حمایت از کالای ایرانی | یک‌شنبه، ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۷

بالا رفتن میزان مشارکت مردم مهم ترین وظیفه رسانه ملی - نمایش محتوای خبر

 

 

بالا رفتن میزان مشارکت مردم مهم ترین وظیفه رسانه ملی

به گزارش

بالا رفتن میزان مشارکت مردم مهم ترین وظیفه رسانه ملی

مدیرکل اخبار استانهای سازمان صداوسیما بر حضور گسترده مردم پای صندوق های رای تاکید کرد.

به گزارش خبرگزاری صداوسیمامرکز همدان، آقای موسوی در جمع کارکنان خبر مرکز همدان گفت: بالا بردن میزان مشارکت وحضور مردم پای صندوقهای رای مهمترین وظیفه صداوسیماست.

او افزود: آخرین نظرسنجی ها حکایت از مرجع بودن رسانه ملی برای پیگیری اخبار انتخابات است.

تاکنون صدا و سیما در انتخابات عملکرد خوبی داشته است و اولویت انتخابات امسال در رسانه ملی  مدیرکل اخبار استانهای سازمان صداوسیما خاطرنشان کرد : در مراکز استانها باید شهرستانها را نیز برای مشارکت بیشتر در انتخابات وارد و از ظرفیت شهرستانها نیز بهره برد.

وی از کارکنان ،گزارشگران و سردبیران خبر خواست با انعکاس مطالبات مردم فضای مردم محوری را در برنامه های تولیدی رونق بیشتری ببخشند.

آقای موسوی ادامه داد: حضور و مشارکت گسترده مردم در انتخابات و فراهم کردن بستر لازم رسانه ای برای این مشارکت اولویت اول رسانه ملی است.

در این بازدید همچنین مدیر کل اخبار استانها به همراه مدیر کل صدا و سیمای همدان و معاونان مرکز از فناوری های جدید و تجهیزات ساخته شده توسط همکاران فنی مرکز بازدید و از همکاران ساعی فنی مرکز برای نوآوری در صدا و سیمای مرکز همدان قدردانی کرد.

مهندس میسر مدیر کل صدا و سیمای مرکز همدان هم در این بازدید مرکز همدان را پیشرو در بهره گیری از ارسال تصاویر زنده با استفاده از گوشی های هوشمند و بستر اینترنت موبایل و تجهیزات واحد سیار در حجم کمتر و با فناوری بالاتر دانست.

وی بر انتقال این فناوری ها با کمترین سرمایه گذاری مشابه  خارجی آن برای دیگر  صدا و سیمای مراکزاعلام آمادگی کرد.