Skip to Content

ایستادگی در مقابل فتنه و فتنه گران

فرمانده سپاه انصار الحسین (ع) استان

ایستادگی در مقابل فتنه و فتنه گران

فرمانده سپاه انصار الحسین (ع) استان همدان گفت: ایستادگی در مقابل فتنه و فتنه گران از شاخص‌های شهید «همدانی» بود.

به گزارش خبرنگار مهر، سردار غلامعلی ابوحمزه در مراسم عزاداری سرلشگر شهید حاج حسین همدانی که در حسینیه امام خمینی (ره) همدان برگزار شد، با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری اظهار داشت: مقام معظم رهبری در بیانات خود فرمودند که استراتژی دشمن بر سه موضوع نفوذ، استحاله و براندازی است.

فرمانده سپاه انصار الحسین (ع) استان همدان در این خصوص ادامه داد: مقام معظم رهبری در بیانات راهگشای خود به ابعاد جنگ نرم اشاره داشتند که اگر بخواهیم در جنگ نرم پیروز شویم باید سه محور، اعتقاد، تبیین و تشریح الگوی موردپذیرش و تغییر رفتار آحاد جامعه را مدنظر قرار دهیم.

سردار ابوحمزه بابیان اینکه یکی از گزینه‌های تغییر رفتار مردم استفاده از الگوی شهدا است، بیان کرد: این روزها خداوند شهید حاج حسین همدانی را به‌عنوان الگویی برای امت اسلامی و نظام جمهوری اسلامی و برای مردم همدان هدیه کرد.

وی با تأکید بر اینکه هراندازه که ابعاد شخصیتی شهید سرلشگر حاج حسین همدانی تبیین شود به‌طورقطع راهگشا خواهد بود، عنوان داشت: تبیین شخصیت ایشان برای رسیدن به امت واحد اسلامی و هدف‌گذاری اسلامی راهگشا است.

فرمانده سپاه انصار الحسین (ع) استان همدان در ادامه سخنانش با اشاره به اینکه این روزها شخصیت شهید همدانی به بحث گذاشته می‌شود، افزود: نقش سردار شهید همدانی در آرام کردن جریان فتنه و فتنه‌گرها و در فتنه‌های داخلی و خارجی بی‌بدیل بود.

سردار ابوحمزه در این مورد اظهار کرد: نقش سردار همدانی در روشنگری کسانی که به انحا مختلف سعی کردن ارزش‌های نظام را زیر سؤال ببرند مؤثر بود.

وی گفت: سران فتنه به اشکال مختلف سکوت کرده اند و بعد از گذشت شش تا هفت سال روش غلط و نادرست خود را ادامه می‌دهند.

فرمانده سپاه انصار الحسین (ع) استان همدان در ادامه سخنان خود بیان داشت: سردار شهید حاج حسین همدانی به‌عنوان فرمانده سپاه محمد رسول‌الله  نقش خود را در برابر فتنه گران و فتنه به بهترین نحو ممکن ایفا کرد و در معرفی سران فتنه و بازخوانی آن‌ها نقش داشت.

سردار ابوحمزه با تأکید بر اینکه شهید همدانی با تمام وجود در برابر سران فتنه ایستاد، افزود: شهید حاج حسین همدانی دارای ده ها شاخصه است که ایستادگی در برابر فتنه و فتنه گران و فتنه‌های جدید مانند آمریکا و اسرائیل از خصوصیات بارز ایشان است.

وی بابیان اینکه این خصوصیت شهید همدانی باید تبیین و به‌عنوان الگو مدنظر قرار گیرد، اظهار داشت: آحاد مردم و اقشار مختلف جامعه باید دشمن‌شناسی و بصیرت افزایی را از شهید سرلشگر حاج حسین همدانی الگو بگیرند.