محتوا با برچسب نوروز.

لبخند بهار

لبخند بهار


با رسیدن بهار، طبیعت ردای سبز بر تن می کند. چکاوک ها، هزار دستان و قمریان، نغمه ها و سرودهای فرح بخش و تازه سرمی دهند و انسان ها را به مهرورزی، گره گشایی و هم گرایی فرا می خوانند. بهار، پیام آور عشق و رویش است و موسم سرور و آشتی و به همین خاطر است که خواستنی است و با آمدنش دل ها سرشار از سرور و جان ها معرفت می یابد.

بهار، پیام آور تعادل است و اینکه در سایه تعادل، زندگی زیبا می شود. با دیدن بهار، رحمت و محبت خداوند را به یاد می آوریم. در اینکه چشمه مهر ایزد همواره به سوی آدمیان و همه موجودات، سرازیر است و ما اگر او و نشانه هایش را فراموش کنیم، او هرگز ما را فراموش نمی کند و با دگرگونی فصل ها نیز به جلوه گری قدرت بی پایانش می پردازد تا شاید دلی به یاد او افتد و به شوق او بتپد و بر اثر تماشای جلوه هایش، اشک شوق از چشمی جاری شود.

اساسا جهان هستی، آینه دار خداست و جمال پروردگارش را به تماشا گذاشته است. به تعبیر زیبای حافظ:

مراد دل ز تماشای باغ عالم چیست؟           به دست مردم چشم، از رخ تو گل چیدن

بهار نیز یکی از باشکوه ترین جلوه های خدا در جهان هستی است که می توان با تماشای آن، نقبی به عالم معنا زد و راهی به سوی خدا یافت و جمال پروردگار را به تماشا نشست.

در بهار زیبا رادیو همدان با پخش برنامه های متنوع و شاد در این ایام مردم را به سرور و شادی و وجد می آورد.

یکی ازاین برنامه ها لبخند بهار نام دارد که در صدای مرکز همدان تهیه و در ایام تعطیلات نوروزی پخش می شود.

Loading the player...
عوامل تولید:

برنامه لبخند بهار در صدای مرکز همدان تهیه و پخش می شود.

تاریخ تولید: 1396
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.

رادیو مسافر

رادیو مسافر


راديو در عصر پرشتاب رسانه ها ، يكي از رسانه هاب پرسرعت در انتقال پيام است ، در مقايسه با ديگر رسانه هاي نوشتاري و تصويري ،‌ راديو در انتقال پيام مورد نظر مي تواند در مدت كوتاه اخبار مختلفي را در سطوح ملي و بين المللي به مخاطبان انتقال دهد ، حال آنكه رسانه هايي مثل تلويزيون و ماهواره براي توليد يك برنامه نيازمند فراهم آوردن مقدماتي هستند كه مستلزم صرف زمان بيبشتري است .

سرعت زياد راديو حتي در دنياي امروز يكي از ويژگي هاي منحصر به فرد آن است كه اين امكان را مي دهد با امكاناتي بسيار محدود در حداقل زمان بهترين كارايي را داشته باشد ، بنابراين راديو در انتقال پيام ها بسيار پرسرعت تر و حساب شده تر ، كم هزينه تر و اثرگذارتر مي تواند عمل كند ، هرچه زمان بيشتر مي گذرد بر سرعت پخش برنامه هايي راديويي نيز افزوده مي شود ، امروزه كانال هاي اثرگذار راديو به ساخت برنامه هاي كوتاه و پرسرعت مبادرت مي ورزند و برنامه سازان راديويي با اين ديدگاه كه هرچه پيام پرشتاب تر و كوتاه تر پخش شود ،‌اثرگذار تر عمل خواهد كرد و آرمان رسيدن به « راديوي مطلوب » را محقق مي كنند .

با توجه به همه گیر بودن این رسانه ملی ،صدای مرکز همدان در ایام تعطیلات نوروزی با تهیه و پخش برنامه های ویژه این ایام بر آن است تا اوقات شاد و فرح بخشی را برای شنوندگان خود ایجاد کند.

یکی از این برنامه ها که که در بیش از شش بخش از صبحگاه تا شامگاه به صورت زنده و مستقیم به حال و هوای سفر می پردازد رادیو مسافر نام دارد.شما در رادیو مسافر با مکان های دیدنی استان همدان و دیگر استانهای کشور از طریق امواج رادیویی آشنا می شویید.در این برنامه همچنین به مسافران راهنمایی های لازم در زمینه اسکان و امکانات رفاهی با ارتباط مستقیم و تلفنی با مسئولان هر بخش ارائه می شود.

Loading the player...
عوامل تولید:

این برنامه با همکاری گروههای مختلف صدای مرکز همدان به صورت زنده و مستقیم در ایام تعطیلات نوروز پخش می شود.

تاریخ تولید: 1395
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.