جهش تولید | دوشنبه، ۱۰ آذر ۱۳۹۹

بازتاب - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

بازتاب

Loading the player...

صدا وسیمای مرکز همدان در نظر دارد برای آگاهی بخشی در خصوص نمایشگاه های مختلف که در استان برگزار می شود اطلاعاتی را به بینندگان تحت عنوان برنامه بازتاب ارائه دهد .

در این برنامه مجری از نمایشگاه های مختلف دیدن می کند و در مورد نمایشگاه و نحوه برگزاری آن اطلاعاتی را به بینندگان می دهد .

همانطور که می دانید نمایشگاه مکانی است که کالاها، خدمات،فنآوری ها ، تکنیک ها ،نوآوری ها و هنر ها برای معرفی و آشنایی به معرض تماشا گذاشته می شوند.

در ایران فضاهای نمایشگاهی سابقه چهل-پنجاه ساله دارند و سالانه صدها نمایشگاه مختلف در سطوح شهری،استانی،ملی و بین المللی در کشور برگزار می شود که برغم تفاوت های هویتی،به لحاظ نحوه برگزاری و ارائه کالا وخدمات، ساختاری یکسان دارند.

در این مدت، نمایشگاه ها به عنوان یکی از کارآمدترین و قوی ترین ابزار تجارت به رسمیت شناخته شده اند.محلی مقرون به صرفه از جهت زمان،انرژی و سرمایه، برای ملاقات چهره به چهره بازار و مخاطب، کشف بازارها و مشتریان جدید،حفظ و تجدید ارتباط با بازارهای قبلی، نمایش زنده محصولات و خدمات، شناخت و مطالعه رقبا و تکنولوژی های جدید و در نتیجه تسریع روند تولید و فروش و همه اینها در یک زمان و یک مکان! شگفت انگیز نیست؟

شرکت در یک نمایشگاه به منزله درخواست ارتباط است و به معنای آمادگی برای "دیده شدن" و رقابت و اقدام درست در جهت ارتباط موثر تر و بیشتر دیده شدن، مسیر شرکت کننده را در دستیابی به اهداف خود هموارتر می کند.