جهش تولید | جمعه، ۱۳ تیر ۱۳۹۹

نمایش محتوای تولیدویژه

 

 

محتوا با برچسب نماز جمعه.

قدر نماز

قدر نماز


دانلود

بیانات مقام معظم رهبری در مورد نمازتناوب در نماز

تناوب در نماز


دانلود

بیانات مقام معظم رهبری در مورد نمازنماز جمعه شهرستان

نماز جمعه شهرستان


این برنامه در 52 قسمت 30 دقیقه ای در راستای به تصویر کشیدن  نماز جمعه شهرستانهای استان همدان ،ارائه تصاویر ناب از تقرب معنوی مردم استان ، نمایش اتفاقات فرهنگی و مذهبی مردم در نماز جمعه و ارائه آثار و برکات نماز جمعه ،و بااهداف توصیه به تقوا، آگاه کردن مردم از جریان های سیاسی و توطئه های دشمنان، و اوضاع دنیای اسلام ،جلب همكاری برای حل مشكلات عمومی  تولید و تقدیم مردم استان می شود .

Loading the player...
سال تولید: 1396
عوامل تولید:

تهیه شده در صدا و سیمای مرکز همدان انتخابات ، فرصتی دوباره برای اتحاد

انتخابات ، فرصتی دوباره برای اتحاد


نماینده ولی فقیه در استان

انتخابات ، فرصتی دوباره برای اتحاد

نماینده ولی فقیه در استان ، انتخابات 29 اردیبهشت را فرصتی دوباره برای اتحاد دانست .

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز همدان، آیت الله محمدی در خطبه های این هفته آیین سیاسی عبادی جمعه گفت: پیروان  راستین مسلک نبوی تلاش میکنند تا این انتخابات وحدت آفرین باشد .

وی با انتقاد از برخی گروههای سیاسی ، توهین و سیاه نمایی نامزدها را روش نامطلوبی برای جلب آرا توصیف کرد وگفت:  افترا و سیاه نمایی دیگر نامزدها ، به چهره ایران اسلامی در مجامع بین المللی لطمه وارد میکند.

نماینده ولی فقیه در استان توصیه کرد همه نامزدها اخلاق را در این رقابت ملی پیشه کنند تا نتیجه انتخابات ، همانی باشد که شایسته نظام اسلامی است .

خطیب جمعه همدان به مردم هم توصیه کرد : کسانی که تایید صلاحیت شده اند مورد اعتماد نظام هستند بنابراین افرادی را انتخاب کنند  که اصلح هستند  .نماز جمعه همدان

نماز جمعه همدان


نماینده ولی فقیه در استان

نماز جمعه همدان
نماینده ولی فقیه در استان گفت : مسئولیت در نظام جمهوری اسلامی بسیار سنگین است و نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری  و شوراهای اسلامی شهر و روستا باید توانایی انجام این مسئولیت را در راه خدمت به مردم داشته باشند . 
آیت اله محمدی در خطبه های امروز با اشاره به نام نویسی تعداد زیادی از هموطنان در 2 انتخابات پیش رو افزود : معیارها و شرایط مشخصی برای نامزدی در انتخابات در نظر گرفته شود تا هر کسی وارد این عرصه ها نشود.
خطیب جمعه همدان در بخش دیگری از خطبه ها با اشاره به وضع تحریمهای جدید آمریکا بر ضد ایران گفت : اگرچه کشور ما توانمندیهای زیادی در موضوع هسته ای و قدرت نظامی دارد اما دشمنان امکانات بیشتری در این زمینه دارند و علت ترس آنها از جمهوری اسلامی مکتب به حق اسلامی ماست .
وی همچنین با اشاره به در پیش بودن 29 فروردین روز ارتش جمهوری اسلامی خاطر نشان کرد ارتش امروز ما الهی ولایت مدار و مقتدر است و مردم باید قدرشناس تامین امنیت توسط نیروهای مسلح کشور باشند. وی همچنین شرکت جمع زیادی از مردم در مراسم معنوی اعتکاف امسال را مایه خیر و برکت فراوان دانست.


