برنامه نور هدایت

بدرستی که دلها گاه گاه دچار زنگار و پوسیدگی می شوند ، و جلای آن قرآن کریم است ، قرآن سرچشمه ی پر خیر و برکتی است که هرگز کاهش نیافته و پایان نمی پذیرد .

قرآن اساسنامه ای است که جامعه اسلامی در هر وقت و زمان هرچند که علم و تکنولوژی و فکر بشری برای تدوین قوانین دولی و بین المللی به اوج خود رسیده باشد ، می تواند به آن افتخار کند . این قرآن معجزه ای همیشگی برای جامعه اسلامی می باشد ؛ اگر پیامبران گذشته (ع) دارای معجزاتی بودند که با وفات آنان و انقراض قومشان پایان می پذیرفت ، معجزه ی پیامبر اسلام (صلى الله علیه وسلم) برای همه زمانها و همه اقوام و ملتها بوده و هرگز از اعجاز آن کاسته نخواهد شد .


قرآن برترين و بهترين هديه الهي به بندگان است؛ زيرا گوش‏نوازترين كلام، كلام الهي است. پس بايد مسير شنيدن اين كلام را پاك و تمييز نگه داشت؛ زيرا مجراي كثيف و گناه‏ آلود نمي‏تواند لذّت شنيدنِ سخنانِ خداوند را بچشد.
 
برنامه نور هدایت  عنوان برنامه ای است که در مرکز همدان و در رادیو همدان تهیه و پخش می شود .در این برنامه رادیویی که بر اساس ترتیب آیات الهی است در هر روز به تفسیر آیات قرآن پرداخته و در پایان با صدای دلنشین قاریان مختلف در لحظات نورانی غروب آفتاب آین آیات را می شنویید.

Loading the player...
عوامل تولید:

             

                                   تهیه کننده و نویسنده: مجید صناعتی

                                   صدابردار:مجید صناعتی

                                  کارشناس مجری:استاد آهی

تاریخ تولید: 1394