Skip to Content

تشییع شهید گمنام در نهاوند

فرمانده سپاه ناحیه نهاوند

تشییع شهید گمنام در نهاوند

پیکر پاک یک شهید گمنام در نهاوند تشییع می شود.

فرمانده سپاه ناحیه نهاوند گفت: هم‌زمان با سالروز شهادت امام صادق (ع) پیکر پاک یک شهید گمنام دوران دفاع مقدس در حوزه علمیه خواهران نهاوند تشییع و به خاک سپرده می شود.

سرهنگ کامران کریمی در گفتگو با خبرنگار مهر از تشییع و تدفین پیکر پاک یک شهید گمنام در نهاوند خبر داد و گفت: شهدا و خانواده آنان حق بزرگی بر ملت و مسئولان دارند چراکه با تمام  وجود عزیزان خود را راهی میدان مبارزه با دشمن کردند تا اسلام و انقلاب باقی بماند و بعد از شهادت فرزندانشان نیز زینب گونه صبر کردند.

کریمی بابیان اینکه شهدا و خانواده آنان در همه عرصه‌ها پشتیبان انقلاب و ولایت‌فقیه بودند، عنوان کرد: خانواده شهدا جگرگوشه‌هایشان را برای دفاع و صیانت از انقلاب و اسلام فدا کردند درحالی‌که آن‌ها هیچ دینی بر ما نداشتند و به همین دلیل امروز، فداکاری آنان جای تقدیر و تشکر دارد.

فرمانده سپاه ناحیه نهاوند آبرو و عزت امروز ملت ایران را ثمره جان‌فشانی شهدا دانست و گفت: شهدا ولی‌نعمت ملت ایران هستند و حفظ حرمت آنان و خانواده آنها بر همگان لازم و ضروری است.

 وی افزود: تعظیم و رسیدگی به خانواده شهدا بسیار ارزشمند و قابل‌تحسین است چراکه آنان نزد خداوند متعال دارای منزلتی عظیم هستند.

وی در ادامه از معطر شدن نهاوند به عطر شهدا هم‌زمان با سالروز شهادت امام صادق (ع) خبر داد و گفت: پیکر پاک یک شهید گران‌قدر روز نهم مردادماه سال جاری بر روی دستان مردم ولایتمدار و شهیدپرور شهرستان نهاوند تشییع و در حوزه علمیه خواهران نهاوند خاک‌سپاری می‌شود.

کریمی زمان مراسم استقبال و وداع با این شهید را عصر هشتم مردادماه اعلام کرد و گفت: جزئیات مسیر استقبال از این شهید گران‌قدر و همچنین زمان و مکان مراسم وداع در اطلاعیه‌های بعدی در اختیار رسانه قرار خواهد گرفت.