رونق تولید ملی | جمعه، ۹ اسفند ۱۳۹۸

نمایش محتوای تولیدویژه

 

 

محتوا با برچسب ملت ایران.

پیروزی ملت ایران در انتخابات 96

پیروزی ملت ایران در انتخابات 96


 در انتخابات 96 پیروز ملت ایران است.توفیق های ملت ایران در سال 94 کم نظیر بوده است

توفیق های ملت ایران در سال 94 کم نظیر بوده است


فرماندار بهار

توفیق های ملت ایران در سال 94 کم نظیر بوده است

 فرماندار بهار گفت: توفیق ها و پیروزی های ملت ایران در سال 94 کم نظیر بوده است و باید این پیروزی ها را قدر دانست.

محسن مرادی پناه در شورای اداری شهرستان بهار افزود: مهمترین این دستاوردها ، موفقیت در عرصه مذاکرات هسته ای و پایان دادن به توطئه ها بود.
وی بیان کرد: این پیروزی در سایه هدایت های رهبر فرزانه انقلاب و همدلی و همزبانی و وحدت مسئولان، استقامت و پایداری آحاد ملت شکل گرفت.
وی تصریح کرد: این پیروزی موجب شد تا دیوارهای عظیم و بلند تحریم های ظالمانه دشمن علیه ملت ایران برچیده شد و فعالیت های هسته ای به نمادی برای همکاری جهان با ایران تبدیل شد.
فرماندار بهار گفت: اعتراف قدرتهای بزرگ جهانی به حق فعالیت های هسته ای ایران و افزایش نقش منطقه ای ایران در حل مناقشه ها از جمله نقش و حضور ایران در حل مسئله بحران سوریه می باشد، در صورتی که در گذشته از حضور ایران در حل بحران سوریه ممانعت می شد.
مرادی پناه اظهار کرد: بعد از نتیجه لوزان، کشورهایی که بسیار ناراحت و خشمگین شدند، رژیم اسرائیل و حکام عربستان سعودی بودند که می توان این موضوع را مهمترین رویدادهای سال گذشته قلمداد کرد.
وی ادامه داد: در کنار این موفقیت بزرگ ادامه ساخت و آزمایش های موشکی و بالا بردن توان نظامی و دفاعی کشور نیز از اقدامات مهم و ضروری بود که انجام شد.
فرماندار بهار بیان کرد: حضور گسترده و معنا دار مردم همیشه در صحنه در دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و پنجمین دوره انتخابات مجلس خبرگان رهبری که نشان داد مردم همچنان به آرمانهای انقلابی وفا دارند و به نظام جمهوری اسلامی و خادمان خود عشق می ورزند از دیگر موفقیت های ایران اسلامی در سال 94 بود.
مرادی پناه گفت: توفیق های قابل ملاحظه ای را دولت داشته که از جمله آنها سر و سامان دادن به اوضاع اقتصادی کشور به ویژه زمینه هایی را که برای عملی ساختن اقتصاد مقاومتی مهیا کرده است.
وی تصریح کرد: رشد قیمت ارز در دولت گذشته تنها در یک سال 100 درصد افزایش داشته اما در سال گذشته فقط پنج درصد افزایش را شاهد بودیم و دولت توانست تورم را از 40 درصد به 8/11درصد کاهش دهد.
وی با بیان اینکه سال جاری به نام سال اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل توسط رهبر عزیز انقلاب اسلامی نامگذاری شده است ادامه داد: همه مسئولان باید در راستای تحقق شعار سال تلاش مضاعفی داشته باشند.
فرماندار بهار با بیان اینکه در دولت یازدهم تاکنون اقداماتی در بحث اقتصاد مقاومتی انجام شده است افزود: سیاست های اقتصاد مقاومتی همانطور که مقام معظم رهبری فرموده اند محدود به زمان و موقیعتی نیست، بلکه سیاست دائمی است، ضمن آنکه سیاست های کلی اقتصاد مقاومتی سیاست های یکباره و به کلی متفاوت از قبل نیست.
مرادی پناه گفت: برنامه جامع اقتصاد مقاومتی از سال گذشته آغاز شده و لذا این برنامه در پی نامگذاری سال جدید اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل باید با جدیت بیشتری توسط همه دستگاههای اجرائی دنبال شود.
وی تصریح کرد: رشد پایدار و بدون آسیب پذیر از تکانه ها و مخاطره های اقتصادی بیرونی از اهداف اصلی اقتصاد مقاومتی است و به این دلیل باید تلاش کنیم آسیب های ناشی از وابستگی به نفت و همچنین آسیب پذیری در مقابل تحریم های احتمالی و ظالمانه و موارد مشابه در امان بماند.
 بسیج متعلق به همه ملت ایران است