امام جمعه همدان : انتخاب اصلح مهمترین وظیفه انتخاباتی

امام جمعه همدان : انتخاب اصلح مهمترین وظیفه انتخاباتی


نماینده ولی فقیه در استان همدان

امام جمعه همدان : انتخاب اصلح مهمترین وظیفه انتخاباتی

امام جمعه همدان : انتخاب اصلح مهمترین وظیفه انتخاباتی

 نماینده ولی فقیه در استان همدان انتخابات را امر جامعی دانست که همه مردم این تکلیف سنگین الهی را بر دوش خود حس می کنند . به گزارش خبرگزاری صدا و سیما ، آیت الله غیاث الدین طه محمدی در جمع نمازگزاران جمعه همدان با تشریح شرایط و تحولات حاکم بر جهان اسلام و ضرورت همبستگی بیشتر ملت در جهت مقابله با توطئه های مختلف دشمنان گفت : حضور گسترده و حماسی مردم در انتخابات یک تکلیف همگانی است . وی همچنین انتخاب فرد یا افراد شایسته با توجه به تاکید دین مقدس اسلام مبنی بر شایسته سالاری را وظیفه مهمتر مردم و برخورداری از عقل ، ، ایمان ، تقوا ، تعهد و ولایتمداری را از جمله ویژگی های فرد اصلح برشمرد. امام جمعه همدان با محکوم کردن حمله شیمیایی تروریست ها در حلب و تلاش آمریکا ، انگلیس و رژیم صهیونیستی برای منتصب کردن این اقدام جنایتکارانه به ارتش سوریه هم گفت : کشورهای حامی ترورریست های تکفیری این سلاحها را در اختیار آنان قرار می دهند. آیت الله محمدی اظهارات مداخله جویانه وزیر خارجه انگلیس در مورد ایران را محکوم و تصریح کرد این شخص برای دلخوشی کشورهای عربی ، طرح شکست خورده ایران هراسی را محور سخنان خود قرار داده است . وی آمریکا را دشمن اصلی نظام اسلامی و غیر قابل اعتماد دانست و گفت : آمریکا در موضوع برجام غیرقابل اعتماد بودن خود را برای بار چندم به اثبات رساند . امام جمعه همدان در پایان گفت : آمریکا در موضع حمله به یمن ، حمایت از عربستان سعودی ، کشتن کودکان مظلوم و بی دفاع یمنی و غارت اموال کشورهای مسلمان چهره ای ضد انسانی از خود برجای گذاشته است.نماز جمعه همدان

نماز جمعه همدان


نماینده ولی فقیه

نماز جمعه همدان
نماز جمعه همدان
 

نماینده ولی فقیه در خطبه های نماز جمعه  همدان گفت : تروریست های اصلی در جهان اسرائیل و امریکاست .
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما در همدان آیت الله محمدی با اشاره به اقدامات و حشیانه داعش در عراق و سوریه گفت : این اقدامات با حمایت اسرائیل انجام می شود .
امام جمعه همدان با اشاره به فرارسیدن عید نوروز خاطر نشان کرد : کسی که برای رضای خدا به محرومان و مستمندان کمک کند چندین برابرش را از خداوند متعال دریافت می کند .
اقای عارف مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران هم در سخنانی قبل از خطبه ها بمناسبت 22 اسفند روز بزرگداشت شهداء گفت : از 225 هزار شهید کشور 8 هزار شهید از استان همدان است .
وی با اشاره به اینکه بیش از 570 هزار نفر در کشور جانباز و بیش از 43 هزار نفر آزاده هستند افزود : سالانه به همت مردم بیش از پانصد یادواره شهداء در استان برگزار می شود .نمازجمعه همدان

