تجلی حضور(ویژه برنامه 22 بهمن)

هر سال در روز 22 بهمن، مردم کشورمان برای بیعت مجدد با آرمان‌های نظام جمهوری اسلامی و رهبری در راهپیمایی که به مناسبت سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی برگزار می شود شرکت می کنند.در راهپیمایی 22 بهمن مردم شرکت می کنند تا اعتقاد و حمایت خود از این روز بزرگ و تاریخی را حتی سالها بعد از پیروزی انقلاب اسلامی اعلام کنند.

 هر سال راهپیمایان 22 بهمن از ساعت اولیه صبح با حضور در خیابان ها و میدان ها، آمادگى خود را براى شركت در این راهپیمایى اعلام می کنند.شركت كنندگان در راهپیمایی 22 بهمن با سر دادن شعارهاى «مرگ بر آمریكا»، «مرگ بر اسرائیل» خشم و انزجار خود را از استكبار و استعمار دنیا به گوش جهانیان می رساندند.

حضور گسترده و میلیونی ایرانیان در بیعت مجدد با آرمان‌های نظام جمهوری اسلامی و رهبری درراهپیمایی 22 بهمن سالروز پیروزی انقلاب، در رسانه‌های بین‌المللی بازتابی گسترده‌ای دارد و هر یک از رسانه‌های بین‌المللی خبر این روز عظیم ملت ایران را در صدر اخبار خود قرار میدهند.

برنامه تجلی حضور تنها نشانه ای کوچک از همت و غیرت مردم استان همدان برای حضور پر شور در راهپیمایی 22 بهمن را از طریق امواج رادیو انعکاس می دهد.

Loading the player...
عوامل تولید:

                                            

                                             گوینده: آقای طالبیان

                                            تهیه کننده و نویسنده:آقای هادیان

                                          دستیاران تهیه:خانم ها جلیلیان و گودرزی

                                          صدابردان:آقایان فطرسی و سامعی

تاریخ تولید: 1394