بسیج متعلق به همه ملت ایران است


فرماندار تویسرکان

بسیج متعلق به همه ملت ایران است

فرماندار تویسرکان گفت: بسیج یک مکتب برآمده از دل انقلاب اسلامی و متعلق به همه ملت ایران است.

به گزارش ایرنا حبیب مومیوند در نسشت هماهنگی آیین بزرگداشت هفته بسیج در تویسرکان افزود: بسیج وابسته به یک جریان، قشر و یا سلیقه سیاسی خاص نیست بلکه متعلق به همه اقشار جامعه و مردم ایران است.
وی بیان کرد: امروز باوجود افراطی گری و تروریست و دنیایی سرشار از تلاطم و خونریزی، ایران به برکت روحیه و تفکر بسیجی از امنیت بالایی برخوردار است.
مومیوند با تاکید بر اینکه اکنون خشونت و تروریسم دامن حامیان خود در قلب اروپا را نیز گرفته است خاطرنشان کرد: کشتار انسانهای بی گناه در هر کشور و منطقه ای از دنیا محکوم است اما برخی دولت های غربی سیاست حمایت از ترورسیم را ادامه می دهند.
وی تصریح کرد: در شرایط کنونی برای توسعه فزاینده و همه جانبه کشور در بخش های مختلف به ترویج و تقویت فرهنگ بسیج و روحیه جهادی به ویژه در میان مسئولان نیاز داریم.
فرماندار تویسرکان از همه دستگاه های اجرایی خواست تا از ظرفیت های خود در برگزاری هر چه با شکوهتر هفته بسیج در شهرستان استفاده کنند.
فرمانده سپاه ناحیه تویسرکان نیز در این نشست گفت: تفکر و اندیشه بسیجی مهمتر از نهاد و تشکیلات این بخش است که در هر عرصه ای جلوه گر شده آثار درخشان و ماندگاری را به جا گذاشته است.
سرهنگ سعید سعیدی افزود: همه مردم ایران به دلیل برخورداری از اندیشه و روحیه بسیجی در هنگام بحران و توطئه بیگانگان تمام قد و مقتدرانه در دفاع از آرمان های خود متحد می شوند.
وی برگزاری همایش پیاده روی عمومی، تجمع بزرگ بسیجیان شهرستان، برپایی یادواره شهدا و یادواره سردار شهید همدانی و دیدار با امام جمعه را از مهمترین برنامه های هفته بسیج در شهرستان تویسرکان عنوان کرد.
تویسرکان یکی از شهرستان های استان همدان در 90 کیلومتری شهر همدان است.13 آبان تجلی مقاومت ملت ایران در برابر استکبار است

13 آبان تجلی مقاومت ملت ایران در برابر استکبار است


فرماندار تویسرکان

13 آبان تجلی مقاومت ملت ایران در برابر استکبار است

فرماندار تویسرکان گفت: 13 آبان نه فقط روز دانش آموز بلکه تجلی گاه مقاومت الهی ملت ایران در برابر استکبار جهانی است.

