Skip to Content

اجرای ۱۶۰ عنوان برنامه طی هفته بسیج در نهاوند

فرمانده سپاه ناحیه نهاوند

اجرای ۱۶۰ عنوان برنامه طی هفته بسیج در نهاوند

فرمانده سپاه ناحیه نهاوند از اجرای بیش از ۱۶۰ عنوان برنامه طی هفته بسیج در نهاوند خبر داد.

به گزارش خبرنگار مهر، سرهنگ کامران کریمی در دیدار با امام جمعه نهاوند و در جمع مسئولین شهرستان، گفت: بسیجیان امروز با لبیک گفتن به‌فرمان رهبر معظم انقلاب اسلامی همواره آماده هستند و روزبه‌روز بر این آمادگی خود می‌افزایند.

وی بابیان اینکه در سال جاری در شهرستان نهاوند برنامه‌های بسیار خوب فرهنگی، مذهبی و ورزشی برای هفته بسیج تدارک دیده‌شده است، عنوان کرد: بیش از ۱۶۰ عنوان برنامه برای این هفته تدارک دیده‌شده که در سطح پایگاه‌ها و حوزه‌های بسیج و با حضور بسیجیان برگزار می‌شود.

فرمانده سپاه ناحیه نهاوند مهم‌ترین برنامه این هفته را تجمع ۳ هزارنفری بسیجیان نهاوند در روز پنجم آذر در مصلا نماز جمعه نهاوند عنوان کرد و گفت: دیدار با خانواده شهدا و بسیجیان، غبارروبی گلزار شهدا، بازدید از طرح‌های اقتصاد مقاومتی، ویزیت رایگان در مناطق محروم، برگزاری مسابقات فرهنگی و ورزشی و چندین عنوان برنامه دیگر از برنامه‌های هفته بسیج در نهاوند است.

وی در ادامه با اشاره به مقوله مهم اقتصاد مقاومتی که تحقق آن مدنظر رهبر معظم انقلاب است، اظهار داشت: خوشبختانه تاکنون در شهرستان نهاوند برای تحقق این امر مهم بیش از ۳ میلیارد تومان اعتبار و تسهیلات اقتصاد مقاومتی به ۳۹۰ نفر از بسیجیان اعطاشده که موجب ایجاد اشتغال برای آن‌ها شده است.