سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | شنبه، ۲۱ فروردین ۱۴۰۰

نمایش محتوای موسیقی

 

 

محتوا با برچسب رئیس جمهور.

خاک گهربار

خاک گهربار


Loading the player...

دانلود

.

رای شما
میانگین (1 رای)
The average rating is 1.0 stars out of 5.


khakgoharbar-1.jpg

رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


خاک مهر آیین

خاک مهر آیین


رئیس جمهور در همدان

Loading the player...
سال تولید: 1394
عوامل تولید:

شاعر : اسماعیل فرزانه 

آهنگساز : علی اکبر قربانی 

خواننده : سالار عقیلی 

رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


همدلی و هم زبانی ویژه برنامه سفر ریاست جمهوری به استان همدان

همدلی و هم زبانی ویژه برنامه سفر ریاست جمهوری به استان همدان


سیمای همدلی و آوای هم زمانی مردم استان همدان در روز استقبال از ریاست جمهوری رقم خواهد خورد.

سفر ریاست جمهور جناب آقای دکتر روحانی به استان  همدان از اکنون شور و شوق خاصی در میان مردم و مسوولان استان  ایجاد کرده است  تا ضمن استقبال از رییس جمهوری، در سایه تحقق شعار همدلی و همزبانی، مطالبات و مشکلات محلی را نیز با اعضای هیات دولت در میان بگذارند.

اکنون مردم استان  همدان ورود کاروان تدبیر و امید را لحظه شماری می کنند و چه انتظار شیرینی است ،انتظار حضور دولتمردان تدبیر و امید .

به این مناسبت ویژه برنامه ای را در صدا و سیمای مرکز همدان تهیه و تدارک دیده ایم 

Loading the player...
سال تولید: 1394
عوامل تولید:

تهیه شده در مرکز همدان 

رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


جواب‌های شاخه ای نویسنده تاریخ
دکتر روحانی رئیس جمهوری ایران اسلامی،قدومتان را... سهند کمالی ۱۳۹۴/۰۶/۲ ۱۲:۲۲

سهند کمالی
دکتر روحانی رئیس جمهوری ایران اسلامی،قدومتان را بردیدگانمان می گذاریم و از خداوند منان خواستار برکت و رفع همه سختی ها را از مردم استان همدان داریم.
0 (0 آرا)
پست شده در ۱۳۹۴/۰۶/۲ ۱۲:۲۲

دیدار استاندار و مجمع نمایندگان همدان با رئیس جمهور و معاون وی

دیدار استاندار و مجمع نمایندگان همدان با رئیس جمهور و معاون وی


خ

دیدار استاندار و مجمع نمایندگان همدان با رئیس جمهور و معاون وی

دیدار استاندار و مجمع نمایندگان همدان با رئیس جمهور و معاون وی

استاندار همدان برای پیگیری طرحهای مصوب سفر رئیس جمهور به استان با رئیس جمهور و معاون اول رئیس جمهور دیدار می کنند. به گزارش خبرگزاری صداوسیما ، استاندار را در این سفر مجمع نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی همراهی می کنند. استاندار با رسانه ای کردن این خبر در حاشیه دیدار مردمی افزود : دوشنبه با معاون اول رئیس جمهور و سه شنبه با رئیس جمهور دیدار خواهد داشت. استاندار همدان هدف از این سفر را پیگیری طرحهای مصوب سفر سال گذشته رئیس جمهور به استان بیان کرد. آقای نیکبخت با اعلام اینکه در سفر سال گذشته رئیس جمهور به استان 44 طرح شاخص عمرانی ، خدماتی ، علمی ، فرهنگی ، ورزشی و بهداشتی و درمانی با اعتباری افزون بر 857 میلیارد تومان مصوب شد گفت : این طرحها قرار است تا پایان دولت یازدهم به افتتاح برسد. به گفته آقای سامری ، مسئول پیگیری مصوبات سفر ریاست جمهوری به همدان 33 طرح از مصوبات سفر بالای 50 درصد پیشترفت فیزیکی دارند و از 857 میلیارد تومان اعتبار مصوب این طرحها تاکنون 353 میلیارد تومان پرداخت شده است . او گفت : طرحهای مصوب سفر شامل 8 طرح در بخش مسکن و عمران شهری و روستایی ، 4 طرح در بخش کشاورزی، 7 طرح در بخش بهداشت و درمان ، 7 طرح در بخش منابع آب ، 8 طرح در بخش علمی، فرهنگی و آموزشی، 6 طرح در بخش حمل و نقل ، یک طرح در بخش قضایی و سه طرح در بخش فرهنگ و ورزش است.

رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


روند روبه رشد همدان با سفر هیات دولت و مسوولان بلند پایه

روند روبه رشد همدان با سفر هیات دولت و مسوولان بلند پایه


بررسی سفر رئیس جمهور

روند روبه رشد همدان با سفر هیات دولت و مسوولان بلند پایه

حضور وزرای دولت کشور به استانها با هدف بررسی ملموستر ظرفیتها و نیازها برای برنامه ریزی بهتر و توسعه محور بسیار دارای اهمیت است که دراین بین استان همدان نیز از حضور مسوولان اثرگذار بی بهره نبوده است.

