Skip to Content

برگزاری نماز جماعت در ۵۲ اداره نهاوند

فرماندار نهاوند

برگزاری نماز جماعت در ۵۲ اداره نهاوند

فرماندار نهاوند از برگزاری نماز جماعت در ۵۲ اداره این شهرستان خبر داد و گفت: نماز عامل وحدت و پیوند مسلمانان جهان است.

به گزارش خبرنگار مهر، کریم حمیدوند در شورای نماز و زکات شهرستان نهاوند بابیان اینکه امروز برخی یک مسئله از یک شخص را علم کرده و قصد ایجاد بدبینی نسبت به دین‌ در مردم را دارند، ادامه داد: تا زمان برگزاری اجلاس نماز در نهاوند ۲۴ روز فرصت باقی است.

وی با بیان اینکه زمان باقی مانده تا برگزاری این برنامه هرچند اندک است اما باید با تشکیل کمیته‌ها و تفویض اختیارات به برگزاری هرچه بهتر این اجلاس کمک کنیم، گفت: باید در این برنامه افراد جامعه هدف حضورداشته باشند.

وی گفت: باید از قبل تحقیق‌های مناسبی در رابطه با آسیب‌های اجتماعی و موانع موجود برای ارائه در این اجلاس انجام می‌شد.

حمیدوند با تأکید بر اینکه نفس دین فارغ از تأثیرهای سیاسی باید در این اجلاس‌ها بیان شود، گفت: اعتقادات و انجام واجبات نقش بسیار مهمی در کاهش جرائم دارد همچنان که امروز بسیاری از پرونده‌ها و جرائم موجود در قوه قضاییه و نیرو انتظامی با این مهم رابطه دارند.

وی با اشاره به اینکه بحث هزینه‌ها و اعتبار موردنیاز حل شدنی است، گفت: امروز باید همه دغدغه ما برگزاری این اجلاس با معنویت و کیفیت هرچه‌تمام‌تر باشد.

فرماندار نهاوند در پایان با اشاره به اینکه ۵۲ اداره شهرستان نماز جماعت ظهر را برگزار می‌کنند، گفت: خوشبختانه در ادارات نهاوند با توجه به گزارش‌ها و بازدیدها نماز جماعت‌ به‌موقع انجام می‌شود و در تعدادی که نماز جماعت برگزار نمی‌شود نیز علت عدم وجود دفتر اداری مناسب و یا تعداد کم کارکنان آن‌ها است.