نمازجمعه همدان


نماینده ولی فقیه دراستان وامام جمعه همدان

نمازجمعه همدان

نمازجمعه همدان

 نماینده ولی فقیه دراستان وامام جمعه همدان در خطبه های نماز جمعه امروز گفت . هرکس به اندازه ی استطاعت خود باید در فاطمه شناسی تلاش کند تا مورد شفاعت ایشان قرار گیرد. به گزارش خبرگزاری صداوسیما/آیت الله محمدی در بخش دیگری از سخنانش با گرامی داشت هفته منابع طبیعی و نیکوکاری گفت اگرجمعیت استان هرکدام یک درخت بکاریم همه جا سرسبز و از گسترش کویر به سمت استان جلوگیری می شود . خطیب جمعه همدان همچنین براستفاده از تولیدات داخلی تاکید کرد وافزود اگراجناس خارجی را تحریم کنیم به اقتصاد و اشتغال کشور کمک کرده ایم.محکومیت جنایت های رژیم اسراییل

محکومیت جنایت های رژیم اسراییل


امام جمعه ملایر

محکومیت جنایت های رژیم اسراییل

امام جمعه ملایر گفت: طبق تاکیدات رهبر معظم انقلاب، تکلیف و مسئولیت ما در حمایت از انتفاضه فلسطین تا پیروزی نهایی در مقابل رژیم جعلی صهیونیسم، روشن، شفاف و صریح است.

به گزارش ایرنا حجت الاسلام محمدباقر برقراری در خطبه های عبادی و سیاسی نماز جمعه ملایر در مسجد جامع این شهر اظهار کرد: رهبر معظم انقلاب در بیانات خود در اجلاسیه انتفاضه سوم فلسطین در تهران، تاکید کردند همه نسبت به قبله اول مسلمانان مکلف هستیم.
وی افزود: مردم فلسطین بیش از 60 سال مقابل جنایت های رژیم اسراییل، این غده سرطانی ایستاده اند و اجازه ندادند آنها به اهداف و نقشه های شوم خود دست پیدا کنند.
حجت الاسلام برقراری بیان کرد: ما نه تنها به مردم فلسطین بلکه نسبت به تمام مظلومان جهان مسئولیت داریم و فرموده های رهبر معظم انقلاب در این زمینه برای ما درس تربیت است.
وی ادامه داد: به طور قطع این مبارزه، مقاومت و حمایت از مردم فلسطین نتیجه بخش خواهد بود و در آینده ای نه چندان دور نتیجه این پیروزی را خواهیم دید.
خطیب جمعه ملایر همچنین به تذکرهای رهبر معظم انقلاب درباره وضعیت مردم خوزستان اشاره و اظهار کرد: مردم خوزستان مدتهاست که درگیر ریزگردها و به دنبال آن قطعی آب، برق و گاز هستند که طبق تاکیدات رهبری مسئولان باید برای رفع مشکلات آنان همت کنند.
حجت الاسلام برقراری افزود: رئیس جمهوری نیز در روزهای گذشته از نزدیک در جریان مشکلات و وضعیت مردم این استان قرار گرفت و قول پیگیری های لازم را در این راستا داد.
وی با اشاره به سفر معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان حفاظت محیط زیست کشور به استان همدان و شهرستان ملایر و اعلام حمایت تعدادی از دانشجویان از مردم خوزستان در این مراسم گفت: دکتر ابتکار بسیار محترمانه و در کمال ادب و آرامش پاسخ دانشجویان مومن و انقلابی را داد، اما برخی مسئولان شهرستان این حضور دانشجویان را برنتابیدند.
شهرستان ملایر با دارا بودن جمعیتی بالغ بر 300 هزار نفر در 75 کیلومتری شهر همدان واقع شده است.فلسطین مساله اول جهان اسلام

فلسطین مساله اول جهان اسلام


امام جمعه نهاوند

فلسطین مساله اول جهان اسلام

امام جمعه نهاوند گفت: همانگونه که امام راحل فرمودند امروز فلسطین مساله اول جهان اسلام است و انقلاب اسلامی ایران حمایت و دفاع از مردم مظلوم فلسطین را جزء آرمانهای خود میداند.