به گزارش ایرنا حبیب مومیوند در نشست هماهنگی برگزاری آیین 13 آبان در تویسرکان افزود: محوریت مردم یکی از بزرگترین ویژگیهای انقلاب اسلامی از دوره شکل گیری تا دوره پیروزی و پس از آن است که در هر برهه ای از زمان به مناسبت های مختلف متجلی شده است.
وی بیان کرد: استکبار ستیزی یکی از مولفه های اعتقادی در آموزه های اسلامی است که پشت کردن به آن به معنای تضعیف و تخریب استقلال کشور و دامن زدن به وابستگی و سقوط جامعه است.
مومیوند خواستار حضور پویا و حداکثری همه مردم در تظاهرات تاریخی روز 13 آبان در تویسرکان شد و خاطرنشان کرد: مردم خود را صاحبان اصلی انقلاب می دانند و در راه دفاع از آن به هیچ قدرتی باج نمی دهند.
وی اظهار کرد: حضور پر شور مردم در این گونه صحنه های انقلابی موجب تقویت روحیه آرمان خواهی و هدفگذاری الهی در لایه های مختلف جامعه می شود.
فرماندار تویسرکان تاکید کرد: روحیه اصیل انقلابی که بر پایه اعتقادات و اصول ریشه دار دینی و اسلامی پایدار است باید با استفاده از راهکارهای خلاقانه و جذاب به نسل های کنونی انقلاب منتقل شود تا شاهد استمرار استقلال و اقتدار کشور باشیم.
تویسرکان یکی از شهرستان های استان همدان واقع در 90 کیلومتری شهر همدان است.ملت ایران هیچگاه از استکبار ستیزی دست برنمی دارد

ملت ایران هیچگاه از استکبار ستیزی دست برنمی دارد


امام جمعه ملایر

ملت ایران هیچگاه از استکبار ستیزی دست برنمی دارد

امام جمعه ملایر گفت: ملت آزاده ایران اسلامی هیچگاه از استکبار ستیزی دست برنمی دارد و هیچگاه در پیروی از امام راحل(ره) و رهبر خود از پای نخواهد نشست.

به گزارش ایرنا حجت الاسلام سید رضا فاضلیان در خطبه های عبادی و سیاسی این هفته ملایر در مسجد جامع این شهر افزود: دشمنی استکبار با ایران هیچگاه تمام شدنی نیست و آمریکا و رژیم اسراییل در هر فرصتی در صدد ضربه زدن به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران هستند.
وی خواستار مراقبت از نفوذ فرهنگی، اقتصادی و سیاسی آمریکا شد و اظهار کرد: ما همواره به دشمنی آمریکا با ایران باور داریم و بیانات و رهنمودهای مقام معظم رهبری برای ما ملاک عمل است و جمهوری اسلامی همیشه ضد سلطه و استکبار بوده و هست و از این هدف عقب نشینی نمی کند.
وی با اشاره به سالروز شهادت محمدحسین فهمیده، روز تبعید امام راحل(ره) از ترکیه و روز تسخیر لانه جاسوسی آمریکا بیان کرد: امام راحل(ره) فرمود در آن روزی که لانه جاسوسی آمریکا تسخیر شد، آمریکا هیچ وقت تا این حد تحقیر نشده بود و به اندازه چنین روزی خوار نشده بود.
حجت الاسلام فاضلیان رشد و کمال و استحکام ملت ایران در جاده ولایت را از دستاوردهای مهم 13 آبان و تخسیر لانه جاسوسی دانست و افزود: سقوط دولت موقت و اینکه آمریکا فهمید ملت ایران با تمام ترفندها و دسیسه ها باز هم با استکبار می جنگد، از دیگر دستاوردهای 13 آبان است.
وی اظهار کرد: تسخیر لانه جاسوسی به دست دانش آموزان و دانشجویان پیرو خط امام(ره) در دنیا بی نظیر و یا کم نظیر است و تا این حد که دولت و ملت بر خواسته های آمریکا مسلط شدند، نشان از این داشت که دانش آموزان و دانشجویان به امر خدا حرکت کردند و در مسیر ولایت بودند.
خطیب جمعه ملایر ابراز کرد: وقتی خداوند می بیند ما راست می گوییم و استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی را به پا داشته ایم، کمک های خود را بر ما نازل کرده و دشمنان را خوار و ذلیل می کند.
حجت الاسلام فاضلیان با تقدیر از عزاداری مردم ملایر در ایام سوگواری سرور و سالار شهیدان در دهه اول محرم گفت: اگر اباعبدالله الحسین(ع) با یزید بیعت می کرد، امروز اسمی از اسلام نبود و اینگونه مردم عاشقانه برای امام حسین(ع) و یاران باوفایش اشک نمی ریختند.
وی با بیان اینکه عزاداری برای اباعبدالله الحسین(ع) نباید مختص به دهه اول محرم باشد، اضافه کرد: امروز اقدامات خصمانه و دور از انسانیت آل سعود ضربه های محکم بر پیکره آنها است و با هر اشتباهی نابودی آنها نزدیک تر می شود.
شهرستان ملایر با دارا بودن جمعیتی بالغ بر 300 هزار نفر در 75 کیلومتری شهر همدان واقع شده است.ملت ایران خواستار حفظ دستاوردهای دانش هسته ای است

