حمایت از کالای ایرانی | یک‌شنبه، ۶ خرداد ۱۳۹۷

آمادگی همدان برای تأمین برق پایدار در انتخابات - نمایش محتوای خبر

 

 

آمادگی همدان برای تأمین برق پایدار در انتخابات

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان

آمادگی همدان برای تأمین برق پایدار در انتخابات

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان همدان از آمادگی این شرکت در راستای تأمین برق پایدار در انتخابات ۲۹ اردیبهشت ماه سال جاری خبر داد.

به گزارش خبرنگار مهر، حاجی‌رضا تیموری در جلسه ستاد تأمین برق انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری و پنجمین دوره شوراهای اسلامی اظهار داشت:در این راستا تعمیرات اضطراری روی خطوط برق در دستور کار قرار گرفته و در حال انجام است.

وی با اشاره به تهیه لیست افراد مسئول در شیفت‌های اتفاقات عملیات و ارسال آن به امور دیسپاچینگ افزود: مدیران واحدهای اجرایی نیز وجود چراغ اضطراری در شعب اخذ رأی و مولد اضطراری محل‌های تجمیع آرا و فرمانداری‌ها را پیگیری می‌کنند.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان همدان با اشاره به تشکیل ستاد اجرایی تأمین برق انتخابات در این شرکت عنوان کرد: این ستاد تا پایان انتخابات به کار خود ادامه می‌دهد و در واحدهای اجرایی نیز ستاد عملیاتی با ریاست مدیر واحد تشکیل (کمیته مدیریت بحران واحد) و تا پایان انتخابات اقدامات لازم را پیگیری می‌کنند.

وی با اشاره به برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته برای برگزاری انتخابات باشکوه اظهارداشت: انجام سریع رفع خاموشی‌های بی‌برنامه در صورت بروز، عدم انجام هر نوع فعالیت با برنامه بهره‌برداری و بهینه‌سازی در بازده زمانی برگزاری نشست‌های انتخاباتی و همچنین در روز انتخابات و شمارش آراء از جمله این برنامه‌ها است.

تیموری با تأکید بر عدم صدور مجوز قطع برق برای انجام فعالیت‌های توسعه و نوسازی گفت: حضور به موقع و فعال در کشیک‌های بعد از ظهر و شبانه(تا ساعت ۱۲ شب) با توجه به زمان‌ مصاحبه‌ها، هماهنگی با ستاد راهبردی در معاونت هماهنگی توزیع و ستادهای اجرایی در شرکت‌های توزیع و برقراری اکیپ‌های ویژه اجرایی در مجاورت محل‌های حساس نیز انجام شده است.

وی یادآور شد: شناسایی محل‌های اخذ رأی و کنترل و بهینه‌سازی شبکه تغذیه کننده آنها و آماده‌سازی شبکه پشتیبان برای جایگزینی در شرایط وقوع خاموشی غیرمترقبه و آماده‌سازی تعدادی ژنراتور قابل حمل با قابلیت بهره‌برداری سریع در هر واحد اجرایی صورت می‌گیرد.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان همدان گفت: جمع‌بندی گزارش اقدامات و حوادث احتمالی پیش آمده در بازه زمانی مورد نظر به منظور استفاده از آن در شرایط مشابه در آینده و عدم استفاده از امکانات و دارایی‌های شرکت برای برگزاری جلسات و همایش‌های انتخاباتی توسط مدیران نیز از دیگر اقدامات است.

وی با تأکید بر ارسال گزارش و اطلاع‌رسانی اقدامات انجام شده بخش برق و هماهنگی با فرمانداران افزود: اقدامات لازم قرارداد پیمانکاری خط گرم نیز انجام شده تا در صورت نیازهای فوریتی از خدمات پیمانکار خط گرم استفاده شود تا حداقل خاموشی بر روی خطوط صورت گیرد.