ایوان بهاری

بهار آمد تا دوباره جوان شویم ، سبز شویم ، بیاندیشیم واز نو شروع کنیم .آسمان را سخت بشکافیم و طرحی نو در اندازیم و از پیش بهتر شویم .برنامه ایوان بهاری تلاش دارد تا با سرمشق گرفتن از بهار با تنوع و طنز ،شور و حالی تازه در میان مخاطبا ن ایجاد کند و با ارائه آیتم های مناسب آرامش شبانه را با امید و آگاهی پیوند زند .

مسابقه سرگرم کننده ی خوانندگی با حضور علاقمندان و مشارکت گسترده مخاطبان از آیتم های بسیار جذاب و دیدنی این برنامه است .حضور هنرمندان در برنامه و ایجاد شور و نشاط و معرفی ظرفیت ها و پتانسیل ها با استفاده از آیتم های مناسب باعث افزایش مخاطبان برنامه می شود .

این برنامه با رویکرد بهاری و با هدف معرفی استان همدان به عنوان یکی از شهرهای گردشگری و توریستی کشور و همچنین بخش های متنوع و جذاب دیدنی  ،نمایش ، آیتم طنز ، دوربین مخفی ، کلیپ طنز ، گزارش طنز ، موسیقی طنز ، موسیقی تصویر و گزارش های موضوعی سعی دارد تا لحظات خوشی را برای بینندگان و مخاطبان به وجود می آورد.

 

Loading the player...
سال تولید: 1395
عوامل تولید:

عوامل تولید:

تهیه کننده :محسن روحی

 کارگردان تلویزیونی :سعید پورشعبانی

کارگردان پرتابل: امیر شمخابی

تصویربردار : سعید بهمنی پورجواب‌های شاخه ای نویسنده تاریخ
سلام و عرض خسته نباشید خدمت شما و برنامه خوبتون... حسن ۱۳۹۵/۰۱/۲۸ ۱۱:۵۰
سلام و عرض خسته نباشید خدمت شما و برنامه خوبتون... مجتبی ۱۳۹۵/۰۲/۴ ۲۱:۴۲

مجتبی
سلام و عرض خسته نباشید خدمت شما و برنامه خوبتون میخواستم تو مسابقه آواز برنامه ایوان الوند شرکت کنم لطفا منو راهنمایی کنید متشکرم.
0 (0 آرا)
پست شده در ۱۳۹۵/۰۲/۴ ۲۱:۴۲
حسن
سلام و عرض خسته نباشید خدمت شما و برنامه خوبتون میخواستم تو مسابقه شرکت کنم اگه میشه راهنماییم کنید متشکرم
+2 (2 آرا)
پست شده در ۱۳۹۵/۰۱/۲۸ ۱۱:۵۰