ملت ایران خواستار حفظ دستاوردهای دانش هسته ای است


امام جمعه موقت ملایر

ملت ایران خواستار حفظ دستاوردهای دانش هسته ای است

امام جمعه موقت ملایر گفت: ملت ایران خواستار حفظ دستاوردهای هسته ای است و این دستاوردها باید در حد نیازهای کشور حفظ و تقویت شود.

به گزارش ایرنا حجت الاسلام سید حسن فاضلیان در مصلی حضرت ابوالفضل(ع) این شهر افزود: رسیدن به یک توافق خوب، منطقی و مثبت باید شرایط و اصول گزاره برگ ملی هسته ای را داشته باشد.
وی اظهار کرد: در جریان توافقات و مذاکرات هسته ای، بایستی تمام تحریم ها یکجا برداشته شود و حالت تعلیق نداشته باشد و همچنین مانعی بر دستاوردهای علمی و هسته ای وجود نداشته باشد.
وی با بیان اینکه نباید گول لبخندهای آمریکا را خورد، افزود: هیچ نظارتی از سوی 1+5 فارغ از عرف بین المللی برای ملت ما پذیرفته نیست و اعمال نظارت بر روی مناطق نظامی و امنیتی را نمی پذیریم.
حجت الاسلام فاضلیان همچنین با اشاره به سالروز شهادت شهید دکتر مصطفی چمران در 31 خردادماه و روز بسیج اساتید افزود: دکتر چمران یک انسان موفق بود که مراتب علمی، جهادی و عرفانی رتبه عظیمی را کسب کرد.
خطیب جمعه ملایر شهید چمران را اسوه پاکی و اخلاص و شجاعت دانست و گفت: زمانیکه وی از سوی مردم تهران به نمایندگی انتخاب شد، گفت خدایا به من توفیق بده که حق خود را به مردم ادا کنم، همان چیزی که امروز نمایندگان مجلس باید در راس امور خود قرار دهند.
حجت الاسلام فاضلیان ادامه داد: امروز مسایلی چون ازدواج، بیکاری و مشکلات اقتصادی جزء مواردی هستند که مردم و جوانان با آنها درگیرند و نمایندگان باید با الگو گرفتن از شهدایی چون دکتر چمران برای حل مشکلات مردم تلاش کنند.
وی با بیان اینکه شهید چمران یکی از افراد اثرگذار در جامعه بود و هیچگاه به مسایل مادی توجهی نداشت، اظهار کرد: بر این اساس اساتید دانشگاهها و مراکز علمی ما باید خط فکری دکتر چمران را دنبال کرده و از سیره و روش وی الگو بگیرند.
شهرستان ملایر با دارا بودن جمعیتی بالغ بر 300 هزار نفر در 75 کیلومتری شهر همدان واقع شده است.صداقت رمز پیروزی ایران در تمامی عرصه ها است

صداقت رمز پیروزی ایران در تمامی عرصه ها است


امام جمعه نهاوند

صداقت رمز پیروزی ایران در تمامی عرصه ها است

امام جمعه نهاوند گفت: صداقت و اخلاص رمز پیروزی انقلاب اسلامی ایران در تمامی عرصه ها است و این دو عامل همراه با وحدت و یکدلی موجب موفقیت ملت ایران در دوران دفاع مقدس و در مقابله با تحریم ها شده است.

