سال تولید، دانش‌بنیان و اشتغال‌آفرین | شنبه، ۴ تیر ۱۴۰۱

تجلیل از اصحاب رسانه و مطبوعات

تجلیل از اصحاب رسانه و مطبوعات در صدا و سیمای مرکز همدان

به مناسبت 17 مرداد روز خبرنگار ، با حضور اصحاب رسانه و مطبوعات، از پیشکسوتان خبر، رسانه و مطبوعات استان همدان قدردانی شد.

این مراسم که به مناسبت 17 مردادماه و با حضور جمعی از مسئولان استانی و رسانه ای استان در محوطه باز صدا و سیمای مرکز همدان برگزار شد، از فعالان عرصه خبر رسانه های دیداری، شنیداری و مکتوب استان همدان تجلیل به عمل آمد.

مدیرکل صدا و سیمای مرکز همدان با تبریک روز خبرنگار گفت: خبرنگاران، تیزبین و شکار کننده لحظات ناب هستند و دقت و سرعت آن‌ها موجب شده تا وظیفه آن‌ها سنگین‌تر شود.

آقای دهقان نیری افزود: خبرنگاران، سربازان خط مقدم حفظ و اشاعه آگاهی هستند، و در این راه شهیدان بزرگواری به عرصه ارزشمند قلم هدیه کرده‌اند.

وی اظهار داشت : هم اکنون خبرگزاری صدا وسیمای مرکز همدان به رتبه‌های خوبی در بخش خبر رسیده است و در بین رتبه‌های چهارم تا هفتم کشور قرار دارد. در ادامه این مراسم، خبرنگاران و فعالان رسانه ای حاضر در جلسه به بیان نقطه نظرات خود در راستای پوشش خبری توانمندی های شهرستان و بیان صادقانه مشکلات مردم، پرداختند.

در این مراسم از خانواده‌های مرحوم قرابی، تراکمه و کاشی از فعالان صداوسیما، اصحاب رسانه و پیشکسوتان خبر همدان قدردانی شد.