جهش تولید | پنج‌شنبه، ۲۱ فروردین ۱۳۹۹

نمایش محتوای تولیدویژه

 

 

محتوا با برچسب مسابقات بین المللی شطرنج.

مسابقات بین المللی شطرنج

مسابقات بین المللی شطرنج


مسابقات بین المللی شطرنج با حضور شرنج بازانی از سراسر کشو و دیگر کشورها در همدان در حال برگزاری است.شطرنج باز خارجی از کشور های اوکراین؛ روسیه، گرجستان، قزاقستان، تاجیکستان، هلند، عراق، ارمنستان، ترکیه ، روسیه، برونئی، لتونی در این رقابت ها حضور دارند. این مسابقات از روز چهارشنبه سوم شهریور ماه آغاز و نهم شهریور ماه با برگزاری مراسم اختتامیه به پایان می رسد .


 برگزاری سیزدهمین دوره مسابقات بین‌المللی شطرنج در همدان

برگزاری سیزدهمین دوره مسابقات بین‌المللی شطرنج در همدان


رئیس هیئت شطرنج استان همدان

برگزاری سیزدهمین دوره مسابقات بین‌المللی شطرنج در همدان

رئیس هیئت شطرنج استان همدان گفت: سیزدهمین دوره مسابقات بین‌المللی شطرنج «اوپن» ابن‌سینا با حضور ۳۰۰ شطرنج‌باز از ۱۴ کشور از سوم شهریورماه در همدان برگزار می‌شود.

احمدعلی بابایی در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به برگزاری سیزدهمین دوره مسابقات بین‌المللی شطرنج «اوپن» ابن‌سینا اظهار داشت: سیزدهمین دوره مسابقات بین‌المللی شطرنج «اوپن» ابن‌سینا از سوم شهریور آغاز می‌شود و نهم شهریورماه با برگزاری مراسم اختتامیه به پایان می‌رسد.

وی افزود: این دوره از مسابقات با حضور ۳۰۰ شطرنج‌باز از ۱۴ کشور در دو گروه ریتینگ بالای ۲۱۰۰ و ریتینگ زیر ۲۱۰۰ در سالن ۶ ‌هزارنفری انقلاب همدان برگزار می‌شود.

رئیس هیئت شطرنج استان همدان با اشاره به استقبال مناسب از این مسابقات گفت: ۲۵ شطرنج‌باز خارجی از کشورهای جمهوری آذربایجان، اوکراین، روسیه، گرجستان، قزاقستان، تاجیکستان، هلند، عراق، ارمنستان، ترکیه، روسیه، برونئی ولتونی در این رقابت‌ها حضور خواهند داشت.

بابایی عنوان کرد: استاد بزرگ تیویاکف قهرمان اسبق اروپا به همراه استاد بزرگ احسان قائم‌مقامی کاپیتان تیم ملی شطرنج کشورمان نیز در این دوره از رقابت‌ها حضور می‌یابد.

وی بابیان اینکه شناسایی استعدادها از وظایف هیئت‌های ورزشی است، عنوان کرد: خانواده‌ها باید برای رسیدن به این مهم پای‌کار بیایند که در این راستا خط‌مشی و مسیر را برای خانواده‌ها فراهم می‌کنیم تا به‌راحتی بتوانند فرزندان خود را در کلاس‌ها ثبت‌نام کنند.مسابقات بین المللی شطرنج «اوپن» ابن سینا برگزار می شود

مسابقات بین المللی شطرنج «اوپن» ابن سینا برگزار می شود


رئیس هیئت شطرنج استان همدان

مسابقات بین المللی شطرنج «اوپن» ابن سینا برگزار می شود

رئیس هیئت شطرنج استان همدان گفت: دوازدهمین دوره مسابقات بین المللی شطرنج «اوپن» ابن سینا در بالاترین سطح نسبت به دوره های قبل برگزار خواهد شد.

احمد علی بابایی در گفتگو با خبرنگار مهر در همدان با اشاره به برنامه ریزی برگزاری مسابقات بین المللی شطرنج اوپن ابن سینا اظهار داشت: امسال ملاقات هایی با مسئولان استان برای برگزاری مسابقات بین المللی شطرنج اوپن ابن سینا صورت گرفته است.

وی افزود: تمام تلاش هیئت شطرنج استان همدان برگزاری این مسابقات در شان و نام و آوازه حکیم ابوعلی سینا است چراکه این مسابقات به نام بوعلی سینا مزین شده است.

رئیس هیئت شطرنج استان همدان با اشاره به احتمال تغییر محل برگزاری مسابقات نسبت به دوره های قبل بیان کرد: در دوره های قبل این مسابقات در سالن های ورزشی برگزار می شد اما امسال با رئیس دانشگاه بوعلی سینا همدان صحبت شده تا میزبانی محل این مسابقات را بر عهده بگیرند.

بابایی با بیان اینکه این مسابقات به نام حکیم ابوعلی سینا است و اگر در دانشگاه بوعلی سینا برگزار شود بازتاب بهتری خواهد داشت، گفت: می توان از خوابگاه های این دانشگاه نیز برای اسکان شرکت کنندگان استفاده کرد.

وی با بیان اینکه باید مسئولان استان برای برگزاری این مسابقات پای کار باشند، گفت: صدا و سیمای استان همدان، رسانه های مجازی و مطبوعات استان برای بازتاب گسترده این مسابقات همکاری و تک تک مسئولان شهر برای بالا رفتن شان و منزلت این مسابقات پای کار باشند.

رئیس هیئت شطرنج استان همدان عنوان کرد: آیین نامه این مسابقات اعلام شده و این مسابقات از 11 تا 18 شهریور ماه در همدان برگزار خواهد شد.محتوا با برچسب مسابقات بین المللی شطرنج.

هیچ نتیجه ای وجود ندارد