Skip to Content

آغاز طرح کشوری جوانه‌های صالحین

فرمانده سپاه ناحیه اسدآباد

آغاز طرح کشوری جوانه‌های صالحین

فرمانده سپاه ناحیه اسدآباد از آغاز طرح کشوری جوانه‌های صالحین در50 پایگاه مقاومت بسیج مقاومت اسدآباد خبر داد و گفت: این طرح در راستای احیای فرامین مقام معظم رهبری مبنی بر شکوفایی استعدادهای نوجوانان و جوانان اجرا می شود.

به گزارش ایرنا سرهنگ حسن مرادی در آیین افتتاحیه طرح جوانه های صالحین در اسدآباد اظهار کرد: این طرح با هدف غنی سازی اوقات فراغت بسیجیان و رشد و تعالی حلقه های تربیتی در فصل تابستان برگزار می شود.
وی استفاده مطلوب از ماه رمضان و ایام تابستان، حفظ و انسجام حلقه های تربیتی صالحین ، ایجاد شور و نشاط و تقویت روحیه معنوی در بین بسیجیان را از دیگر اهداف برگزاری این طرح عنوان کرد.
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه اسدآباد افزود: برگزاری این برنامه ها در دو بازه زمانی از 26 خرداد تا 18 شهریور و از 25 شهریور تا 19 اسفند سال 95 تحت عنوان مکمل جوانه های صالحین برای عمق بخشی به محتوای حلقه های صالحین اجرا می شود.
وی با اشاره به اینکه پایگاه های مقاومت بسیج به عنوان مجری این طرح قرار دارند، خاطرنشان کرد: در این طرح کلاس های آموزش قرآن، معارف اسلامی، مهارتهای فنی و ورزشی و همچنین کلاس های امداد و نجات برنامه ریزی شده است
مرادی افزود: تعطیلات تابستان بهترین فرصت برای آموزش های اعتقادی و دینی بسیجیان است که باید از این فرصت بدست آمده نهایت استفاده را کرد.
فرمانده سپاه ناحیه اسدآباد با اشاره به تهدیدات نرم افزاری دشمن برای ضربه زدن به انقلاب، اظهار کرد: خنثی سازی توطئه های دشمنان با توجه به برنامه ریزی هایی که آنان برای تخریب بنیاد خانواده و جوانان دارند بر عهده بسیجیان است.
34 هزار نفر در اسدآباد عضو بسیج هستند
اسدآباد 110 هزار جمعیت در 45 کیلومتری همدان واقع شده است.