همدان در یکسال گذشته میزبان مدیران بلند پایه دولت و نظام بود
* اولین روز از شهریورماه سال گذشته همزمان با روز پزشک که به عنوان روز همدان نیز نامگذاری شده است همدان میزبان علی جنتی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی بود.
جنتی با حضور در آرامگاه بوعلی سینا به مقام شامخ این دانشمند بزرگ با اهدای تاج گل ادای احترام کرد و سپس با حضور در مقبره شهدای گمنام دانشگاه علوم پزشکی همدان با آرمانهای شهدا تجدید میثاق کرد.
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در سفر یک روزه خود در همایش بین المللی ˈعقلانیت در حکمت سینوی شرکت کرد و در پایان در نشست با اهالی فرهنگ و هنر استان همدان و حضور در آیین گرامیداشت روز همدان سفر خود را پایان داد.
* همچنین در بیست چهارمین روز از شهریور ماه سال 93 همدان میزبان معاون علمی و فناوری رییس جمهوری بود.
سورنا ستاری با شرکت در جشنواره برترینهای حوزه علم و فناوری استان همدان ، به تشویق کار آفرینان پرداخت و گفت: در قانون معافیت مالیاتی که برای نخستین بار در دولت یازدهم وضع شده هر فردی که بتواند از دانش خود استفاده کند و به یک کارآفرین تبدیل شود تا 15 سال از پرداخت مالیات معاف است.
* هجدهم آذر ماه سال 93 همدان میزبان اسحاق جهانگیری معاون اول رییس جمهوری به همراه وزرای صنعت معدن و تجارت و کار، تعاون و رفاه اجتماعی بود.
جهانگیری و وزرای همراه در سفر یکروزه خود سه طرح بزرگ صنعتی را افتتاح و در ادامه این سفر در شورای اداری استان همدان شرکت کردند.
در این سفر معاون اول رییس جمهوری از طرح 550 هزار تنی کنسانتره سنگ آهن اسدآباد با سرمایه گذاری 600 میلیارد ریالی و ایجاد اشتغال برای 135 نفر به طور مستقیم بهره برداری کرد.
همچنین طرح فرو سیلیس غرب پارس واقع در شهرستان ملایر از دیگر پروژه های صنعتی بود که در این سفر افتتاح شد.
از طرفی شرکت بافت سان ملایر نیز با حضور جهانگیری افتتاح شد که این واحد صنعتی تولید کننده منسوجات نبافته(یک نوع پارچه که تار و پود ندارد) است و این کالا از ارزش صادراتی بسیار بالایی برخوردار است.
* پنجم آذر ماه سال گذشته همچنین همدان میزبان محمد نهاوندیان مشاور و رییس دفتر رییس جمهوری بود.
وی با شرکت در شورای اداری استان و همایش وحدت حوزه و دانشگاه در تویسرکان و کلنگ زنی محل نمایشگاه بین المللی همدان حضور یافت.
26 آذرماه سال 93 همدان میزبان معاون برنامه ریزی و نظارت راهبردی رییس جمهوری بود.
محمد باقر نوبخت به مناسبت سالروز شهادت آیت الله دکتر مفتح به تویسرکان سفر کرد و شورای برنامه ریزی استان نیز در این روز با حضور نوبخت در تویسرکان برگزار شد.
* در نهمین روز از بهمن ماه سال جاری استان همدان میزبان رییس مجلس شورای اسلامی به همراه وزیر نیرو بود.
حضور در جلسه شورای اداری، نشست با فعالان اقتصادی استان همدان و افتتاح سد سرابی تویسرکان با حضور وزیر نیرو از برنامه های سفر دو روزه رییس مجلس شورای اسلامی به این استان بود.
شرکت در کنگره شهدای حوزه و دانشگاه شهرستان ملایر و حضور در بزرگداشت شهدای شهرستان کبودرآهنگ از دیگر برنامه سفر دو روزه لاریجانی به استان همدان بود.
علی لاریجانی در فرودگاه همدان مورد استقبال استاندار همدان، جمعی از مسوولان استانی، اعضای شورای تامین و جمعی از فرماندهان نظامی و انتظامی قرار گرفت.
در سفر دو روزه رییس مجلس شورای اسلامی، عملیات اجرایی درمانگاه تامین اجتماعی رزن با حضور وی آغاز شد همچنین بازدید از یک واحد تولیدی در ملایر و افتتاح سد سرابی تویسرکان با حضور وزیر نیرو از دیگر برنامه های لاریجانی در همدان بود.
حمیدرضا چیت چیان وزیر نیرو نیز در آیین آغاز عملیات اجرایی خط انتقال پساب فاضلاب همدان به نیروگاه شهید مفتح شرکت کرد.
وزیر نیرو در سفر یک روز خود به استان همدان پس از کلنگ زنی این طرح از سد تالوار بازدید و سد سرابی تویسرکان را نیز افتتاح کرد.
*همچنین همزمان با هفته گرامیداشت مقام معلم در هشتم اردیبهشت ماه استان همدان میزبان وزیری از تبار تعلیم تربیت بود.
علی اصغر فانی وزیر آموزش و پرورش به منظور شرکت در گردهمایی بزرگ فرهنگیان شهرستان رزن به این استان سفر کرد.
شرکت در گردهمایی بزرگ فرهنگیان در سالن دو هزار نفری شهید مفتح شهرستان رزن، و شرکت در یادواره شهدای فرهنگی شهرستان تویسرکان از برخی برنامه های وزیر آموزش و پرورش در سفر به استان همدان بود.
* در هفتمین روز از تیرماه سال جاری همدان میزبان نیلی مشاور اقتصادی رییس جمهوری بود.
وی به منظور شرکت در همایش بزرگداشت حماسه حضور به مناسبت گرامیداشت سالروز 24 خرداد ماه و انتخاب دولت تدبیر و امید به عنوان دولت منتخب مردمی به همدان سفر کرد.
در این همایش چند ساعته که با حضور گسترده اقشار و اصناف مختلف برگزار شد از میثاق نامه توسعه همه جانبه استان همدان نیز رونمایی شد.
* همدان در آستانه سفر کاروان تدبیر و امید به استان در 25 مردادماه سال جاری میزبان محمد شریعتمداری معاون اجرایی رییس جمهوری بود.
وی در این سفر به منظور بررسی اقدامات مرتبط با سفر کاروان تدبیر و امید پرداخت.
از جمله برنامه های معاون اجرایی رییس جمهوری در همدان حضور در شورای برنامه ریزی و توسعه بود.
شریعتمداری در شورای برنامه ریزی و توسعه همدان اظهار کرد: در سالیان گذشته فضای بی اعتمادی در سایه وعده های داده شده و انجام نگرفته در کشور شکل گرفته است.
وی اضافه کرد: سفرهای دولت که با عنوان کاروان تدبیر و امید صورت می گیرد بر پایه نظامات جدیدی پیش می رود و این کاروان جز در ضرورت ها وعده مجددی نمی دهد که قابلیت عمل نداشته باشد.
جلسه توسعه و سرمایه گذاری استان همدان به منظور شناسایی، ظرفیت ها و فرصت های سرمایه گذاری و در راستای اجرای سیاست های توسعه متوازن و شکوفایی اقتصادی و اجتماعی این استان ، به ریاست معاون اجرایی رییس جمهوری برگزار شد.
در این سفر یک روزه علی اصغر احمدی معاون هماهنگی و پیگیری معاونت اجرایی رییس جمهور و تعدادی از مدیران حوزه معاونت هماهنگی و پیگیری محمد شریعتمداری را همراهی کردند.
علاوه بر این همزمان با سفر دکتر شریعتمداری همدان میزبان وزیر امور اقتصادی و دارایی نیز بود.
دکتر طیب نیا نیز در جلسه توسعه و سرمایه گذاری استان همدان در سخنانی با اشاره به اهمیت سفرهای کاروان تدبیر و امید به استان های کشور، اظهار داشت: سفر به استان ها و آشنایی با مشکلاتی که مردم با آن مواجه هستند به مسئولین کمک می کند که مشکلات و نیازهای مردم را بهتر شناخته و راه حل های مناسبی برای رفع آنها اتخاذ کند.
در یکسال گذشته علاوه بر وزرا و بلندپایگان مقام های دولتی شماری از مسوولان و معاونین وزرا نیز به همدان سفر کردند که هر یک به نوبه خود دستاوردهایی برای همدان داشته است.

رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


neshastkhabri1.jpg

سفر ریاست جمهور به استان همدان

رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


امسال برنامه برجام به فرجام میرسد و تحریم ها برطرف میشود

امسال برنامه برجام به فرجام میرسد و تحریم ها برطرف میشود


رئیس جمهور

امسال برنامه برجام به فرجام میرسد و تحریم ها برطرف میشود

رئیس جمهو در پایان برنامه های سفر یکروزه دولت به استان همدان گفت: در این سفر در مجموع 42طرح اولویت دار در بخش های راه ، سد ، آب و فاضلاب ، تاسیسات، دانشگاهی، سلامت و بیمارستانی به بهره برداری رسید یا عملیات اجرایی آن آغاز که در مجموع برای آنها هشتصدو چهل و هفت میلیارد تومان اعتبار اختصاص داده شد. به گزارش خبرگزاری صدا و سیما دکتر روحانی در جمع خبرنگاران رسانه ها ، نشریات محلی و نمایندگی های مرکز تاکید کرد: همه این طرحها تا پایان سال 95 به بهره برداری میرسند و دراین میان طرح تکمیل آزاد راه همدان - ساوه در اولویت است . وی در بخش دیگری از سخنان خود خاطر نشان کرد: امسال سال عبور از تحریم ، و سال رونق اقتصادی است و امسال برنامه برجام به فرجام میرسد و تحریم ها برطرف میشود. رئیس جمهور همچنین با اشاره به اهمیت سازمانهای مردم نهاد و جایگاه این سازمانها در دولت یازدهم ، افزود: باید در امور اجتماعی کارها را به مردم واگذار کنیم و سازمانهای مردم نهاد و سمن ها باید وارد این عرصه(امور اجتماعی) شوند . وی همچنین با اشاره به انتخابات آتی مجلس خبرگان رهبری گفت :امید است مردم با حضور خود در این انتخابات ، مانند سال 92 حماسه دیگری بیافرینند. رئیس دولت یازدهم همچنین در پایان بیست و یکمین سفر استانی هیئت دولت ، از مردم و مسئولان استان همدان تشکر و قدردانی کرد.

رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


شورای توسعه استان همدان با حضور رئیس جمهور

شورای توسعه استان همدان با حضور رئیس جمهور


دکتر روحانی درشورای توسعه استان همدان به اهمیت صنعت گردشگری در توسعه کشور اشاره کرد و گفت: استان همدان با جاذبه های فراوان گردشگری می تواند در جذب گردشگران داخلی و خارجی جایگاه ویژه ای ایفا کند.

Loading the player...
سال تولید: 94
عوامل تولید:

    

  

                                   این برنامه به صورت زنده از سیمای مرکز همدان پخش شد.

رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


شورای اداری استان همدان

شورای اداری استان همدان


رییس جمهور

شورای اداری استان همدان

رییس جمهوری عصر چهارشنبه در جلسه شورای اداری استان همدان با تاکید بر اینکه "بسیار به آینده کشور امیدوار هستم"، گفت: جاذبه ایران برای سرمایه گذاران جهت سرمایه گذاری بسیار افزایش یافته و با رفع تحریم ها حرکت گسترده ای در مسیر رسیدن به توسعه متوازن و پایدار آغاز خواهد شد.

به گزارش سایت ریاست جمهوری حجت الاسلام و المسلمین دکتر حسن روحانی تصریح کرد: باید همه دست به دست هم دهیم و فناوری های نوین و سرمایه ها را جذب کنیم تا شاهد حرکت گسترده تری برای آبادانی و توسعه کشور و اشتغالزایی باشیم.

رییس جمهوری در ادامه با تبریک میلاد هشتمین اختر تابناک آسمان امامت و ولایت ، گفت:خدمت به ملت توفیق بزرگی برای دولت یازدهم است و دولت همه توان خود را برای رفع مشکلات و دغدغه های آنان بکار خواهد گرفت و این استقبال و حضور باشکوه مردم از خادمان خود ، قدردانی از نظام مقدس جمهوری اسلامی است.

دکتر روحانی با اشاره به اینکه " تمام تلاش دولت بر این بوده که به پیمان و عهدی که با مردم بسته ، عمل کند" ، به اهمیت و جایگاه اعتماد ملت به دولت پرداخت و اظهارداشت: اساس زندگی ما را اعتماد تشکیل می دهد و در این فضا تقویت اعتماد مردم به قوا و دستگاه ها یک وظیفه همگانی است.

رییس جمهوری با تاکید بر اینکه "اساس روابط ما با دنیا و سازمانهای بین المللی نیز باید بر پایه اعتماد باشد"،افزود: در دنیا هم اگر می خواهیم تعامل داشته باشیم اساسش اعتماد است. اگر به هر بهانه ای اعتماد به هم بخورد باید جبران کرد چرا که برهم زدن اعتماد بسیار ساده و برگرداندن آن بویژه در عرصه بین المللی بسیار دشوار است.

دکتر روحانی یکی از رسالت ها و وظایف امروز همگان را تقویت اعتماد در جامعه دانست و گفت: برای ایجاد اشتغال باید همه ظرفیت های کشور بسیج و فعال شود و دست به دست هم دهیم.بدون رونق اقتصادی نمی توان اشتغال ایجاد کرد و برای ایجاد رونق اقتصادی، باید پایه های اعتماد در جامعه بیش از پیش تقویت شود.

رییس جمهوری با اشاره به اینکه سال گذشته در وزارت ارتباطات 40 هزار شغل ایجاد شد، افزود: بیش از یکهزار و 500 شرکت دانش بنیان در کشور فعال شده که این موضوع نیز حرکت خوبی در روند کارآفرینی و ایجاد اشتغال در کشور است.

دکتر روحانی در ادامه به اهمیت صنعت گردشگری در توسعه کشور اشاره کرد و گفت: استان همدان با جاذبه های فراوان گردشگری می تواند در جذب گردشگران داخلی و خارجی جایگاه ویژه ای ایفا کند.

در ابتدای این جلسه نیز نماینده ولی فقیه و امام جمعه همدان ، نمایندگان استان و استاندار گزارش های جداگانه ای درباره ظرفیت ها و مشکلات استان ارائه کردند.

رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


نشست توسعه و سرمايه گذاري استان همدان

نشست توسعه و سرمايه گذاري استان همدان


رئيس جمهور

نشست توسعه و سرمايه گذاري استان همدان

رئيس جمهور ، دستيابي به جمع بندي نهايي در مذاکرات هسته اي را در گرو عزم دولت دانست که در پناه آن عزت ملي محقق شود.

به گزارش خبرگزاري صدا و سيما،آقاي روحاني در نشست توسعه و سرمايه گذاري که با حضور فعالان اقتصادي استان همدان و به ميزباني استانداري برگزار شده بود،گفت: به مردم  وعده به نتيجه رسيدن  مذاکرات هسته اي را داده بوديم و  اميدوارانه وارد مذاکرات شديم و مردم هم اميدوارانه به آن  کمک کردند تا در آن عزت ملي و برداشته شدن تحريم ها محقق شود.

رئيس جمهور  افزود: اکنون دنيا فعاليت هسته اي ما را به رسميت مي شناسند  ، ملت ما از گذشته تاکنون،  سربلند بوده است، همانگونه که در انقلاب و جنگ تحميلي و مذاکرات  به اثبات رساندند .

وي با اشاره به جايگاه اقتصاد مقاومتي درون زا ، گفت: بايد اقتصاد کشور را به نحوي بسازيم که اين ملت قابل تحريم نباشد و اين رسالت همه کارآفرينان است .

آقاي روحاني، رقابت واقعي را حرکتي سازنده در رسيدن به اهداف واقعي تعادل اقتصادي در کشور دانست و گفت : اگر بتوانيم خصوصي سازي را ايجاد کنيم و اقتصاد را به مردم بسپاريم ، انحصار از بين مي رود.

رئيس جمهور از کارآفرينان نيز خواست تا به دولت اعتماد داشته باشند.

رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


آقای روحانی روز چهارشنبه در جمع علما، ایثارگران و برگزیدگان استان همدان

آقای روحانی روز چهارشنبه در جمع علما، ایثارگران و برگزیدگان استان همدان


رئیس جمهوری

آقای روحانی روز چهارشنبه در جمع علما، ایثارگران و برگزیدگان استان همدان

رییس جمهوری گفت: صبر، مقاومت، اتحاد و حضور مردم در صحنه، عامل اصلی پیشرفت کشور و موفقیت‌های دولت تدبیر و امید تاکنون بوده و از این به بعد هم باید همین راه ادامه پیدا کند.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما به نقل از پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری ، آقای روحانی روز چهارشنبه در جمع علما، ایثارگران و برگزیدگان استان همدان، با بیان اینکه امروز نسبت به دو سال پیش که مردم پای صندوق‌های آرا حضور یافته و آن حماسه سیاسی را خلق کردند، شاهد موفقیت‌ها و پیشرفت‌های چشم‌گیری در کشور هستیم، اظهار داشت: حضور 73 درصد واجدین شرایط در انتخابات 24 خرداد 92 اعلام بسیار مهمی به دنیا بود که ملت ایران به قانون اساسی و نظام پایبند بوده و به آینده خویش امیدوار است.