به گزارش ایرنا حجت الاسلام عباسعلی مغیثی نیا در خطبه های این هفته نماز عبادی سیاسی جمعه شهر نهاوند افزود: رژیم صهیونیستی با ظلم و زور مردمی را از وطن اصلی خود بیرون ساخته و در اردوگاهها ساکن کرده که این بزرگترین ظلم برای همه مسلمانان به حساب می آید .
وی افزود: علاوه بر این این رژیم کودک کش هر چند مدت یکبار در سرزمینهای اشغالی به جنایاتی دست میزند و کودکان و زنان را به خاک و خون می کشاند.
 وی تصریح کرد: این جنایتها باعث جریحه دار شدن وجدان بشریت می شود لذا دولتهای اسلامی مسلمانان نباید در برابر این جنایات ساکت نشسته و نظاره گر وضعیت موجود باشند.
وی سکوت و همراهی برخی از دول مرتجع منطقه در همراهی با رژیم صهیونیستی را نمونه بارز نفاق در دنیای اسلام عنوان کرد.
امام جمعه نهاوند افزود: حکومت آل سعود در همراهی با رژیم اشغالگر قدس مسلمانان را تضعیف نموده و با بوجود آوردن داعش به دنبال آن است که بین کشورهای اسلامی تفرقه ایجاد نماید تا از این طریق امنیت حاکمان اسرائیل تامین شود .راهپیمایی روز 22 بهمن جواب دندان شکنی به همه دشمنان ایران

راهپیمایی روز 22 بهمن جواب دندان شکنی به همه دشمنان ایران


خطیب موقت نماز جمعه

راهپیمایی روز 22 بهمن جواب دندان شکنی به همه دشمنان ایران

راهپیمایی روز 22 بهمن جواب دندان شکنی به همه دشمنان ایران

راهپیمایی روز 22 بهمن جواب دندان شکنی به همه دشمنان ایران بود . به گزارش خبر گزاری صداو سیما مرکز همدان خطیب موقت نماز جمعه این هفته شهر همدان ضمن برشمردن اوضاع جهان اسلام به ویزه شرایط منطقه به گزافه گوئی برخی کشورهای هماسیه در تروریست خواند جمهوری اسلامی پرداخت وگفت این کشورها در حالی مدعی این گزافه گویی ها هستند که دستشان به خون هزاران نفز از مسلمانان مظلوم یمن عراق وسوریه الوده است حجت الاسلام سید هاشم موسوی افزود : رئیس جمهوربی تجربه امریکا هنوز از راه نرسیده تحریم ها را علیه ملت ایران بیشتر کرد وبرای جمهوری اسلامی ایران شاخ وشانه کشید که البته مردم ولایتمدار ایران در راهپیمایی روز 22 بهمن جواب دندان شکنی به وی وهمه اعوان وانصارش دادند خطیب موقت جمعه همدان ادامه داد امریکا بدلیل مشکلات سیاسی اقتصادی در حال زیر رو شدن است واینها باید فکری برای کشور خود کنند نه به فکر سلطه در جهان ودخالت در امور داخلی کشورهای دیگر کنندتاکید امام جمعه همدان بر تلاش مسولان برای رضایت مردم

