حمایت از کالای ایرانی | جمعه، ۱ تیر ۱۳۹۷

تعیین اعضای هیات اجرایی انتخابات ریاست جمهوری در ملایر - نمایش محتوای خبر

 

 

تعیین اعضای هیات اجرایی انتخابات ریاست جمهوری در ملایر

معاون استاندار و فرماندار ویژه ملایر

تعیین اعضای هیات اجرایی انتخابات ریاست جمهوری در ملایر

اعضای اصلی و علی البدل هیات اجرایی دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در شهرستان ملایر مشخص شدند.

معاون استاندار و فرماندار ویژه ملایر در گفت و گو با ایرنا اظهار کرد: پس از صدور دستور از سوی وزارت کشور درباره تشکیل هیات اجرایی انتخابات ریاست جمهوری، با تبیین وظایفی همچون امانت داری، بی طرفی و اجرای کامل قانون اعضای هیات اجرایی از بین معتمدان شهرستان مشخص شدند.
عبدالعظیم رضایی افزود: هیات اجرایی در حقیقت نماینده مردم در اجرای انتخابات است و از بین افراد معتمد و امین مردم انتخاب می شود.
وی ادامه داد: با تشکیل جلسه انتخاب هیات اجرایی در ملایر، مسعود باقری، اسماعیل حمزه لویی، غلامرضا کارگر، داریوش صفاری، فرامرز روستایی، یاسین جوکار، جواد نگاهداری، منوچهر صحرانورد و محمود رضایی به عنوان اعضای اصلی انتخاب شدند.
به گزارش ایرنا رضایی گفت: همچنین محمد بیات، محمدرضا ترکاشوند، محمود نصیری، علیرضا امامی و تورج استاجلو نیز به عنوان اعضای علی البدل هیات اجرایی انتخابات ریاست جمهوری در ملایر انتخاب شدند.
وی انتخابات 29 اردیبهشت ماه امسال را بسیار مهم برشمرد و بیان کرد: همه باید تلاش کنیم تا شاهد انتخاباتی پرشور، سالم، رقابتی، عادلانه و با حضور حداکثری مردم باشیم.
فرماندار ویژه ملایر تاکید کرد: باید با اعلام بی طرفی همه دست اندرکاران و برگزار کنندگان انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا، برای حضور حداکثری مردم به عرصه انتخابات تلاش کنیم.
رضایی با بیان اینکه انتخابات در ملایر به صورت الکترونیکی برگزار می شود، گفت: همه زمینه ها و بسترهای لازم برای برگزاری انتخاباتی پرشور و حداکثری در این شهرستان مهیا است.
وی اضافه کرد: این انتخابات مانند سایر دوره ها برگ زرین دیگری بر افتخارات نظام جمهوری اسلامی خواهد بود.
انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری و پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا به طور همزمان 29 اردیبهشت ماه سال 96 برگزار می شود.
شهرستان ملایر با دارا بودن جمعیتی بالغ بر 300 هزار نفر در 75 کیلومتری شهر همدان واقع شده است.