به گزارش ایرنا حجت الاسلام عباسعلی مغیثی نیا در یادواره شهدای گمنام و 15 شهید جاویدالاثر شهرستان ملایر به مناسبت حماسه سوم خرداد در آستان مقدس امامزاده عبدالله(ع) این شهر افزود: اگر امروز به آنچه که وظیفه داریم، صادقانه عمل کنیم و نتیجه را به اراده خداوند بگذاریم، به طور حتم انقلاب ماندنی خواهد بود.
وی اظهار داشت: با توجه به اینکه ایران از نظر تجهیزات نظامی و اقتدار بسیار قدرتمندتر از گذشته است، اما آنچه ما را محکم و استوار و مقتدر نگه داشته، ایمان، اخلاص و ولایت مداری است.
وی فتح خرمشهر را نقطه عطفی در تاریخ دفاع مقدس ایران برشمرد و افزود: دو عامل امدادهای غیبی و صداقت و اخلاص رمز پیروزی در عملیات بیت المقدس بود و اینکه امام راحل(ره) فرمود خرمشهر را خدا آزاد کرد، به دلیل این امر بود که رزمندگان دچار غرور نشوند.
حجت الاسلام مغیثی نیا با بیان اینکه امدادهای غیبی همواره در طول انقلاب اسلامی ما را یاری کرده است بیان داشت: این امر مهم می تواند برای ما سرنوشت ساز باشد در حالیکه اگر مسیر دیگری را برگزیده و تنها برای مصالح و منافع شخصی خود کار کنیم، امدادهای غیبی دیگر ما را یاری نخواهد کرد.
وی با تبریک فرا رسیدن اعیاد شعبانیه گفت: مقارن شدن سوم خرداد با ولادت با سعادت امام سجاد(ع) که نماد مقاومت و استقامت است نشان دهنده این امر است که خداوند در هر زمانی اطاعت از امر خدا، پیامبران، ائمه معصومین(ع) و ولی فقیه در زمان غیبت را برای ما واجب کرده است.
امام جمعه نهاوند اظهار کرد: هم اکنون نیز راه رسیدن به سعادت برای ما مهیا است، اما این راه بستگی به خواست و اراده انسان ها دارد.
معاون سیاسی و اجتماعی فرمانداری ویژه ملایر نیز بیان داشت: مقام معظم رهبری بارها در سخنان خود دو موضوع بصیرت و شناخت را مورد تاکید قرار داده اند که در این راستا برای حفظ نظام باید تلاش کرده و وحدتی که همواره مد نظر رهبری است باید همچنان حفظ شود.
محمدقاسم عبدلی بر لزوم اطاعت از ولایت فقیه تاکید کرد و افزود: از زمان صدر اسلام تاکنون هر ملتی که از خط رهبر خارج شد، با شکست مواجه شدند همانگونه در طول پیروزی انقلاب، افراد و گروه هایی از خط ولایت جدا شده و در این مسیر به بن بست رسیده اند.
وی ادامه داد: تمامی فتنه ها و دسیسه ها از سوی استکبار جهانی بر می خیزد و با تمام توان نظامی و سیاست مداری که امروز دنیا را مدیریت می کنند، این فتنه ها امروز متوجه جهان اسلام است.
عبدلی با بیان اینکه ملت ایران همواره با این دسیسه ها آشنا است اذعان داشت: نیاز است برای دوری از سیاه چاله های دشمن، گرداب ها و رسیدن به موفقیت به حبل المتین الهی و وحدت چنگ زده و هر کدام از ما در هر پست و مقامی به اندازه درک و فهممان در این مسیر تلاش کنیم.
وی با تاکید بر اینکه نسل امروز ما زمان جنگ و دفاع مقدس و شهدا را ندیده اند گفت: باید برای حضور جوانان در یادواره های شهدا و برگزاری اینگونه برنامه های آموزشی و معنوی سرمایه گذاری کنیم.
شهرستان ملایر یک هزارو 100 شهید والا مقام را تقدیم انقلاب کرده و با دارا بودن جمعیتی بالغ بر 300 هزار نفر در 75 کیلومتری شهر همدان واقع شده است.مذاکره در سایه تهدید معنا ندارد

مذاکره در سایه تهدید معنا ندارد


امام جمعه نهاوند

مذاکره در سایه تهدید معنا ندارد

امام جمعه نهاوند با بیان اینکه مذاکره در سایه تهدید معنا ندارد، گفت: آمریکا در روند مذاکرات هسته ای به دنبال تحقق منافع خویش است و حق و حقوق ملت ایران را نمی بیند.