رییس جمهوری با بیان اینکه دولت یازدهم در شرایط بسیار سختی شروع به کار کرد، گفت: برای اصلاح وضع موجود قصد داشتیم گام‌هایی برداریم که بعضی از دوستان بسیار نزدیک من نیز ما را از انجام آن پرهیز می‌دادند و چنین می‌گفتند هیچکدام از اهدافی که ترسیم کرده‌اید، دست یافتنی نیست.

دکتر روحانی اضافه کرد: در خرداد سال 92 تورم نقطه به نقطه بیش از 45 درصد و تورم 12 ماهه بیش از 40 درصد بود که در همان سال اعلام کردیم که باید تورم تا پایان آن سال به زیر 35 درصد برسد که همگان اعلام می‌کردند که این امکان‌پذیر نیست.

رییس جمهوری گفت: در بخش سیاست خارجی نیز از سر و سامان گرفتن مسأله هسته‌ای سخن گفتیم که در این زمینه نیز برخی دوستان و کارشناسان برجسته نیز در این موضوع صراحتاً اعلام می‌کردند که اگر بخواهید، قطعنامه‌های موجود در این زمینه از بین برود، لازمه آن این است که آخرین سانتریفیوژهای موجود در کشور از بین برود و این با شعار مبنی بر چرخیدن سانتریفیوژها در اقتصاد کشور مطرح شده، امکان‌پذیر نیست.

دکتر روحانی تصریح کرد: تقریباً در همه بخش‌ها و موضوعات قصد داشتیم که نسبت به اصلاح آن اقدام کنیم چنین شرایطی حاکم بود و بسیاری بر امکان‌ناپذیر بودن اصلاح و سر و سامان گرفتن امور تأکید داشتند، اما با وجود همه سختی‌ها و مشکلات در همه عرصه‌ها موفقیت‌های خوبی به دست آورده‌ایم.

اگر حمایت مردم نبود هیچ توفیقی به دست نمی آمد

رییس جمهوری تصریح کرد: دولت همه موفقیت‌های خود را مدیون امید، حضور و حمایت‌ مردم می‌داند و معتقدیم، اگر در موضوع هسته‌ای و عرصه اقتصادی همه مردم صبر، حمایت و مقاومت نمی‌کردند، نمی‌توانستیم به موفقیت‌های امروز دست پیدا کنیم.

دکتر روحانی خاطر نشان کرد: تورم نقطه به نقطه در خرداد 92 نسبت به خرداد 93 بیش از 45 درصد بود این در حالی بود که امروز براساس اعلام مرکز آمار تورم نقطه به نقطه به 11.5 درصد رسیده است.

رییس جمهوری اضافه کرد: رشد اقتصادی در سال 91 منفی 6.8 درصد بود و امروز  با تلاش دولت به رقم مثبت 3 رسیده است و این حرکت بسیار بزرگی در بخش اقتصاد کشور به حساب می‌آید که البته باید این مسیر را ادامه دهیم.

سپردن کارها به مردم برای تکمیل طرح ها و بهبود امور ضروری است

دکتر روحانی با بیان اینکه دولت به تنهایی قادر نیست، تمام مشکلات کشور را حل و فصل کند، ضرورت حضور و مشارکت مردم را مورد تأکید قرار داد و گفت: باید در همه موارد و تمامی اموری که امکان‌پذیر است، کارها و فعالیت‌ها را به خود مردم واگذار کنیم.

رییس جمهوری اضافه کرد: اگر دولت به تنهایی بخواهد پروژه‌های ناتمام کشور را تکمیل کند، شاید چند ده سال طول بکشد، اما بی‌تردید اگر این پروژه‌ها به مردم واگذار شود در زمان کوتاهی تکمیل و به بهره‌برداری خواهند رسید.

دکتر روحانی در ادامه خشکسالی‌های ممتد و مشکلات کشاورزان را بخاطر این موضوع مورد اشاره قرار داد و گفت: باید بر مشکلات طبیعت با مصالحه و تعامل فائق بیاییم، چرا که جنگ با طبیعت هیچ نتیجه‌ای ندارد.

واردات اقلام پایه کشاورزی علیرغم خشکسالی از 8 به 5.4 میلیارد دلار کاهش یافته است

رییس‌ جمهوری به رشد کشاورزی کشور و افزایش روز افزون محصولات کشاورزی اشاره کرد و افزود: بدون تردید اگر بخش کشاورزی در اختیار دولت بود، قطعاً امروز مقدار زیادی از محصولاتی که در داخل کشور تولید می‌شود را باید از خارج از کشور تهیه می‌کردیم و امروز با اقدامات انجام شده در بخش کشاورزی واردات اقلام پایه کشاورزی با وجود خشکسالی از 8 میلیارد دلار به 5.4 میلیارد دلار کاهش یافته است.

رییس جمهوری با بیان اینکه دولت یازدهم بیش از دولت‌های گذشته در بخش مدیریت آب سرمایه‌گذاری کرده است، تصریح کرد: ضرورت دارد با اصلاح شیوه‌های سنتی آبیاری و مصرف بهینه آب بر مشکلات موجود در این زمینه غلبه کنیم.

دکتر روحانی در ادامه با بیان اینکه استان همدان استعدادها و ظرفیت‌های فراوانی در بخش‌های کشاورزی، صنعتی و علم و دانش دارد، اظهار داشت: برای توسعه هر استان ضرورت دارد، علما، دانشگاهیان و دلسوزان آن منطقه وارد صحنه شده و برای فعال کردن استعدادهای موجود تلاش کنند.

رییس جمهوری تصریح کرد: همه امور کشور باید از طریق مردم و با فکر و اجرای مردمی انجام شود.

دکتر روحانی در بخش دیگری از سخنان خود با تبریک میلاد علی ابن موسی الرضا(ع) به لزوم درس‌آموزی از زندگی و راهی که این امام برگزیدن اشاره کرد و گفت: همواره برای توصیف شهامت و شجاعت از امام حسین(ع) و یاران باوفایش سخن گفته می‌شود که البته هر چقدر در این زمینه سخن گفته شود، کم است، اما از این ویژگی‌ها نسبت به سایر ائمه هدی کمتر گفته می‌شود و شاید چنین تصور می‌شود که شهامت و شجاعت فقط در میدا جنگ خلاصه می‌شود.

رییس جمهوری گفت: همه ائمه هدی(ع) راه شهادت را برگزیده و سراسر زندگی‌شان سرشار از شجاعت و شهامت بود.

دکتر روحانی اظهار داشت: مأمون به عنوان خلیفه و حاکمی که عادل نبود، امام رضا(ع) را به خراسان دعوت کرد و امام هشتم(ع) با اصرار، فشار و تهدید این دعوت را پذیرفت ولی چرا در همان مدینه در مقابل این دعوت ایستادگی نکرد و بین دو راهی ایستادگی و عدم قبول این دعوت و در نتیجه شهادت و یا محبوس شدن و راه پذیرفتن دعوت، راه دوم را انتخاب کرد.

 

 

رییس جمهوری تصریح کرد: امام رضا(ع) بخاطر مصلحت جامعه و امت اسلامی و منافع جهان اسلام، راه دوم را که البته برای امام(ع) پذیرفتن آن سخت بود را انتخاب کرد و پذیرفتن مسیری که آن را قبول ندارد، یک جهاد بزرگ برای امام رضا(ع) بود.