تاکید امام جمعه همدان بر تلاش مسولان برای رضایت مردم


نماینده ولی فقیه در استان

تاکید امام جمعه همدان بر تلاش مسولان برای رضایت مردم

تاکید امام جمعه همدان بر تلاش مسولان برای رضایت مردم

 نماینده ولی فقیه در استان حضرت فاطمه زهرا (س) را در انجام وظایف مادری و همسری نمونه جهان بیان کرد . به گزارش خبرگزاری صدا و سیما ، آیت الله غیاث الدین طه محمدی در خطبه های نماز جمعه همدان گفت : مانند فرزندانی که ایشان تربیت کردند در هیچ تاریخ و مکانی وجود ندارد و حضرت علی (ع) درباره ایشان فرمودند : در طول زندگی مشترک هرگز همدیگر را ناراحت نکردیم . وی همچنین با اشاره به فرمایشات رهبر معظم انقلاب در دیدار با مردم آذربایجان که از حضور پرشور مردم در راهپیمایی 22 بهمن قدردانی کرد و گفت : مردم همدان با وجود بارش شدید برف در این راهپیمایی کم نظیر شرکت کردند که جای تشکر دارد خطیب نماز جمعه همدان با اشاره به فرمایشات رهبر معظم انقلاب تصریح کرد : ما مسئولین گمان نکنیم مردم گله مند نیستند ، مردم از تبعیض ها ، گرانی و رکود ، گله مندند و این ضعف ها در شان این ملت نیست. آیت ا... محمدی همچنین از طرف مردم استان از کسانی که در جریان بارش های اخیر برف در خدمات رسانی به مردم تلاش و از بروز مشکل جلوگیری کردند قدردانی کرد. ندای آدینه

ندای آدینه


خداوند در سوره مبارکه جمعه، اهل ایمان را مورد خطاب قرار داده و می فرماید: «آن هنگام که منادی نماز در روز جمعه شما را برای شرکت در نماز جمعه فرا می خواند، به نماز بشتابید.* داد و ستد را رها نمایید که شرکت در نماز جمعه برای شما بهتر است.* پیامبر اکرم (ص) به کسی که قادر به انجام حج مستحبی نبود، فرمودند:« بر تو باد شرکت در نماز جمعه، که نماز جمعه حج مساکین است. »

امیرالمومنان حضرت علی (ع) نیز فرموده اند: «من بهشت را برای شش دسته ضمانت نموده ام، یکی از آن شش گروه کسی است که در راه رفتن به نماز جمعه مرده باشد.»

امام صادق (ع) نیز در این باره می فرمایند: « کسی که شخصی را برای کاری در روز جمعه اجیر کند و مانع از رفتن او به نماز جمعه شود در گناه سلب توفیق، شریک خواهد بود.»

از آنچه در مورد اهمیت و فضیلت نماز جمعه گفتیم، چنین برمی آید که نماز جمعه یک عبادت معمولی و ساده نیست، بلکه این فریضه عبادی سیاسی از شؤون حکومت اسلامی به شمار می رود که در تربیت و سیاست گذاری بر فرد و جامعه تاثیر فراوان دارد.

نماز جمعه دارای رسالت های مهمی است در هر جمعه، نمازگزاران با شرکت در فریضه عبادی سیاسی، نماز جمعه، در تجدید بیعت با مقام عظمی ولایت و با آرمان های مقدس انقلاب اسلامی شرکت می کنند. نماز جمعه مردم را به مرکزیت نظام و محوریت امت، پیوند می زند و در هر جمعه عبادت و سیاست در هم آمیخته می شود

نمازجمعه ، از شيوه هاي زيبا و دلپذير عبادت به شمار مي رود که از سوي دين مبين اسلام به منظور تحقق آرمان هاي اجتماعي، تشريع گرديده است. نمازجمعه علاوه بر اهداف عبادي و تربيتي، رويکردي به حکمتها و مصلحتهاي اجتماعي هم چون وحدت و همدلي، تعاون و برادري، عدالت و انصاف، و صلح و همزيستي دارد.

