حمایت از کالای ایرانی | پنج‌شنبه، ۶ اردیبهشت ۱۳۹۷

برگزاری همایش پیاده‌روی بانوان - نمایش محتوای خبر

 

 

برگزاری همایش پیاده‌روی بانوان

رئیس هیئت ورزش‌های همگانی استان‌

برگزاری همایش پیاده‌روی بانوان

همایش پیاده‌روی بانوان در همدان برگزار می‌شود .

رئیس هیئت ورزش‌های همگانی استان‌همدان گفت: همایش پیاده‌روی بانوان، گرامیداشت هفته کار و کارگر در همدان برگزار می‌شود.

هادی سبزواری در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به برگزاری همایش پیاده‌روی بانوان به مناسبت گرامیداشت هفته کار و کارگر  در همدان اظهار داشت: به همت اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی و با همکاری هیئت ورزش‌های همگانی استان‌همدان، همایش پیاده‌روی بانوان گرامیداشت هفته کار و کارگر روز پنجشنبه هفتم اردیبهشت‌ماه ۹۶ برگزار می‌شود.

وی افزود: این همایش از میدان قائم (عج) شهر همدان به سمت باشگاه فرهنگی ورزشی کارگران برگزار و در پایان این همایش به‌قیدقرعه جوایز ارزنده به شرکت‌کنندگان اهدا می‌شود.

رئیس هیئت ورزش‌های همگانی استان‌همدان با اشاره به رشته‌های ورزش همگانی گفت: در حال حاضر ۳۰ رشته ورزشی  زیرمجموعه ورزش‌های همگانی است که خوشبختانه تمامی رشته‌ها در استان‌همدان فعال هستند.

رئیس هیئت ورزش‌های همگانی استان‌همدان عنوان کرد: باوجوداینکه گستره فعالیت ورزش همگانی بسیار زیاد است اما خوشبختانه با تلاش مجموعه هیئت در این مدت عملکرد مطلوبی را ارائه داده و اکنون همه مردم با رشته‌های مختلف این هیئت آشنایی دارند.

وی بابیان اینکه هیئت ورزش‌های همگانی استان همدان در ۴ کمیته، صاحب جایگاه در کشور است، بیان کرد: ورزشکاران این هیئت در بیشتر مسابقات کشوری و استانی همیشه حرف برای گفتن داشته‌اند.

سبزواری با اشاره به ورزش بانوان گفت: به‌سلامتی ورزش بانوان در سال‌های گذشته اهمیت ویژه‌ای داده‌شده است.

رئیس هیئت ورزش‌های همگانی استان‌همدان عنوان کرد: رشته ایروبیک و آمادگی جسمانی از طرفداران بسیار بالایی در ورزش بانوان برخوردار بوده و این کمیته ۲۲ رشته ورزشی را در خود گنجانده که ۷ رشته به‌صورت آزمایشی در آن به فعالیت می‌پردازد.