 

 

دکتر روحانی تأکید کرد: امام  هشتم(ع) راه دوم را برگزید و با اقداماتی که برای عدم تحقق اهداف مأمون انجام داد، عالم آل محمد(ص) شد.

 

 

رییس جمهوری گفت: اگر کسی بخواهد افراطی فکر کند، شاید بگوید بهتر بود که امام هشتم(ع) در همان مدینه ایستادگی کرده و به شهادت می‌رسید، اما امام رضا(ع) بین دو راهی که به شهادت ختم می‌شد به دلیل شرایط آن زمان و مصالح دنیای اسلام راه دوم را برگزید و سفر امام رضا(ع) و مباحثه‌هایی که با پیروان اندیشه‌ها و افکار مختلف، انجام داد، تأثیر زیادی در تبلیغ و ترویج  اسلام راستین داشت و برای این سرزمین نیز خیر و برکات فراوانی به همراه داشت.

 

 

دکتر روحانی گفت: در بسیاری از مواقع ممکن است چند راه و طریق پیش روی انسان وجود داشته باشد و گاهی ممکن است هیچ یک از این راه‌ها بهترین نباشد، اما همواره باید بین خوب و بهتر و بد و بدتر راه‌حل‌هایی که بهترین راه در چارچوب منافع امت و کشور و دنیای اسلام است را انتخاب کرد.

 

 

در این دیدار  نماینده ولی فقیه در استان و نمایندگان جوانان، ایثارگران و زنان در سخنان جداگانه‌ای با قدردانی از تلاش‌ها و اقدامات دولت برای حل و فصل مشکلات دو کشور پیشنهادات و مطالبات خود را با رییس جمهوری در میان گذاشتند.

رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


رئیس جمهور در استادیوم قدس

رئیس جمهور در استادیوم قدس


رئیس جمهور به محض ورود به همدان پس از استقبال مردمی به استادیوم قدس همدان رفت و با مردم همدان سخن گفت.به گزارش خبرگزاری صدا و سیما ، آقای روحانی در جمع مردم همدان در ورزشگاه شهدای قدس این شهر با تبریک میلاد امام رضا (ع) ، هفته دولت و روز پزشک گفت:امروز به همت ملت بزرگ، فرهنگ دوست و مقاوم ایران ، چهره واقعی ایرانیان به جهانیان معرفی می شود.

Loading the player...
سال تولید: 94
عوامل تولید:

  

                                    این برنامه به صورت زنده از سیمای مرکز همدان پخش شد

رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


جواب‌های شاخه ای نویسنده تاریخ
برای خودم و برای صدا و سیمای استانتان متاسفم که... بهروز ۱۳۹۴/۰۶/۸ ۰۲:۵۱

بهروز
برای خودم و برای صدا و سیمای استانتان متاسفم که مجری برای برنامه رئیس جمهور نداشتید و مجری غریبه ای از استان دیگری را در ورزشگاه دیدیم.باعث تاسف است
0 (0 آرا)
پست شده در ۱۳۹۴/۰۶/۸ ۰۲:۵۱

دیدار رئیس جمهور باعلما ، ایثارگران و برگزیدگان استان همدان

دیدار رئیس جمهور باعلما ، ایثارگران و برگزیدگان استان همدان


رئیس جمهور با علما ، ایثارگران و برگزیدگان استان همدان دیدارکرد.در این نشست صمیمی به مسایل مختلف پیش روی دولت و ملت اشاره شد.در این نشست رئیس جمهوری دکتر حسن روحانی با اشاره به اینکه در زمینه آب مشکل داریم تاکید کرد: 90 درصد منابع آبی ما در بخش کشاورزی مصرف می شود که میتوان با بهره وری درست از منابع آبی ، مصرف این ماده حیاتی را مدیریت کنیم .

Loading the player...
سال تولید: 94
عوامل تولید:

 

 

رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


برجام ، نتیجه ایستادگی ملت و تلاش مذاکره کنندگان بود

برجام ، نتیجه ایستادگی ملت و تلاش مذاکره کنندگان بود


رئیس جمهور

برجام ، نتیجه ایستادگی ملت و تلاش مذاکره کنندگان بود

رئیس جمهور : امروز پس از ۲۳ ماه مذاکره پیگیر، با تلاش فرزندان انقلابی و دیپلمات های قهرمان شما به نقطه ای رسیدیم که توانستیم سایه شوم جنگ را از سر مردم برداریم و امنیت واقعی را به این کشور برگردانیم.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما ، آقای روحانی در جمع مردم همدان در ورزشگاه شهدای قدس این شهر با تبریک میلاد امام رضا (ع) ، هفته دولت و روز پزشک گفت:امروز به همت ملت بزرگ، فرهنگ دوست و مقاوم ایران ، چهره واقعی ایرانیان به جهانیان معرفی می شود.

رئیس جمهور با اشاره به سخنرانی های نخست خود در تویسرکان و ملایر و انقلابی بودن و وفای این مردم در 50 سال پیش به نهضت امام راحل تصریک کرد: الان دو سال از دولت تدبیر و امید می گذرد و به اهداف خود با همراهی همه ملت رسیده است.

همدان؛ شهر اتحاد همه اقوام ایران

رئیس جمهور شهر همدان را شهر برادری و اتحاد در میان همه اقوام رنگارنگ در سرزمین ایران توصیف کرد.

آقای روحانی گفت: از همه خیابانها و کوچه های این شهر مهر، محبت ، صفا و برادری و اتحاد استشمام می شود.

رئیس جمهور ادامه داد: استقبال پرشور مردم شریف استان همدان در خیابانهای این شهر به معنای قدردانی مردم از نظام اسلامی ، انقلاب اسلامی و همچنین از خادمان کوچک خودشان در دولت تدبیر و امید است.

رئیس شورای عالی انقلاب فرهنگی تصریح کرد: همدان به عنوان مرکز کهن ترین دولت و تاریخ تمدن در سرزمین ایران عزیز ماست.

وی افزود: همدان شهر بزرگان،  بوعلی سیناها،  باباطاهرها ،  سیدجمال الدین اسد آبادی ها،  میرسید علی همدانی، مرکز افتخارآفرینی برای ملت ایران ، شهر برادری و اتحاد در میان همه اقوام رنگارنگ در سرزمین ایران،  عرفان، فلسفه،  مرکز طب و پزشکی،  سیاست ، دلاوری و ایثار ، پایگاه هوایی قهرمان ،  تیپ زرهی دلاور در طول دفاع مقدس ، دلاوری های سپاه و بسیج و انصارالحسین ، سرزمین عارف بزرگ آیت الله مدنی، شهید مفتح و شهید قدوسی ، شهر علم و عرفان و دانش و ایثار است.

رئیس جمهور تصریح کرد: من افتخار می کنم در هفته ای توانستم به محضر شما مردم عزیز و فهیم و دلاور همدان برسم که هم هفته همدان و روز همدان و روز بوعلی سینا و روز پزشک و هفته دولت است و بالاتر از آن شب میلاد مولای ما حضرت علی بن موسی الرضا (ع) که افتخار  همه ایرانیان است و ما هرچه داریم از لطف و مرقد پاک آن حضرت داریم.

دولت تدبیر و امید گامهای مهمی برداشته است

رئیس جمهور گفت: دولت تدبیر و امید بعد از گذشت دو سال قدمهای مهمی برای دستیابی به اهداف کشور برداشته است.