نمازگزاران هر شهر و ديار، در زمان و مکان معيّن به هم مي پيوندند، و با حضور قلب و رعايت طهارت و نظافت، وبلکه با ظاهري آراسته و عطرآگين، صف هاي خود را استوار مي سازند و به سخنان امام جمعه گوش فرا مي دهند. سخناني که همگان را به تقوا و رستگاري فرا مي خواند، آحاد جامعه را از شرايط و وضعيت يکديگر آگاه مي سازد، ونيرو و توان آنان را جهت رفع مسائل و مشکلات جامعة اسلامي بسيج مي کند.

برنامه ندای آدینه عنوان برنامه ای است که در سیمای مرکز همدان تهیه و پخش شده و به پخش خطبه های نماز جمعه استان همدان می پردازد.

Loading the player...
سال تولید: 1394
عوامل تولید:

تهیه شده در صدا وسیمای مرکز همدان نماز جمعه همدان

نماز جمعه همدان


نماینده ولی فقیه در استان همدان

نماز جمعه همدان

نماز جمعه همدان

 نماینده ولی فقیه در استان همدان گفت : به برکت نظام جمهوری اسلامی و خونهای پاک شهدا ، انقلاب اسلامی تاثیر خود را در جهان گذاشته است . به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز همدان ، آیت الهع محمدی در خطبه های نماز جمعه همدان گفت : در سال های دفاع مقدس با وجود حمایتهای جهانیان از رژیم بعث عراق ، ایران اسلامی با رشادت های جوانان این مرز و بوم به پیروزی رسید . او با اشاره به مراسم رونمایی از چهار کتاب با موضوع جهاد و شهادت در همدان و تقریظ های رهبر معظم انقلاب به این کتابها ، ضمن قدردانی از ابراز لطف رهبر معظم انقلاب به مردم همدان ، از مردم همدان هم برای حضور پر شور در این مراسم قدردانی کرد . خطیب جمعه همدان همچنین به ساخت مصلی شهر همدان از چند سال پیش اشاره کرد و گفت : این مصلی در کشور منحصر به فرد است و برای تکمیل و بهره برداری از آن به کمکهای خیران نیاز است . آیت الهر عالمی ، نماینده ولی فقیه در وزارت جهاد کشاورزی هم پیش از خطبه ها اطاعت از فرامین رهبر معظم انقلاب را رمز موفقیت نظام در عرصه های مختلف بیان کرد .ماهواره وموشک از دستاوردهای انقلاب وجز ء افتخارات کشور

ماهواره وموشک از دستاوردهای انقلاب وجز ء افتخارات کشور


نماینده ولی فقیه در استان وامام جمعه همدان

ماهواره وموشک از دستاوردهای انقلاب وجز ء افتخارات کشور

ماهواره وموشک از دستاوردهای انقلاب وجز ء افتخارات کشور

 ماهواره وموشک از دستاوردهای انقلاب وجز ء افتخارات این کشور برای دفاع از خود است. به گزارش خبر گزاری صدا و سیما مرکز همدان ، نماینده ولی فقیه در استان وامام جمعه همدان در خطبه های نماز جمعه با تشریح دستاوردهای انقلاب در سی وهشت سال گذشته گفت خود کفایی در عرصه های نظامی ودفاعی وتقویت توان دفاعی کشور یکی از دستاورهای انقلاب است ایه لله محمدی ادامه داد یکی دیگر از دستاورهای انقلاب پشترفت در حوزهای علمی وفن اوری به ویژه در حوزه ساخت موشک های دور برد است که امروز این توان موشکی به کشور توان دفاعی واقتدار در مقابل دشمنان را هدیه کرده است نماینده ولی فقیه در استان وامام جمعه همدان ضمن تاکید بر پاسداشت جشن های انقلاب از عموم مردم خواست با حضور همه جانبه در راهپیمائی یوم الله 22 بهمن با ردیگر با ارمانهای انقلاب وامام ورهبری تجدید میثاق نمایند ایه الله محمدی در ادامه خطبه ها به موضوع گیری امریکا در مقابل ازمایش موشکی کشور هم اشاره کرد وگفت ماهواره وموشک از دستاوردهای انقلاب وجز ء افتخارات این کشور برای دفاع از خود است ایه الله محمدی ادامه داد اینکه رئییس جمهور امریکا گفته 7 کشور مسلمان حق ورود به این کشور را ندارند را یک بیان احمقانه دانست وگفت اامروز امریکا به یکی از نا امن ترین کشورها ی جهان تبدیل شده وهر روز شاهد جنایت قتل وغارت وادم کشی در این کشور توسط اتباع همین کشور هستیم نماینده ولی فقیه در استان وامام جمعه همدان در ادامه با اشاره به تقریظ رهبر انقلاب بر سه کتاب منتشر شده توسط فرزندان واهالی قلم استان گفت: ویژه برنامه ای روز چهار شنبه در حسینه امام خمینی به همین مناسبت برگزار می شود که انتظار میرود همه مردم در این برنامه حضور داشته باشند.نماز جمعه شهرستان

