وی اظهار کرد: آن‌چنان ‌که امام راحل (ره) فرمودند «سرنوشت اسلام و کشور خود را به دست کسانی بدهید که به اسلام و جمهوری اسلامی و قانون اساسی معتقد و نسبت به احکام نورانی الهی متعهد باشند.»

بیات با اشاره به اینکه امروز چشمان امیدوار ملت‌های مسلمان و مظلومان و آزادی‌خواهان جهان به ایران به عنوان کانون بیداری اسلامی دوخته شده است، افزود: امت حماسه‌ساز و غیرتمند ایران پهناور مانند حضور در راهپیمایی 22 بهمن یک بار دیگر با حضور هوشمندانه و با نشاط، غیرتمندی و وفاداری خویش را ثابت کرده و قلب دشمن را آماج موشک‌های آرای خویش در پای صندوق‌های رأی در 7 اسفند قرار خواهند داد.

وی خاطرنشان کرد: مستکبران عالم بار دیگر باید خود را آماده کنند تا مشتی آهنین، از آستین ملت سرافراز ایران بیرون آید و بر دهان یاوه گویشان کوفته شود.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی ملایر از آحاد ملت شریف و مسلمان ایران به ویژه مردم شهیدپرور و انقلابی شهرستان دعوت کرد تا با حضور دشمن ‌شکن خود در عرصه انتخابات، حماسه‌ سیاسی مورد نظر مقام معظم رهبری(مدظله العالی) را رقم زده و دشمنان دین و ملت را مأیوس و ناامید کنند.مردم ایران قدر دان تلاش های مذاکره کنندگان هسته ای هستند

مردم ایران قدر دان تلاش های مذاکره کنندگان هسته ای هستند


امام جمعه تویسرکان

مردم ایران قدر دان تلاش های مذاکره کنندگان هسته ای هستند

امام جمعه تویسرکان با اشاره به تلاش های تیم مذاکره کننده هسته ای ایران در طول 23 ماه اخیر گفت: مردم ایران قدردان تلاش های مذاکره کنندگان هسته ای خود هستند.

به گزارش ایرنا، حجت الاسلام مرتضی موحدی در خطبه های نماز جمعه این هفته تویسرکان افزود: رهبر معظم انقلاب در سخنان و موضع گیری های خود و در طول مذاکرات از تیم مذاکره کننده هسته ای کشورمان حمایت کردند.
وی اضافه کرد: مردم نجیب ایران نیز تلاش های مذاکره کنندگان هسته ای را ارج می نهند که می تواند نقش مهمی در گسترش وحدت ملی داشته باشد.
خطیب نماز جمعه تویسرکان با تاکید بر اینکه نکته مهم در ادامه راه مسائل هسته ای ایران، تبدیل بیانیه هسته ای به توافق قطعی و عملی است ابراز کرد: تحریم های متعدد آمریکا و غرب در حوزه های مختلف اگر برای ایران ضرر داشت برای طرف های مقابل نیز خساراتهای زیادی را به دنبال داشت.
وی تصریح کرد: در حقیقت مقاومت ملت بزرگ ایران به ثمر نشست و نشان داد که جمهوری اسلامی ایران با زور تهدید تسلیم هیچ قدرتی نمی شود.
حجت الاسلام موحدی در بخش دیگری از سخنان خود به وجود بحران کم آبی و معضلات پدید آمده در این بخش در سطح کشور اشاره کرد و متذکر شد: وضعیت عمومی آب های زیر زمینی به گونه ای است که اگر همراهی و مشارکت مردم در مدیریت این منابع صورت نگیرد، اوضاع بحرانی تر و وخیم تر از شرایط کنونی خواهد شد.
وی گفت: بر اساس روایات و آموزه های دینی، رعایت الگوی صحیح مصرف و بهره گیری درست و به جا از نعمت های الهی یک ضرورت است که امروز در مساله رعایت الگوی مصرف آب در کشور ما مصداق پیدا کرده است.
حجت الاسلام موحدی از مردم خواست بحران کم آبی را جدی بگیرند و برای مدیریت منابع آب به کمک دستگاه های اجرایی متولی این بخش بیایند.
وی با گرامیداشت یادروز تاسیس شورای نگهبان و اقدامات این شورا، از خدمات و تلاش های سازمان تامین اجتماعی در ارایه خدمت به مردم تقدیر کرد.
تویسرکان یکی از شهرستان های استان همدان واقع در 90 کیلومتری شهر همدان است.محتوا با برچسب مردم ایران.

هیچ نتیجه ای وجود ندارد