رئیس جمهور افزود: کیست که در این سرزمین عاشق رسالت باشد ولی عاشق زیارت آن امام همام با وفای رئوف در ارض خراسان نباشد؟

وی در ادامه به روایات پیغمبر اسلام (ص) در مورد امام رضا (ع) اشاره کرد و گفت: پیامبر اسلام در دوران حیات خود پیش بینی کرد و بشارت داد و به مردم ایران و به همه مسلمانان فرمود پاره تن من در سرزمین خراسان خواهد بود، هر کسی که هم و غم و مشکلی دارد اگر به آستان او برود مشکل او حل خواهد شد و گناهکاری که به پابوسی او برود گناهان او آمرزیده خواهد شد.

رئیس جمهور تصریح کرد: امشب شب میلاد آن امام بزرگوار است.

آقای روحانی در ادامه به آشنایی خود با مردم همدان اشاره کرد و گفت: آشنایی من با مردم همدان به دیرباز بر می گردد به طوری که من اولین سخنرانی خودم را 50 سال پیش در شهر تویسرکان همدان و بعد یعنی در خرداد سال 1344 در مسجد جامع همدان ایراد کردم.

رئیس جمهور ادامه داد: البته شما را دلگیر نمی کنم که بعد از دو شب سخنرانی دستگیر شدم اما خاطره خوش حضور مردم در شهر تویسرکان و دو سال بعد در شهر ملایر را از یاد نخواهم برد.

آقای روحانی گفت: بیش از پنجاه سال است که شاهد مهربانیهای مردم ، انقلابی بودن، ایثار و وفای به نهضت اسلام این مردم هستم و یکی از سخنرانی های معروف من در سال 56 در نهاوند  بود.

رئیس جمهور تصریح کرد: امروز بحمدالله دو سال از شروع افتخارآمیز کار دولت تدبیر و امید که با رای ارزشمند شما مردم در 22 خرداد 92 آغاز شد می گذرد و به حول و قوه الهی قدمهای مهمی برای دستیابی به اهداف شما با ایستادگی و مشارکت و با حمایت مردم برداشته ایم.

آقای روحانی اظهارداشت: امروز جمهوری اسلامی ایران بیش از هر زمان دیگری در نظام جهان و در منطقه و در غرب و شرق آن ،‌ چهره مردم فرهنگ دوست، صلح دوست ، مقاوم و مستقیم در مسیر انقلاب را به جهانیان نشان داده است.

توانستیم امنیت واقعی را به کشور برگردانیم

رئیس جمهور گفت: ‌امروز به همت شما مردم و با تلاش دولتمردان منتخب شما ، چهره واقعی ایران به جهانیان معرفی می شود.

آقای روحانی افزود: ما توانستیم قطعنامه های غلط، ظالمانه و ضد حقوق بشری شورای امنیت سازمان ملل متحد را در همان مرکز لغو کنیم.

رئیس جمهور افزود: این افتخار بزرگ از آن ایستادگی ملت ایران در طول دوازده سال و مرهون هدایت های مقام معظم رهبری و همچنین ایثار و فداکاری همه دست اندرکاران و بویژه مذاکره کنندگان است.

آقای روحانی گفت: تا دیروز از دیدگاه آنها و از دیدگاه سازمان ملل ، غنی سازی در این کشور برخلاف مقررات بین المللی بود اما امروز طبق مصوبه خود آنها ، نه تنها ایران حق اعمال غنی سازی هسته ای در کشور را دارد بلکه همه کشورهای بزرگ موظف شده اند به ایران در دست یابی به فناوری های بالاتر در زمینه هسته ای کمک کنند.

رئیس جمهور گفت: این اقدام ملت ایران و این دستاورد ملت جای افتخار دارد.

آقای روحانی افزود: کمتر دولت و ملتی در دنیاست که موفق شده باشد بدون آنکه قطعنامه های ظالمانه را برای یک لحظه اجرا کرده باشد آنها را ملغی کند و حق غنی سازی خودش را نه تنها با شعار و پشت تریبون بلکه از طریق قطعنامه سازمان ملل این حق مسلم ملت ایران را در تاریخ ثبت کند.

تورم بالای 40 درصد به 13.8 درصد رسیده است

رئیس جمهور با اشاره به بحث تحریم ها گفت: به حول قوه الهی، زنجیره تحریم ها یکی پس از دیگری گسسته می شود و مردم ما از همه حقوق اقتصادی و تجاری خود بهره مند می شوند.

آقای روحانی در ادامه سخنان خود در جمع مردم استان همدان افزود: انشاء الله در ماه ها و سال های آینده ملت ما شاهد توسعه و حرکت شتابان پایدار به سمت پیشرفت واقعی خواهند بود.

رئیس جمهور اضافه کرد: امروز بعد از دو سال این دولت در شرایطی که هنوز تحریم ها باقی است توانسته است هم در زمینه تحریم ها و هم در زمینه پایان دادن به رکود، با بهبود شرایط کسب و کار به اهداف خود در حد دو سال، بیش از آنچه تصور می شد دست یابد.

آقای روحانی در ادامه گفت: ما به مردم قول دادیم که قدم به قدم نرخ تورم را کاهش خواهیم داد و طبق این قول آنچه مرکز آمار در دو روز پیش اعلام کرد نشان داد که تورم 12 ماهه ما، حتی از 14 درصد هم مقداری کاهش یافته و به 13.8 درصد رسیده است.

رئیس جمهور افزود: ما کشور را از تورم بالای 40 درصد به تورم 13.8 درصد رساندیم و این به معنای ایستادگی و حمایت شما مردم بزرگوار از دولت خدمتگزارتان است.

آقای روحانی ادامه با اشاره به بحث بیمه سلامت گفت: ما به مردم وعده دادیم که تمام مردم را زیر پوشش بیمه قرار خواهیم داد که الحمدلله بیمه درمانی ظرف یک سال گذشته، تمام کسانی را که مشمول بیمه نبودند و دفترچه بیمه درمانی نداشتند بیمه کرده و 10 میلیون دفترچه بیمه برای تحت پوشش این افراد صادر شده است.

امروز به وحدت نیاز داریم

رئیس جمهور گفت: دولت در زمینه سلامت، بهداشت و همچنین باری که بر دوش مردم از لحاظ هزینه درمان است، این بار را روز به روز کاهش خواهد داد.

آقای روحانی افزود: شما دیدیدکه هزینه 37 درصدی بر دوش مردم بود و ما آن را به طور متوسط به زیر 5 درصد کاهش دادیم و انشاء الله طرح تحول سلامت را به حول قوه الهی ادامه خواهیم داد.

رئیس جمهور گفت: ما امروز بعد از دو سال می توانیم بیش از گذشته به کشاورزان ایرانی افتخار کنیم و دستهای پینه بسته آنها را ببوسیم چه اینکه امسال محصول گندمی که از آنها خریدیم به مرز 8 میلیون تن رسیده و این به آن معنا است که انشاءالله نیازی که به خرید گندم داریم حدود یک میلیون تن خواهد بود که این رشد کشاورزی ما را در زمینه های مختلف از جمله گندم که محصولی استراتژیک است نشان می دهد.

آقای روحانی گفت: در زمینه صنعت، انرژی و تمام بخش های اقتصادی اجتماعی بحمدالله رشد قابل ملاحظه ای داشتیم در شرایطی که قیمت نفت که در سال های گذشته 140 دلار در هر بشکه بود متاسفانه امروز به 40 دلار یعنی کمتر از یک سوم تنزل پیدا کرده است.