نماز جمعه شهرستان


این برنامه در 52 قسمت 30 دقیقه ای در راستای به تصویر کشیدن  نماز جمعه شهرستانهای استان همدان ،ارائه تصاویر ناب از تقرب معنوی مردم استان ، نمایش اتفاقات فرهنگی و مذهبی مردم در نماز جمعه و ارائه آثار و برکات نماز جمعه ،و بااهداف توصیه به تقوا، آگاه کردن مردم از جریان های سیاسی و توطئه های دشمنان، و اوضاع دنیای اسلام ،جلب همكاری برای حل مشكلات عمومی  تولید و تقدیم مردم استان می شود . 

Loading the player...
سال تولید: 1395
عوامل تولید:

تهیه کننده : نوبختی

تصویربرداران : رجبیان –حسینی ره – قاسمی نژاد- در کلام

تکنیسین فنی :بشیری -بابایی پور- سرمدی پور

مونتور: عباسی پرزاد نماز جمعه همدان

نماز جمعه همدان


امام جمعه موقت همدان

نماز جمعه همدان

نماز جمعه همدان

 امام جمعه موقت همدان در نماز جمعه امروز گفت:انفاق و کمک به نیازمندان و در راه ماندگان روزی را افزایش می دهد به گزارش خبرگزاری صداوسیما/حجت الاسلام و المسلمین جوادی با بیان اینکه انسان ها باید در هر شرایطی با احترام وادب با دیگران برخورد کنند افزود: قساوت قلب و سختگیری به مردم روابط خانوادگی و اجتماعی را سست می کند وی به حادثه غم انگیز پلاسکونیز اشاره کرد و گفت: مردم همیشه در صحنه و مخصوصا آتش نشانان در آتش سوزی ساختمان پلاسکو تهران رفعت و مهربانی و از خود گذشتگی را به نمایش گذاشتند امام جمعه موقت همدان همچنین با اشاره به بعضی مراسم های خرافی پیش از عید که در بین مردم رواج دارد گفت: بیایید به احترام آتش نشانان و امدادگران فداکار و شهید در حادثه اخیر از وسایل آتش بازی و آتش سوزی درمراسم چهارشنبه سوری خودداری کنیم.حادثه اتش سوزی ساختمان پلاسکو دل همه را متاسف ومتاثر کرد .

حادثه اتش سوزی ساختمان پلاسکو دل همه را متاسف ومتاثر کرد .


