حمایت از کالای ایرانی | جمعه، ۳۱ فروردین ۱۳۹۷

برگزاری جشن‌های عید مبعث - نمایش محتوای خبر

 

 

برگزاری جشن‌های عید مبعث

معاون اجتماعی، فرهنگی و گردشگری شهردار همدان

برگزاری جشن‌های عید مبعث

معاون اجتماعی، فرهنگی و گردشگری شهردار همدان از برگزاری جشن‌هایی به مناسبت عید مبعث رسول اکرم(ص) در همدان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از روابط عمومی معاونت فرهنگی شهرداری همدان، محمد قدیمی از برگزاری جشن‌هایی به  مناسبت عید مبعث رسول اکرم(ص) در شهر همدان خبر داد و اظهار کرد: جشن بزرگ عید مبعث در چند نقطه از شهر و به صورت همزمان با حضور عموم مردم برگزار خواهد شد.

وی ادامه داد: جشن بزرگ عید مبعث در فرهنگسرای پیشکسوتان در روز سه‌شنبه ۵ اردیبهشت ساعت ۱۵ تا ۱۹ و جشنی در سالن فردوسی با مشارکت موسسه فرهنگی آل طه در روزهای دوشنبه و سه‌شنبه چهارم و پنجم اردیبهشت ماه بعد از نماز مغرب و عشاء برگزار خواهد شد.

معاون شهردار همدان عنوان کرد: مراسم جشنی در مجموعه فرهنگی ورزشی شهید مدنی روز سه‌شنبه پنجم اردیبهشت ماه ساعت ۱۷ تا ۱۹ با مشارکت تشکل‌های مردمی و همچنین پارک‌ها و اماکن تفریحی فرهنگی شهر برگزار خواهد شد.

وی افزود: برگزاری جنگ‌های شادی، اجرای برنامه‌های شاد موسیقی، سخنرانی مذهبی، برگزاری مسابقات ویژه کودکان و خانواده‌ها، مولودی‌خوانی و اجرای مسابقات فرهنگی از جمله برنامه‌های پیش‌بینی شده در این مراسم خواهد بود.

قدیمی یادآور شد: این برنامه ها با هدف معرفی سیره و سبک زندگی پیامبر مهربانی‌ در راستای ایجاد شادی و نشاط در بین خانواده‌ها، توانمندسازی شهروندان در مناطق مختلف شهر به ویژه مناطق حاشیه‌ای با حضور همه مردم برگزار خواهد شد.