Skip to Content

انتخابات نماد همدلی و وحدت ملی

معاون فرماندار تویسرکان

انتخابات نماد همدلی و وحدت ملی

معاون فرماندار تویسرکان گفت: انتخابات نماد همدلی و وحدت ملی در مسیر پیشرفت فراگیر کشور است.

به گزارش ایرنا علی اصغر ناظری پور در نشست هم اندیشی با نمایندگان نامزدهای انتخاباتی دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در تویسرکان افزود: اکنون جمهوری اسلامی ایران برای ارتقا اقتدار ملی و گسترش و تثبیت جایگاه خود در معادلات و مناسبات جهانی به وحدت، همدلی و هم افزایی مردم و مسئولان نیاز دارد.
وی اضافه کرد: انتخابات در حقیقت یک فرصت بی بدیل و طلایی برای همگرایی اراده ملی در مسیر توسعه ملی است که باید بهره وری حداکثری از آن ایجاد شود.
ناظری پور رعایت قانونمداری، صیانت از سلامت انتخابات و حقوق عموم مردم را از مهمترین ویژگی های برگزاری انتخابات در ایران اسلامی برشمرد و اظهار کرد: دولت نیز بر اساس وظایف قانونی خود بدون طرفداری از گروه، جریان یا اشخاص خاصی، زمینه حضور حداکثری مردم در انتخابات را فراهم می کند.
وی افزایش روحیه پویایی، امید، انگیزه و نشاط را از مهمترین وظایف دست اندکاران انتخابات و نمایندگان نامزدهای انتخاباتی در پای صندوق های رای خواند و تاکید کرد: پرهیز از اختلاف افکنی و به حاشیه بردن اصل انتخابات باید همواره مورد توجه ویژه قرار گیرد.
معاون فرماندار تویسرکان افزود: از نمایندگان نامزدهای انتخاباتی انتظار می رود که الگوی عینی قانونگرایی و قانونمداری برای عموم مردم باشند.
تویسرکان به عنوان یکی از شهرستان های جنوبی استان همدان در 90 کیلومتری شهر همدان با بیش از 103 هزار نفر جمعیت از 98 شعبه اخذ رای در کل شهرستان و یک نماینده در مجلس شورای اسلامی برخوردار است.
14 نامزد انتخاباتی در دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه تویسرکان با یکدیگر رقابت می کنند.