رونق تولید ملی | چهارشنبه، ۲۶ تیر ۱۳۹۸

تایید صلاحیت کاندیدای انتخابات شوراهای شهر و روستا دراسدآباد - نمایش محتوای خبر

 

 

تایید صلاحیت کاندیدای انتخابات شوراهای شهر و روستا دراسدآباد

فرماندار شهرستان اسدآباد

تایید صلاحیت کاندیدای انتخابات شوراهای شهر و روستا دراسدآباد

فرماندار شهرستان اسدآباد از ثبت نام ۵۳۱ داوطلب عضویت در شوراهای شهر و روستای اسدآباد خبرداد و گفت: از این تعداد ۵۰۹ نفر تایید و ۲۲ نفر رد صلاحیت شدند.

به گزارش خبرنگار مهر، حسین افشاری  درجمع اصحاب رسانه شهرستان اسدآباد اظهار داشت: از مجموع ۷۴ داوطلب مربوط به شوراهای اسلامی شهر اسدآباد و شهر آجین ۷۲ نفر تایید و ۲ نفر رد صلاحیت شدند.

وی افزود: دو فرد رد صلاحیت شده از شهر آجین بوده و تمام ۶۱ نفر داوطلب شهر اسدآباد تایید صلاحیت شده اند.

فرماندار شهرستان اسدآباد بیان کرد: از ۳۱۰ داوطلب شوراهای اسلامی روستایی بخش مرکزی اسداباد نیز ۲۹۲ نفر تایید و مابقی رد صلاحیت شدند.

وی افزود: در بخش پیرسلمان نیز ۱۴۸ نفر داوطلب عضویت در پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی روستا بودند که از این تعداد ۱۴۶ نفر تایید و ۲ نفر رد صلاحیت شده است.

افشاری با بیان اینکه در شهرستان اسدآباد هیچ یک از بانوان داوطلب عضویت در شوراهای اسلامی رد صلاحیت نشده اند، عنوان کرد: تاکنون موردی از انصراف از شوراها درشهرستان اسداباد گزارش نشده است.

وی درباره شعب اخذ رای نیز گفت: ۱۱۰ شعبه اخذ رای در انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا و انتخابات ریاست جمهوری در شهرستان دایر خواهد بود.

افشاری عنوان کرد: در شهرستان اسدآباد ۱۵۰۰ نفر شامل عوامل شعب، بازرسی، نظارت و انتظامی به صورت مستقیم با ستاد انتخابات شهرستان همکاری خواهند کرد.

وی عنوان کرد: یک ایل عشایر مجوز اقامت در شهرستان را دارد که افراد این ایل در استان لرستان برای انتخابات شوراها ثبت نام کرده اند اما با توجه به اینکه در ایام انتخابات در شهرستان اسداباد هستند انتخابات آنان در اسدآباد برگزار می شود که برای این ایل شعبه سیار درنظر گرفته شده است.