Skip to Content

بهره گیری از ظرفیت های مردمی برای رونق گردشگری

فرماندار نهاوند

بهره گیری از ظرفیت های مردمی برای رونق گردشگری

کشف محوطه تاریخی «معبد لائودیسه» موجب رونق گردشگری نهاوند می شود

فرماندار نهاوند با اشاره به محدودیت‌های دولت‌ها برای انجام برخی امور، گفت: کشف محوطه تاریخی معبد لائودیسه موجب رونق گردشگری نهاوند می شود.

به گزارش خبرنگار مهر، کریم حمیدوند در همایش «معبد لائودیسه» در نهاوند با اشاره به مسائل و مشکلات موجود در دولت‌های مختلف و همچنین اشاره به وضعیت اقتصادی نامناسب حاکم بر کشور گفت: با تکیه بر سازوکارهای دولتی نمی توان بسیاری از امور را پیگیری کرد.

وی با بیان اینکه شاید کمپین‌ها و اجتماعات مردمی برای مردم و شهرستان نهاوند ثمربخش‌تر باشد و منشأ خیروبرکت برای آیندگان نیز شود، گفت: اراده مردمی نشدنی‌ها را شدنی و غیرممکن‌ها را ممکن می سازد.

فرماندار نهاوند با بیان اینکه امام‌جمعه نهاوند فردی اثرگذار است که همیشه در همه امور همراه و یاریگر مردم نهاوند بوده، گفت: باید از ظرفیت وی در تمامی امور مربوطه استفاده شود.

وی در ادامه با اشاره به ارزشمند بودن صنعت گردشگری در صورت وجود زیرساخت‌ها گفت: خوشبختانه شهرستان نهاوند ازلحاظ وجود ابنیه تاریخی و فرهنگی در استان همدان مطرح است و از این امتیاز بی‌بهره نیست.

فرماندار نهاوند با بیان اینکه آنچه امروز ما را گرد یکدیگر آورده مطالبه پیگیری و کاوش محوطه معبد لائودیسه است تا علاوه بر رونق اقتصادی در شهرستان موجب اعتلای نام نهاوند به لحاظ متمدن بودن در سراسر گیتی شویم، گفت: جوانان شهرستان نهاوند باید پیگیر مطالبات مردمی باشند.

امام جمعه نهاوند نیز با بیان اینکه مردم نهاوند همیشه در زمره اولین ها بوده اند، گفت: امیدوارم همایش کاوش معبد لائودیسه منتج به نتیجه شود و توجه ایران و ایرانیان و جهان به استان همدان و شهرستان نهاوند جلب شود.

حجت الاسلام والمسلمین عباسعلی مغیثی با بیان اینکه مردم نهاوند همیشه بهترین ها را پذیرفته و داشته اند، افزود: مردم نهاوند از ابتدای انقلاب تا کنون متدین و همچنین پایبند به دین مبین اسلام و ارزش های انقلاب بوده اند که گروه ابوذر، سرنگونی اولین مجسمه شاه و صبوری مردم این دیار حکایت از این مهم دارد.