رئیس جمهور افزود: با وجود توطئه ها برای کاهش قیمت نفت ، دولت با همت مردم به تعهدات خود متعهد خواهد بود و راه توسعه کشور را به حول  قوه الهی پیش خواهد برد و حقوق مردم ایران را نه تنها در زمینه هسته ای بلکه در همه زمینه های اجتماعی  اقتصادی و سیاسی به حول قوه الهی به دست خواهیم آورد.

آقای روحانی گفت: شما امروز می بینید هیات های مختلف اقتصادی و سیاسی از سراسر جهان به سمت تهران سرازیر شده اند و انشاء الله در ماه های آینده بعد از برداشتن تحریم ، شاهد حرکت جدیدی در سراسر کشور به حول قوه الهی خواهید بود.

رئیس جمهور افزود: دولت همانطور که در دو سال گذشته به عهد و پیمان خود با مردم وفادار بوده در سال های پیش رو نیز به عهد و پیمان خود وفادار خواهد بود.

آقای روحانی گفت: امروز نیاز به وحدت داریم و هیچ کس نباید از این کلام که همه باید به قانون عمل کنند دلخور شود، هیچ کس و هیچ نهاد در ایران بالاتر از قانون وجود ندارد و افتخار همه ماست که به قانون متعهد باشیم و طبق این قانون متحد باشیم و خودمان را برای انتخابات پایان سال آماده کنیم.

رئیس جمهور افزود:‌انشاءالله همه نهادهای کشور از دولت، شورای محترم نگهبان، مجلس شورای اسلامی، قوه قضاییه و نیروهای مسلح همه و همه دست به دست خواهیم داد  و انشاءالله شاهد انتخاباتی شکوهمند در ایران خواهیم بود.

اتمام زیرساخت راه آهن تهران - همدان در سال آینده

رئیس جمهور گفت: آنچه دولت در این سفر برای استان همدان تعهد خواهد کرد همه آنها امروز در شورای اداری تصویب می شود.

آقای روحانی در جمع مردم همدان افزود: به همت شما مردم همه این طرح ها در سال های 94 و 95 و آغاز سال 96 اجرایی و عملیاتی خواهد شد.

رئیس جمهور گفت: راه آهن همدان - تهران قطعاً می تواند زیرساختی برای اقتصاد همدان و رفاه مردم همدان و  امنیت آنان در رفت و آمد باشد.

آقای روحانی اضافه کرد: اتمام زیرساخت این راه آهن با 271 میلیارد تومان اعتباری که  دولت خواهد گذاشت، در سال آینده به اتمام خواهد رسید.

رئیس جمهور افزود: ما البته در جمع وزرا در تهران که در این خصوص بحث کردیم نیم قولی دادیم که  ریل را نیز همزمان بتوانیم تهیه و به اندازه کافی وارد کنیم که این خط آهن به حول  قوه الهی به بهره برداری برسد.

آقای روحانی گفت: نکته دوم تکمیل و بهره برداری از کنارگذرهای همدان- رزن، همدان- اسدآباد با مبلغ 122 میلیارد تومان است که سال آینده به اتمام خواهد رسید و افتتاح خواهد شد.

رئیس جمهور افزود: سوم اتمام بیمارستان جایگزین اکباتان و همچنین بیمارستان های نهاوند، بهار، قائم اسدآباد، تویسرکان و تخصصی سوختگی بعثت همدان است که این طرح ها با 121 میلیارد تومان تا سال آینده به اتمام خواهد رسید.

آقای روحانی گفت: چهارم بهره برداری از سدهای کلان، سرابی، شنجور و شبکه های آبیاری و زهکشی با مبلغ 45 میلیارد تومان است که همه اینها امسال یا سال آینده به بهره برداری خواهد رسید.

رئیس جمهور افزود: پنجم آبرسانی به روستاهای اولویت دار استان همدان است که 25 درصد جمعیت روستایی را شامل خواهد شد با مبلغ 40 میلیارد تومان که انشاء الله در سال آینده به اتمام خواهد رسید.

آقای روحانی گفت: ششم توسعه آبیاری تحت فشار برای 5827 هکتار اراضی کشاورزی استان همدان با مبلغ 41 میلیارد تومان است که ظرف امسال و اوایل سال آینده به اتمام خواهد رسید.

رئیس جمهور افزود: هفتم آبرسانی به شهرهای ملایر، تویسرکان، فامنین، نهاوند، اسدآباد، صالح آباد و بخشی از همدان با مبلغ 38 میلیارد تومان است که این طرح ها تا دهه فجر سال 95 به بهره برداری خواهد رسید و با اجرای این طرح، بحران آب در این شهرها مرتفع خواهد شد.

آقای روحانی گفت: هشتم اجرای آزادراه ساوه - همدان است که نیاز به 30 میلیارد تومان اعتبار داشته که این اعتبار تأمین شده است و سال آینده به اتمام خواهد رسید.

رئیس جمهور افزود: نهم اتمام تأسیسات فاضلاب شهرهای نهاوند، اسدآباد، تویسرکان، رزن با مبلغ 28 میلیارد تومان است که  سال آینده به بهره برداری خواهد رسید.

آقای روحانی گفت: دهم اتمام و بهره برداری از 9 دانشکده در سطح استان با 35 میلیارد تومان است که تا سال تحصیلی 95 به اتمام و بهره برداری خواهد رسید.

رئیس جمهور افزود: یازدهم عملیاتی و اجرایی کردن شهر جدید حورا در زمینی به وسعت 1200 هکتار برای اسکان 120 هزار نفر در 20 کیلومتری همدان است که در این سفر؛ کار آن  آغاز خواهد شد.

اجرای 42 طرح عمرانی با اعتبار 847 میلیارد تومان در استان همدان

رئیس جمهور با اشاره به مصوبات مطرح شده در سفر خود به استان همدان گفت:  بنیاد ابن سینا ، با تامین هزینه های مورد نیاز انشاءالله به فعالیت های فرهنگی و همچنین توسعه فعالیت های خود ادامه خواهد داد.

آقای روحانی افزود: همچنین برای طرح های صنعتی ، معدنی و کشاورزی این  استان نیز 1200 میلیارد تومان تسهیلات اختصاص داده شده است و امیدواریم که بانک ها هرچه سریع تر این تسهیلات را در اختیار کارآفرینان قرار دهند.

رئیس جمهور افزود: شهر و استان همدان مرکز جاذبه گردشگری است و سازمان گردشگری موظف است 11 پروژه گردشگری این استان را با تامین 50 میلیارد تومان تسهیلات تا پایان سا ل 95 به بهره برداری برساند.

آقای روحانی در پایان با آرزوی سلامتی و پیروزی برای مردم این استان تاکید کرد: در مجموع در این سفر 42 طرح و پروژه عمرانی برای استان همدان با اعتبار 847 میلیارد تومان در نظر گرفته شده است که همه این طرح ها، انشاءالله در سال 94 و 95 به اتمام و بهره برداری خواهد رسید.

رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


افتتاح خط تولید ماشین کاشت سیب زمینی سه ردیفه

افتتاح خط تولید ماشین کاشت سیب زمینی سه ردیفه


با حضور وزیر جهاد کشاورزی

افتتاح خط تولید ماشین کاشت سیب زمینی سه ردیفه

این خط تولید در زمینی به مساحت 3 هکتار و با سرمایه گذاری 25 میلیارد ریالی در سال 5 هزار دستگاه ماشین کاشت سیب زمینی تولید می کند .
وزیر کشاورزی در گفتگوی اختصاصی با خبرگزاری صداوسیما گفت : دولت تسهیلات مناسبی برای استفاده کشاورزان از ماشین آلات کشاورزی در نظر گرفته است .و از تولید کنندگان این تجهیزات حمایت می کند.

رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


آب زنید راه را هین که نگار می رسد...

آب زنید راه را هین که نگار می رسد...


کاروان تدبیر و امید در همدان

آب زنید راه را هین که نگار می رسد...

مردم دارالمومنین همدان امروز، سه شنبه، شهرشان را آب و جارو کرده اند برای میزبانی از کاروان تدبیر و امید تا بار دیگر رسم مهمان نوازی الوند نشینان را به رخ همگان بکشند.

http://img7.irna.ir/1394/13940603/81732963/81732963-70117557.jpg

امروز آفتاب صبح که از پس الوند بالا آمد مردم شهر همه در تلاطم بودند، می گویند شهر مهمان دارد، همه خود را برای استقبال از کاروان دولت تدبیر و امید
آماده کرده اند.
گوشه به گوشه شهر پر شده است از بنرهایی خوش آمد گویی به رییس جمهوری مردمی به پایتخت تاریخ و تمدن ایران زمین، همه شهر منتظرند، بزرگ و کوچک، پیر و جوان، بخش های مختلف دولتی و خصوصی.
همدان امروز میزبان بیست و یکمین سفراستانی هیات دولت است تا بار دیگر دولت امید با تدبیر خود افق روشن تری را برای مردم این استان رقم بزند و موجبات توسعه این استان را که یکی از مهم ترین درخواست های مردمی از رییس جمهوری است، جامه عمل بپوشاند.
همدانی ها بار دیگر خود را برای حضور در صحنه آماده کرده اند تا نقشی خلق کنند ماندگار و به بلندای تاریخ این استان و به همه ثابت کنند که مردمان این شهر مردمان دیار فرهیختگان هستند و هر گونه توسعه ای در شایستگی مردم این استان است.
یک دانشجوی همدانی در خصوص سفر رییس جمهوری به استان همدان گفت: دولت دکتر روحانی با وجود تمام مشکلات اقتصادی و تحریم های موجود در کشور تاکنون عملکرد خوبی داشته است.
علی کیانی مهم ترین مطالبه مردم استان همدان از دولت یازدهم را پرداختن به مقوله صنعت در استان همدان عنوان کرد و افزود: هم اکنون بیکاری به عنوان مهم ترین مشکل قشر جوان، مانع بزرگی بر سر راه زندگی جوانان است و از دولت می خواهیم که برای برون رفت از این مشکل به خصوص در استان همدان گام های موثری بردارند.
وی با بیان اینکه از سفر رییس جمهوری به این استان استقبال می کند، تصریح کرد: دولت با هدف خدمت به مردم به این استان سفر می کند پس استقبال و دلگرم کردن دولت در تحقق این هدف از وظایف مردم این استان است.
یک پرستار نیز در خصوص این سفر گفت: دولت یازدهم تمام تلاش خود را در اجرا طرح تحول نظام سلامت به کار گرفت که این طرح یکی از مهم ترین طرح ها در راستای خدمت رسانی به بیماران است و در چند دهه اخیر اجرا چنین کاری در کشور بی نظیر بود.
فاطمه رحمانی با بیان اینکه این طرح لبخند رضایت را بر لبان بیماران نشاند، افزود: بازگشت آرامش روانی به حوزه درمان و کاهش پرداختی ها از جیب مردم از مهم ترین دستاورده های این طرح بود، درحالی که با مشکلات اقتصادی موجود انتظار موفقیت از این طرح بسیار کم بود، اما دولت دکتر روحانی توانست آن را به سرانجام برساند.
وی افزود: دولت یازدهم دولت منتخب یک ملت است و مردم استان همدان نیز به عنوان عضوی از این ملت، استقبال گرمی از رییس جمهوری منتخب خود خواهند داشت.
یک مغازه دار همدانی نیز گفت: دولت یازدهم با کاهش تورم و خارج کردن کشور از رکود اقتصادی توانست تلاطم بازارهای کشور را که یکی از مهم ترین نگرانی های مردم بود از بین ببرد که این امر بسیار مهم و با ارزش است.
ولی مرادی افزود: موفقیت در مذاکرات هسته ای نیز از دیگر اقدامات موثر دولت در این دو سال بود که امید مردم به آینده ای درخشان را تقویت کرد و باعث رفع بسیاری از نگرانی ها در بین مردم شد.
وی با بیان اینکه اصناف همدان در استقبال از رییس جمهوری حضور گسترده خواهند داشت، یادآور شد: امیدواریم این سفر باعث ایجاد زمینه های پیشرفت استان شود.
دولت تدبیر و امید امروز سه شنبه مهمان مردم استان همدان است و دیدار عمومی رییس جمهوری با مردم این استان ساعت هشت و نیم صبح در استادیوم قدس انجام خواهد شد.
استان همدان با یک میلیون و 750 هزار نفر جمعیت در غرب کشور قرار دارد.

رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


ورود رئیس جمهور به همدان

ورود رئیس جمهور به همدان


ورود رئیس جمهور به همدان

ورود رئیس جمهور به همدان

رئیس جمهور در بیست و یکمین سفر استانی خود دقایقی پیش وارد فرودگاه همدان شد . به گزارش خبرگزاری صدا و سیما ، حجت الاسلام والمسلمین حسن روحانی در بدو ورود مورد استقبال نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه همدان، استاندار همدان و شماری از مقامات و مسوولان ارشد محلی قرار گرفت.رییس جمهوری تا ساعاتی دیگر در اجتماع بزرگ مردم استان همدان در ورزشگاه قدس سخنرانی می کند.

دکتر روحانی در سفر یک روزه خود به همدان 35 طرح در حوزه های مختلف اقتصادی ، کشاورزی ، عمرانی و خدماتی را افتتاح یا عملیات اجرای آنها را آغاز خواهد کرد . نشست با علما و نخبگان ، فعالان اقتصادی ، خبرنگاران و حضور در جلسه شورای اداری از دیگر برنامه های امروز رئیس جمهور در استان همدان خواهد بود .

رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


erererr2-1.jpg

به مناسبت ورود رئیس جمهور به استان همدان

رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


روز همدلی(ویژه سفر رئیس جمهوری)

روز همدلی(ویژه سفر رئیس جمهوری)


نخستين سفر رئيس دولت تدبير و اميد به استان همدان نقطه عطفی برای مردم و مسئولان استان همدان برای ساختن استانی آباد و توسعه محور است.در تلاش برای تحقق این امر برنامه زنده روز همدلی از رادیو همدان به سفر رئیس جمهور و حضور ایشان و دستاوردهای سفر می پردازد.

حضور رئيس‌جمهور در استان‌ از ديدار با اقشار مختلف مردم و گفت‌وگو با فعالان، برگزيدگان و نيروهاي تأثيرگذار استان، فرصت مناسبي است تا موانع مشكلات موجود در مسير رشد و توسعه استان مورد بررسي و ارزيابي قرار گيرد تا شرايط براي برداشتن گام‌هاي مؤثرتر در رشد و شكوفايي استان بيش از پيش مهيا شود.

روز همدلی، روز همدلی دولت و مردم استان همدان است که با استقبالی با شکوه از رئیس جمهور و هیات همراه به تحقق ایرانی آباد و آزاد کمک خواهند کرد.

Loading the player...
عوامل تولید:

    

                                          این برنامه به صورت زنده از ساعت 8 و نیم صبح از رادیو همدان پخش می شود.

تاریخ تولید: 1394
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.