Skip to Content

ارتقاء سرانه فضای ورزشی در روستاهای نهاوند

فرماندار نهاوند

ارتقاء سرانه فضای ورزشی در روستاهای نهاوند

فرماندار نهاوند بر توسعه فضاهای ورزشی در نهاوند تاکید کرد و گفت: سرانه فضای ورزشی در روستاهای نهاوند باید ارتقا یابد.

به گزارش خبرنگار مهر، کریم حمیدوند در دیدار با «ساناز ذوالفقاری» نایب قهرمان رشته ورزشی رزمی پارسیان که در مسابقات کشوری به این مقام دست یافته است، گفت: اسلام دینی همه‌جانبه و بدون هیچ‌گونه کاستی است و همه جوانب تعالی انسان در آن دیده‌شده است.

وی با اشاره به اینکه در اسلام بر ورزش تأکید فراوان شده است، گفت: خوشبختانه در چندسال اخیر کارشناسان و همچنین پزشکان و فعالان ورزشی بر تأثیر ورزش در روحیه، تندرستی و شادابی هرچه بیشتر فردی تاکید دارند.

فرماندار نهاوند بابیان اینکه ورزشکاران قهرمان در سطوح کشوری و جهانی نهاوند را معرفی می کنند، گفت: در سالهای اخیر بانوان ورزشکار کشور و به‌تبع آن بانوان نهاوندی سهم قابل‌توجهی از مدال‌آوری‌ها در مجامع ملی و بین‌المللی را از آن خود کرده اند.

وی بابیان اینکه امروز بانوان نهاوندی نیز به درجه‌ای از استعداد و اعتمادبه‌نفس رسیده‌اند و برای حضور در مسابقات کشوری و جهانی تلاش می‌کنند، گفت: این تلاش قابل‌تقدیر و تحسین است.

حمیدوند با اشاره به اینکه ساناز ذوالفقاری به همراه خانواده خود در روستای «حسین‌آباد» از توابع بخش مرکزی زندگی می‌کند، گفت: مدال‌آوری جوانان و نوجوان ورزشکار در روستاها با توجه به عدم بسترسازی مناسب آن‌هم در مقاطع کشوری بسیار ارزشمند است و امیدواریم سهم سرانه فضای ورزشی در روستاها با توجه به پتانسیل‌های موجود ارتقا پیدا کند.