رونق تولید ملی | جمعه، ۹ اسفند ۱۳۹۸

آمادگی یک هزار و 500 عامل اجرای انتخابات در اسدآباد

فرماندار اسدآباد

آمادگی یک هزار و 500 عامل اجرای انتخابات در اسدآباد

فرماندار اسدآباد با اشاره به آمادگی 110 شعبه اخذ رای در این شهرستان گفت: یک هزار و 500 نفر عوامل بازرسی، نظارت و انتظامی با ستاد برگزاری انتخابات به صورت مستقیم همکاری خواهند کرد.

حسین افشاری در جمع خبرنگاران اظهار کرد: علاوه بر شعب ثابت در روستاهای کوچک براساس قانون انتخابات به صورت سیار برگزار می شود که تعداد این روستاها اعلام خواهد شد.
وی تصریح کرد: یک ایل از عشایر دارای مجوز و در زمان برگزاری انتخابات در منطقه اسدآباد حضور دارند که کار رای گیری از آنان نیز به صورت سیار انجام می شود.
فرماندار اسدآباد با اشاره به تائید صلاحیت 509 نفر از کاندیداهای شورای اسلامی شهر و روستا گفت: از 531 داوطلب ثبت نام شده صلاحیت 22 نفر تائید نشده است.
افشاری افزود: 61 داوطلب شهر اسدآباد همگی تائید شده و تاکنون هیچ کدام از کاندیداها انصراف نداده اند
وی با بیان اینکه تحرکات کاندیداها به خوبی رصد می شود، خاطرنشان کرد: بر اساس قانون تبلیغات زودهنگام خلاف قانون است و با متخلفان برخورد می شود.
فرماندار اسدآباد از کاندیداها خواست به قانون احترام بگذارند و تا فرا رسیدن مهلت قانونی از هرگونه تبلیغ پرهیز کنند.
افشاری تصریح کرد: تبلیغات غیرقانونی و قبل از موعد برخی نامزدها در رد و تأیید صلاحیت آنان موثر است
وی انتخابات را از افتخارهای نظام جمهوری اسلامی برشمرد و گفت: پایبندی به قانون می تواند موجب برگزاری انتخابات سالم، پرشور و حماسی شود.
دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا به طور همزمان 29 اردیبهشت ماه سال 96 برگزار می شود.
شهرستان اسدآباد با 100 هزار جمعیت در 45 کیلومتری همدان واقع شده است.