رونق تولید ملی | چهارشنبه، ۲۴ مهر ۱۳۹۸

بازدید رئیس سیما و مدیرکل فضای مجازی مراکز استانها از معاونت فضای مجازی مرکز همدان - نمایش محتوای خبر

 

 

بازدید رئیس سیما و مدیرکل فضای مجازی مراکز استانها از معاونت فضای مجازی مرکز همدان

دکتر فاطمی، رئیس سیمای معاونت استان‌ها و آقای زندی، مدیرکل فضای مجازی معاونت استان‌ها و سایر همراهان از واحدهای مختلف مرکز همدان بازدید نمودند.

همچنین در این دیدار ایشان نشست صمیمی با همکاران معاونت فضای مجازی مرکز همدان داشته و از نزدیک فعالیت همکاران این واحد را مورد بررسی و ارزیابی قرار داده و دکتر فاطمی تاکید کردند: فضای مجازی مرکز همدان همانند سایر بخش ها و از جمله همانند واحد پویانمایی رو به رشد و پیشرفت است.

دکتر فاطمی فضای مجازی را خط اول انتقال پیام خواند و گفت : از آنجایی که فضای مجازی امکان تعامل دوسویه را به مخاطبان داده، پل ارتباطی مخاطبان صدا، سیما و خبر است و می‌تواند قدرت انتخاب را به مخاطب داده و در جهت مکمل و معرفی برنامه های سایر بخش‌ها عمل کند.

آقای زندی، مدیرکل فضای مجازی معاونت استان‌ها نیز از فعالیت‌های همکاران این واحد تقدیر نموده و ساختار  این معاونت را بسیار عالی ارزیابی نموده و به تعامل با فعالان فضای مجازی شهرستانها تاکید داشتنه و گفتند به فعالان جوان و انقلابی در این عرصه باید میدان داد و فضای مجازی باید فرصتی فراهم کند تا ایده‌های نو فعالان فضای مجازی استان به اجرا گذاشته شود.

در پایان این نشست صمیمی همکاران مشکلات پیش روی این واحد را با ایشان در میان گذاشتند.