نماز جمعه همدان

حادثه اتش سوزی ساختمان پلاسکو دل همه را متاسف ومتاثر کرد .
نماینده ولی فقیه در استان وامام جمعه همدان در خطبه های نمازجمعه یاد و رشادت آتشنشانان فداکار حادثه ساختمان پلاسکو را گرامیداشت.
ایه الله محمدی درخطبه های نمازاین هفته شهرهمدان گفت: این حادثه تلخ دل همه را متاسف ومتاثر کرد . 
 وی در عین حال از امداد رسانان وکمک های مردمی هم در این زمینه قدر دانی کرد.
 نماینده ولی فقیه در استان وامام جمعه همدان همچنین از ابراز همدردی  وهمراهی مردم عزیز در اهداء خون برای مصدومان هم قدر دانی کرد وگفت این همراهی مردم مصداق واقعی ایثار وفداکاری واز خود گذشتگی است که ملتی که این چنین سرمایه ای داشته باشد هرگز شکست نخواهد خورد.
ایه الله محمدی در ادامه ضمن محکوم کردن جنایت ال خلیفه در اعدام سه جوان انقلابی در بحرین گفت اگر زمانی مسلمانان این کشور در دفاع از خود دست به اسلحه ببرند  دنیا برای این رژیم سفاک اشک تمساح می ریزد.
وی افزود وقتی حلب از دست تروریست ها  ازاد شد امریکا وانگلیس ها  برای داعش های عزادار شدند.

نماز جمعه همدان

نماز جمعه همدان


نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه همدان

نماز جمعه همدان

نماز جمعه همدان

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه همدان درخطبه های نماز جمعه امروز گفت: مدارا کردن اگر با عقلانیت همراه باشد سازنده خواهد بود و مرحوم آیت الله هاشمی رفسنجانی اهل مدارا بود به گزارش خبرگزاری صداوسیما آیت ا... محمدی با بیان اینکه مدارای آیت ا... هاشمی در تمام دوران انقلاب اسلامی مشهود بودافزود: بیشتر آسیب های اجتماعی که در جامعه بروز میکند ناشی از نداشتن روحیه مدارا در روابط هاست وی با بیان اینکه تشییع مرحوم آیت ا.. هاشمی رفسنجانی در سراسر کشوربا شکوه برگزارشد گفت: حضور یک رنگ و یکدل مردم در مراسم یار دیرین امام نشان داد در داخل کشور اختلافی وجود ندارد آیت ا... محمدی در ادامه بااشاره به 26 دی ماه سالروز فرار شاه گفت:اگر حاکمان دنیا با مردم مهربان باشند رحمت الهی شامل آن ها می شود اما اگر ظالم و ستمکار باشند صدای مردم بلند خواهد شد وی همچنین به رشادت های شهید نواب صفوی در مبارزه با طاغوت اشاره کردوافزود: حکومت طاغوت از نام وقیام شهید نواب صفوی هراسان بود و همین ترس هم موجب شد او را به شهادت برسانند.


نماز جمعه همدان

نماز جمعه همدان


نماینده ولی فقیه در استان

نماز جمعه همدان

نماز جمعه همدان

 نماینده ولی فقیه در استان با تاکید بر ضرورت وحدت و همبستگی گفت : وحدت مسلمانان موجب شکست استکبار می شود. آیت اله محمدی در خطبه های امروز نماز جمعه همدان با اشاره به اینکه بیش از دو میلیارد نفر از جمعیت جهان مسلمان هستند افزود : باید با پیروی از دستورات قرآن کریم برای اتحاد مسلمانان تلاش کنیم . او با اشاره به اینکه متاسفانه امروز شاهد شکل گیری داعش و تروریست های مختلف در اقصی نقاط جهان هستیم ، تشکیل این گروهک ها را به منظور مقابله با اسلام واقعی دانست و خاطرنشان کرد : امروز کارخانه دین سازی در دنیا رایج شده است. خطیب جمعه همدان با انتقاد از دریافت برخی حقوق های نجومی نیز گفت : این افراد در برابر پاسخ به دریافت های حقوق های نجومی آنها را توجیه می کنند و پاسخ قانع کننده است ندارند.محتوا با برچسب نماز جمعه.

هیچ نتیجه ای وجود ندارد