Skip to Content

بسیج یک فرهنگ فراگیر جهانی است

فرمانده سپاه ناحیه تویسرکان

بسیج یک فرهنگ فراگیر جهانی است

فرمانده سپاه ناحیه تویسرکان گفت: امروز بسیج یک فرهنگ و اندیشه فراگیر جهانی است که فراسوی مرزها را درنوردیده است.

به گزارش ایرنا سرهنگ سعید سعیدی در نشست خبری با محوریت تبیین برنامه های هفته بسیج در تویسرکان افزود: شعار امسال هفته با بسیج با عنوان بسیج، دست قدرت خدا نامگذاری شده است.
وی بیان کرد: تبیین نقش بسیج در مقوله های اقتدار ملی و جلوگیری از نفوذ دشمنان، تقویت روحیه استکبار ستیزی و مقاومت در جامعه، تلاش در راستای نهادینه سازی و اجرای اقتصاد مقاومتی و نمایش توانمندی ها و اقتدار بسیج در عرصه های مختلف از مهمترین اهداف برنامه های هفته بسیج به شمار می روند.
سعیدی با اشاره به تنوع، جذابیت و فراگیری برنامه های هفته بسیج در میان اقشار مختلف جامعه گفت: برای غنی سازی برنامه های این هفته، استفاده موثر از ظرفیت رسانه های دیداری، شنیداری و سایبری، استفاده از نوآوری ها و خلاقیت های هدفمند و بهره گیری از ظرفیت نخبگان در دستور کار قرار گرفته است.
وی ادامه داد: همچنین استفاده از حضور حداکثری اقشار مختلف و متخصصان عرصه های متنوع و بهره وری حداکثری از ظرفیت دستگاه های اجرایی و تشکل های مردم نهاد نیز مورد توجه قرار دارد.
سعیدی با گرامیداشت ایم اربعین حسینی(ع) و چهلمین یادروز شهادت سردار همدانی خاطر نشان کرد: برپایی گردهمایی حلقه های صالحین با عنوان میقات صالحین، پیاده روی بزرگ خانوادگی، برگزاری همایش ائمه جماعات و فرماندهان، نهضت روشنفکری با موضوع اقتصاد مقاومتی، سبک زندگی اسلامی و استکبار ستیزی، نشست های ادبی و فرهنگی، یادواره شهدای دانش آموز، هیات منتظران موعود و یادواره شهدای محله جولاستان از مهمترین برنامه های هفته بسیج در تویسرکان محسوب می شوند.
تویسرکان یکی از شهرستان های استان همدان واقع در 90 کیلومتری شهر همدان است که 755 شهید را تقدیم انقلاب اسلامی کرده است.