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام عباسعلی مغیثی در خطبه های عبادی سیاسی نماز جمعه نهاوند در مصلی بزرگ امام خمینی(ره) اظهار داشت: سیاست آمریکایی ها و غربی ها اینست که در عرصه بین المللی از این مذاکرات به عنوان یک برتری سیاسی و نظامی علیه جمهوری اسلامی بهره برداری کنند و سلطه خود را بر کشور و انقلاب اسلامی نشان دهند.

حجت الاسلام مغیثی  با بیان این موضوع که اخیرا یکی از مقامات رسمی آمریکا اعلام کرده اگر در مذاکرات هسته ای با ایران هم به توافق برسیم موضوع و مسائل دیگری هست که باید ایران آنها را کنار گذاشته و یا کنترل کند، گفت: نباید در مقابل دشمن کوتاه و یا عقب نشینی کرد چون اگر این کار را انجام دهیم آنها با گستاخی بیشتری جلومی آیند.

وی ادامه داد: آمریکا و متحدانش تجزیه کشورهای مسلمان از جمله عراق، سوریه و یمن را در دستور کار قرار دارند تا از این طریق مسلمانان را تضعیف و برای همیشه زیر سلطه خود نگه دارند و هم نفوذ و قدرت اسرائیل را در منطقه افزایش دهند.

امام جمعه شهر نهاوند عنوان کرد: آمریکایی ها نقشه تجزیه عراق را رسما اعلام کردند و برای یمن و سوریه هم برنامه دارند اما ما مطمئنیم مردم این کشورها با وحدت و مقاومت، دشمنان را در اجرای نقشه های پلید خود ناکام می کنند.

حجت الاسلام عباسعلی مغیثی بیان داشت: امروز هواپیماهای رژیم فاسد صعودی بدون هیچ گونه مزاحمتی به کشور یمن تجاوز و مراکز مسکونی و روستایی این کشور را هدف قرار می دهند بدون اینکه ارتش یمن توان مقابله با آنها را داشته باشد.

حجت الاسلام مغیثی افزود: تاکنون بیش از ۱۰ هزار نفر در یمن کشته و به شهادت رسیده و بیش از هشت هزار خانه ویران شده و زنان و کودکان و سالخوردگان قتل و عام شده و این کشور محاصره غذایی و دارویی شده اما هیچ صدای اعتراضی در جهان بلند نمی شود.

وی اظهار داشت: آمریکایی ها و کشورهای غربی با کمال وقاحت از جنایات وحشیانه عربستان در یمن حمایت می کنند چون هدف آنها نابودی و تضعیف مسلمان جهان است.

امام جمعه نهاوند با ابراز گلایه مندی و اعتراض به روند عملکرد سازمانی جهانی صلیب سرخ و هلال احمر جهانی گفت: اینها یک سازمان جهانی برای کمک به افراد ستمدیده و مظلوم هستند که باید بدون توجه به مسائل سیاسی به وظایف خود عمل کنند اما متاسفانه در جنگ یمن نه تنها کمکی نمی کنند حتی جرات انتشار یک بیانیه هم ندارند.

حجت الاسلام عباسعلی مغیثی در قسمت دیگری از خطبه های نماز جمعه نهاوند فساد اقتصادی را ظلم به ملت ایران دانست و گفت: مبارزه با فساد باید قاطع و جدی باشد.

حجت الاسلام مغیثی عنوان کرد: اگر حکومت اسلامی باشد اما به مردم ظلم شود این حکومت باقی نخواهد ماند چون اگر جلوی ظلم به ملت گرفته نشود ملت از نظام و انقلاب و دولت دلسرد می شوند.

وی خواستار استفاده دولت و مردم از کالاها و تولیدات داخلی شد و افزود: خرید کالاهای خارجی و لوکس ضربه زدن به اقتصاد و تولید داخلی است و این همان برنامه ای است که دشمنان بر اجرای آن تاکید دارند.

درپایان نماز جمعه شهر نهاوند مردم انقلابی و مومن شهر نهاوند در حمایت از مردم مسلمان و مظلوم کشور یمن و محکومیت حملات عربستان سعودی به این کشور از مصلی نماز جمعه تا چهار راه معلم راهپیمایی کردند.

