Skip to Content

تقویت واگذاری پروژه‌ها به بخش غیردولتی

مسئول دبیرخانه پیگیری مصوبات سفر ریاست جمهوری

تقویت واگذاری پروژه‌ها به بخش غیردولتی

مسئول دبیرخانه پیگیری مصوبات سفر ریاست جمهوری در همدان گفت: با مساعدت بنیاد بتا جا پروژه میدان بار همدان اجرایی خواهد شد و اجرای پروژه میدان بار همدان ۱۷۰ میلیارد تومان هزینه دارد.

به گزارش خبرنگار مهر، خسرو سامری در نشست هماهنگی انعقاد قرارداد اجرایی پروژه میدان بزرگ میوه و تره‌بار شهرداری همدان بابیان اینکه  پیرو مساعدت و همکاری مناسب بنیاد بتا جا پروژه میدان بار همدان اجرایی خواهد شد که امیدواریم این امر در مدت مشخص‌شده به پایان برسد، گفت: باید واگذاری پروژه‌ها به بخش غیردولتی تقویت شود.

مسئول دبیرخانه پیگیری مصوبات سفر ریاست جمهوری در همدان ابراز امیدواری کرد: با احداث این پروژه در استان همدان شاهد عینی و عملیاتی شدن ورود بخش خصوصی به اجرای پروژه‌های بزرگ خواهیم بود.

وی از شروع به کارکرد شهرداری برای اجرای پروژه دو پل و تقاطع غیر هم‌سطح در همدان خبر داد و گفت :کار به نحو احسنت در حال اجرا است.

عضو شورای شهر همدان نیز بابیان اینکه همدان یک عقب‌ماندگی بسیار جدی دارد و برای جبران آن از سرمایه‌گذاران کشور که توان کار کردن دارند دعوت به همکاری می‌کند، گفت: همدان قابلیت سرمایه‌گذاری‌های صنعتی، تولیدی و فنی دارد.

علی پرزاد با اشاره به اینکه خوشبختانه اکثر کارها با همراهی دولت و همیاری مردم به سطح بالایی رسیده است و باید در کنار پروژه‌های بزرگ در حال اقدام، پروژه‌های دیگر نیز موردمطالعه قرار گیرد، گفت: همدان می‌تواند یک مرکز قوی درمانی در خاورمیانه باشد.

وی بابیان اینکه همدان می‌تواند یک مرکز گردشگری در غرب کشور باشد، عنوان کرد: همدان توانایی همکاری در صنعت خودروسازی با مجموعه‌های داخلی و خارجی را دارد، چه‌بسا پایه‌گذاری این طرح‌ها از قبل ریخته و زمینه‌ای نیز برای انجام آماده شد اما مقدمات فراهم نشد و به نتیجه‌ای نرسیدیم.

وی گفت : باید گام‌ها را بلند برداشت و هدف‌ها را بلند ترسیم کرد تا این عقب‌افتادگی‌ها جبران شود زیرا نقطه شروع کار نباید نقطه ایستادن باشد بلکه حرکت به جلو و پیشرفت را در برنامه کاری خود قرار داده‌ایم.