حمایت از کالای ایرانی | جمعه، ۲۷ مهر ۱۳۹۷

تودیع و معارفه مدیر کل صدا و سیمای مرکز همدان - نمایش محتوای خبر

 

 

تودیع و معارفه مدیر کل صدا و سیمای مرکز همدان

به گزارش روابط عمومی صدا و سیما

تودیع و معارفه مدیر کل صدا و سیمای مرکز همدان

معاون امور استانهای صدا و سیما در مراسم تودیع و معارفه مدیر کل صدا و سیمای مرکز همدان که در سالن اجتماعات دانشگاه علوم پزشکی همدان برگزار شد با قدردانی از زحمات مدیر کل سابق صدا و سیما گفت: مهندس میسر در مرکز همدان مسئولیت های مختلفی را داشته است و احیاء قطب انیمیشن کشور در دوران ایشان بوده است و این حاصل تلاش همه همکاران و مدیریت مهندس میسر است.

دکتر دارابی در ادامه بهره گیری از تجربیات نیروهای سازمان را از سرمایه های صدا و سیما دانست و گفت:این استان می تواند درتربیت نیروهای خوب و موثر برای سراسر کشور و دیگر مرکز نقش آفرینی کند.

وی با توجه به رسالت صدا و سیما افزود: توقع و انتظار این است که در شرایطی که تهدیدات زیادی داریم صدا و سیما در انجام رسالت خود مبنی بر آگاهی بخشی ،امید آفرینی و اخلاق مداری همه تلاش و توان خود را بکار گیرد.

امام جمعه همدان نیز در این مراسم از زحمات کارکنان و مدیریت صدا و سیما قدردانی کرد و گفت: صدا و سیمای مرکز همدان در پوشش رسانه ای سراسر استان همدان نقش آفرینی خوبی داشته است .

آیت الله محمدی در این مراسم گفت: صدا و سیما می تواند درتحقق اهداف دولت و نظام و منویات رهبری اقدامات موثری داشته باشد.

استاندار همدان نیز که در این مراسم حضور داشت با قدردانی از حضور پر شور کارکنان صدا و سیمای مرکز همدان در مراسم تکریم مدیر کل صدا و سیمای همدان و تودیع مدیر کل جدید این مرکز، وظیفه رسانه ملی را در خدمت گذاری به مردم و انعکاس واقعیت های جامعه بسیار خطیر و حساس دانست و گفت:براستی صدا و سیما عمده ترین مرکز هدایت افکار عمومی است .

مهندس نیکبخت خدمت در صدا و سیما را خدمتی بسیار مهم و توام با ظرافت و تدبیر دانست و افزود :در نظام اسلامی بیشترین پشتوانه مردم هستند و اگر مردم حمایت شان را از نظام و انقلاب کم می کردند الان ما در قله های توسعه ،امنیت و پیشرفت نبودیم که این نشان از همراهی و تلاش رسانه با نظام و انقلاب و دولت است.

وی با اعلام رضایت از عملکرد صدا و سیمای استان همدان و همراهی های خوبی که در این زمینه انجام شده است تاکید کرد : ما صدا و سیمای همدان را مجموعه ای از استانداری دانسته که به صورت فعال و پویا می تواند در زمینه فرهنگ سازی اقتصاد مقاومتی کمک و یاری گر دیگر ارکان نظام و دولت باشد.

وی صدا و سیما را اهرمی بسیار بالنده و تاثیر گذار برای ارتقاء و توسعه استان همدان دانست و گفت:ما نیازمند همکاری با صدا و سیما هستیم و در این زمینه همه امکانات را دراختیار خود را با صدا و سیما به اشتراک می گذاریم.

نماینده مردم همدان در مجلس شورای اسلامی هم مطالبات مردم را در راس امور دانست و گفت : یکی از وظایف صدا و سیما بیان نیازهای مردم و عمل کردن فراجناحی است و تا کنون هم چنین عمل کرده است.

آقای خجسته هم همدلی را رمز موفقیت استان همدان دانست و از نقش آفرینی صدا و سیما در تحقق اقتصاد مقاومتی قدردانی کرد.

مدیر کل سابق صدا و سیمای مرکز همدان در این مراسم با اشاره به اینکه رسانه ملی باید صدای مردم و انقلاب باشد گفت :مرکز همدان با حمایت های مختلف توانسته است در مسیر قرار گرفته و برای رساندن رسالت خود گام های موثری بردارد.

مهندس میسر با بیان برخی موفقیتهای کسب شده در صدا و سیمای مرکز همدان افزود:کسب رتبه نخست در صدای مرکز همدان،کسب رتبه سوم در بخش سیمای استانها ،کسب رتبه های برتر در تولید مستند های فاخر در جشنواره های ملی و بین المللی ،ساخت و تولید انیمیشن های فاخر و برگزیده و ساخت متوسط 30 تا 35 ساعت انیمیشن در مرکز همدان،کسب نمرات بالای ارزیابی برنامه های صدا و سیما در حوزه های ستادی سازمان،ارتقاء سطح کیفی و کمی برنامه های صدا و سیما ،بالا رفتن جذب مخاطب برای برنامه های صدا و سیما بر اساس نظر سنجی های انجام شده ،ارسال اخبار با سرعت بالاتر وبهره گیری از فناوری فیبر نوری، کسب رتبه چهارم کشوری در بخش پژوهش ،ارتقاء سطح رضایت مندی مخاطب ،پوشش شبکه ای  98 درصدی استان همدان در بخش دیجیتال و بهره گیری از 65 درصد فرستنده پر قدرت تی اس تری تنها بخشی ار موفقیت های کسب شده در صدا و سیمای مرکز همدان است .در پایان این مراسم از خدمات و تلاش های مهندس میسر قدردانی و  آقای مهدی دهقان نیری به عنوان مدیر کل صدا و سیمای همدان معرفی شد.