Skip to Content

برگزاری بیش از ۱۳۰ عنوان برنامه در نهاوند

فرماندار نهاوند

برگزاری بیش از ۱۳۰ عنوان برنامه در نهاوند

۸۰ پروژه عمرانی و خدماتی در نهاوند افتتاح و کلنگ زنی می شود.

فرماندار نهاوند بابیان اینکه طی هفته دولت بیش از ۱۳۰ عنوان برنامه در نهاوند برگزار می‌شود از افتتاح و کلنگ زنی ۸۰ پروژه خدماتی و عمرانی در این هفته در شهرستان نهاوند خبر داد.

به گزارش خبرنگار مهر، کریم حمیدوند در نشست خبری که در آستانه هفته دولت در نهاوند برگزار شد، گفت: برنامه‌های هفته دولت در نهاوند در قالب ۱۴ کمیته و ستاد اصلی و فرعی در شهرستان و شهرهای تابعه اجرا خواهد شد.

فرماندار نهاوند با اشاره به اجرای بیش از ۱۳۰ عنوان برنامه فرهنگی، اجتماعی و مذهبی در این هفته گفت: مهم‌ترین این برنامه ها دیدار با امام‌جمعه شهرستان در اولین روز از این هفته، گردهمایی کارمندان شهرستان و تجلیل از کارمندان نمونه و برگزاری مراسم گرامیداشت شهیدان رجایی و باهنر است.

حمیدوند در ادامه به افتتاح ۶۲ پروژه عمرانی در شهرستان نهاوند اشاره کرد و گفت: اعتبارات این تعداد پروژه که بیشتر شامل بهسازی روستایی، روکش آسفالت، پل‌سازی کابل‌کشی و گاز کشی است ۲۱ میلیارد تومان بوده است.

فرماندار نهاوند از برجسته‌ترین این طرح‌ها را برگزاری جشن پایان گازرسانی به شهرستان و بهره‌برداری از طرح گازرسانی به ۷ روستا اعلام کرد و در خصوص پروژه‌های خدماتی و عمرانی که در شهرستان کلنگ زنی خواهند شد نیز گفت: در هفته دولت ۱۸ پروژه بااعتباری افزون بر ۹ میلیارد تومان کلنگ زنی می‌شود که به‌استثنای آمار و اعتبارات عمرانی سال جاری است.