مردم ولایتمدار  شهر نهاوند در این راهپیمایی با شعارهای مرگ بر آمریکا، مرگ بر اسراییل و مرگ بر آل سعود خائن ضمن محکومیت حمله نظامی عربستان به یمن و حمایت آمریکا و رژیم صهیونیستی و دیگر کشورهای اروپایی و غربی از جنایات رژیم فاسد آل سعود خواستار قطع حملات وحشیانه عربستان و قطع نسل کشي و قتل عام عمومي مسلمانان بي دفاع و بي گناه يمن، توسط ارتش سفاک و مزدور رژيم آل سعود شدند و اعلام کردند از مقاومت مجاهدانه و جانانه مردم مظلوم يمن حمايت همه جانبه خواهندکرد.

نمازگزاران نهاوند در پایان با قرائت قطعنامه هفت ماده ای تجاوز آل سعود به یمن را تلاش آمریکا و وابستگانش برای ادامه بقای حیات ننگین رژیم صهیونیستی در منطقه دانستند و آن را محکوم کردند.دشمن پس از ناامیدی از تحریم ها برای معتاد کردن جوانان برنامه ریزی کرد

دشمن پس از ناامیدی از تحریم ها برای معتاد کردن جوانان برنامه ریزی کرد


استاندارهمدان

دشمن پس از ناامیدی از تحریم ها برای معتاد کردن جوانان برنامه ریزی کرد

استاندارهمدان گفت : دشمنان نظام اسلامی پس از ناامیدی از اعمال تحریم یکجانبه و جنگ نظامی علیه ملت ایران به سمت برنامه ریزی برای گرفتار کردن جوانان در دام اعتیاد پیش رفتند.

محمد ناصر نیکبخت در شورای همانگی مبارزه با مواد مخدر استان همدان بیان کرد: کشورهای جهان در زمینه حقوق هسته ای صحبت های منطبق با منطق و عقلانیت ایران را پذیرفتند و آنان به صراحت به بی اثر بودن تحریم ها و گزینه های روی میز اذعان کردند.
استاندار همدان اضافه کرد: کشورهای جهان پذیرفتند که ایران را نمی توان با جنگ نظامی مطیع خود کرد همچنین با تحریم های اقتصادی نیز نمی توان ایران را زمین گیر کرد.
وی تاکید کرد : نارضایتی و عصبانیت سران رژیم جعلی صهیونیست از روند و نتیجه مذاکرات هسته ای نشان از عقلانیت ملت ایران است و این یک توفیق بزرگ برای کشورمان به شمار می رود.
وی گفت: بی اثر بودن جنگ نظامی و تحریم ها علیه ملت ایران دشمن را بر آن داشت تا با حربه دیگری برای تقابل با این ملت بپا خیزد که نمونه آن گرفتار کردن جوانان در گرداب اعتیاد به مواد مخدر است.
استاندار همدان بیان کرد: بر همین اساس مبارزه در این میدان بسیار ارزشمند بوده و باید به لحاظ علمی و عملی مقتدرانه با ورود به عرصه نبرد با دشمن از آلوده شدن جوانان به اعتیاد جلوگیری کرد.
نیکبخت با ذکر مقدم بودن پیشگیری بر درمان افزود: ریشه و عامل اصلی گرفتاری جوانان در منجلاب اعتیاد بیکاری و نبود فرصت شغلی است و بی توجهی به این مولفه حتی منجر به بازگشت معتادان بهبود یافته به سمت مصرف مواد افیونی می شود.
وی از مسوولان کمیته درمان خواست: با تشکیل یک کمیته ویژه وضعیت اشتغال معتادان بهبود یافته را رصد کرده و در صورت نداشتن کار از توان آنها در بخش خدماتی استفاده شود.
وی بیان کرد: یکی از مهمترین تجلی گاه های پیام نوروزی رهبری فرزانه انقلاب مبنی بر همدلی و همزبانی دولت و ملت ، مبارزه قاطع و بی امان با تهیه و توزیع کنندگان مواد مخدر است.
وی بیان کرد: پیام نوروزی مقام معظم رهبری یک استراتژی و یک نقشه راه برای توسعه و تعالی کشور است و لازمه تحقق این پیام جلب اعتماد مردم با تلاش برای رفع کاستی های آنان است.
حدود 200 کیلوگرم مواد مخدر از ابتدای سالجاری تاکنون در استان همدان کشف شده است.محتوا با برچسب ملت ایران.

هیچ نتیجه ای وجود ندارد